Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

а ти не подумав що в них орудія одинакові? у гве воно просто скорострільніше і все)

"Орудія" у них трохи різні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені 261 довподоби, хоча на 212 довго будеш воювати щоб добрати досвід на 261

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ролік звісно бомба по картинці, чомусь глядя на самих танків в мене дежавю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://worldoftanks....review_changes/

Нічогенький патч 0.8.2 . Уже офіційно .

Уважаемые игроки, очередное по плану развития игры обновление 0.8.2 привнесёт в игру следующие изменения:

Ввод китайской ветки танков

  • Лёгкие: Renault NC-31, Vickers Mk.E Type B/T26, M5, 59-16, WZ131, WZ132.
  • Средние: Type 97 Chi-Ha, T-34, Type 58, T-34-1, T-34-2, Type 59 (WZ-120), 121.
  • Тяжёлые: IS-2, 110 (IS-2U), 111 1/2/3, 111 4/5.

В разделе «История» вы можете прочитать статью об истории китайского танкостроения.

В разделе «Медиа» вы найдёте скриншоты, рендеры и дерево развития китайской техники. Кроме того, вы можете посмотреть и сохранить себе специальный арт (изображение к данной новости) в более высоком разрешении (4300 х 2000). Обратите внимание: размер иллюстрации — 10,3 МБ.

Новые танки США

В игру будет введено пять новых машин США:

  • Лёгкие танки: Т21, T71.
  • Средние танки: T69, Т54Е1.
  • Тяжёлый танк: Т57.

Посмотреть обновлённое дерево развития американской техники вы можете в разделе «Медиа».

Новые премиумные машины:

  • Французский тяжёлый танк 8-го уровня FCM 50.
  • Британский тяжёлый танк 6-го уровня TOG II.
  • Британская ПТ-САУ 7-го уровня AT-15А.

Графическая переработка некоторых карт:

  • «Прохоровка»;
  • «Редшир»;
  • «Эрленберг»;
  • «Руинберг».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ввод китайской ветки танков - та йоб їх мать, дайте хоч англійські прокачати ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китийці фігня . А от барабанний америкос ТТ10 буде цікавий .

Ага, також цікаво, так як там по документації має бути 8-и зарядний магазин, французи курять ))), боєкомплект 18 снарядів. (історично, а як буде у грі...)

Танк Т57

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, для мене особисто, китай більш цікавий за Вел. британців. Тай ще один слот в ангарі не буде зайвим :_04:

Цікаво чим китайці будуть відрізнятись від радянських аналогів? В чому "фішка" нації (в грі)? :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акция «Нальчикско-Орджоникидзевская операция»

Команда World of Tanks объявляет о старте новой акции под названием «Нальчикско-Орджоникидзевская операция». С 9 ноября 10:00 (МСК) по 12 ноября 9:30 (МСК) вас ожидает:

утроенный опыт за первую победу в день на каждом танке;

скидка 50% на покупку танков: PzKpfw III, PzKpfw IV, КВ-1, Т-34, Stug III;

увеличенная на 50% доходность на премиумных танках: MkVII Tetrarch, M3 Stuart (советский вариант, поставлявшийся по ленд-лизу);

удвоенная доходность на следующей боевой технике: Sturmpanzer II, БТ-7, СУ-76, Marder II.

скидка 50% на покупку немецкого премиумного танка 3-го уровня PzKpfw S35 739(f).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки коштують ремонти: Т29, Т32 і Т30?

Цікаво наскільки вигідніше качати американську гілку?

Ось на тому ж таки КВ-4 за бій набиваю до 45тис при цьому заг. баланс лише +1500 :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому "фішка" нації (в грі)? :_08:

Ну в танки не тільки у нас грають, китайці теж на своїх хочуть кататись ))) Чув що там гра дуже популярна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в танки не тільки у нас грають, китайці теж на своїх хочуть кататись ))) Чув що там гра дуже популярна :)

щось я не бачу тута ні плакатів, ні реклами WOT :) - значить не дуже популярна.... а от Аррlе - на кожному кроці....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки коштують ремонти: Т29, Т32 і Т30?

Цікаво наскільки вигідніше качати американську гілку?

Ось на тому ж таки КВ-4 за бій набиваю до 45тис при цьому заг. баланс лише +1500 :(

Теж качаю США. вчора придбав Т1 НТ. Два наводчика - це "гон". Один без скілів, тому точнісь та зведення не радують. :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж качаю США. вчора придбав Т1 НТ. Два наводчика - це "гон". Один без скілів, тому точнісь та зведення не радують. :0156:

оооо, я той сарай а за ним і М6 згадую як кошмар )))), хоча можливо щось в нових патчах змінили, бо раніше Т1 та М6 в топі кидало в такі бої, де хер кого проб’єш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ничого подобного, т1 на всій балансний вес був нормально опимізований, рикошети ловив справно а м6 навіть якщо кидає до 8 уровнів то можна вицілювати (я супер перша в пульемотку брав, кв5 в башенку через раз пробиває) тому жалітись особо нічому... Броня слабовата так це ж 5-6 уровень, там виграє бистріший і вкого дпм краще) На т1 в мене в середньому було 500-700 за бій а на м6 навіть на тисячу частенько вихожу, особливо в топі взагалі почав отримувати фан від гри, за 2 дні вже набив 35 тисяч, скоро т29 і то одночасно набиваючи на м18...

c891b13efe5et.jpg

a65ff4022eeat.jpg

854a351ad0a2t.jpg

f9fd52ac9549t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, для мене особисто, китай більш цікавий за Вел. британців. Тай ще один слот в ангарі не буде зайвим :_04:

Цікаво чим китайці будуть відрізнятись від радянських аналогів? В чому "фішка" нації (в грі)? :_08:

Теоретично ціна має бути -50% від ціни аналогів СРСР, броня відсутня, при пешому пострілі критуєтьсчя пушка, при другому командир, та загоряється двигун :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ничого подобного, т1 на всій балансний вес був нормально опимізований,

оптимізований він став після патчів, коли я на ньому грав, кидало стабільно до ТТ8-9, а їх Т1 і М6 пробивали ну дуууже погано :) ТТ9, тільки в корму і то через раз.

та то всьо фігня, хочу америкоса на 8 патронів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У топового америкоса буде 4 патрони .

Французам же не дали по 12 , як в реалі :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретично ціна має бути -50% від ціни аналогів СРСР, броня відсутня, при пешому пострілі критуєтьсчя пушка, при другому командир, та загоряється двигун :)

А з унікального додаткового оснащення -- відро запасних болтів, яке підвищує міцність танка на 90% :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...