Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

А я помітив що час від часу екран тухне під час бою на кілька секунд, далі все норм. І так по пару раз. В мене одного так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замітив останнім часом дуже багато квасів в іграх, я чогось не знаю?

Ага . Новини читай

Танкисты!

Настало время «Парада тяжелых танков»! С 7 сентября 10:00 (МСК) по 11 сентября 9:30 (МСК) вас ожидает:

1. Скидка 50% на следующие танки:

2. Увеличенная на 100% прибыль на танках:

  • КВ-1С;
  • Т-150;
  • M6;
  • ARL 44.

3. Увеличенная на 50% прибыль на танках:

  • PzKpfw VI Tiger (P);
  • PzKpfw VI Tiger.

Удачи на полях сражений!

А я помітив що час від часу екран тухне під час бою на кілька секунд, далі все норм. І так по пару раз. В мене одного так?

Думаю , в тебе одного . Перевіряй відео -- драйвери , температуру .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Также следует отметить, что 88-мм пушка KwK 36 обеспечивала лучшее поражение ИС-2, нежели 75-мм длинноствольная пушка «Пантеры» KwK 42, несмотря на бо́льшую заявленную бронепробиваемость последней.

а в грі все навпаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора злився , розібравши фланг і пішов спати .

Сьогодні вмикаю -- і майстер :0026:

Победа!

Бой: Песчаная река 9 сентября 2012 г. 23:53:24

Танк: Т-62А

Получено опыта: 8 885 (x5 за первую победу в день)

Получено кредитов: 86 401

Достижения в бою: Знак класcности «Мастер»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пару недоліків низьколевелних боїв)

88d6a211416bt.jpg

faf6c93a5b21t.jpg

ось і на су152 майстер созрів)

4cf7cd2d806ft.jpg

полюбив пушку, майже з кожним боєм овер 3000 урона насипаю) Якби ще чуть броні в лобі або уклонів то ціни б не було на свому рівні...

Хоча і за фугасницею сумую, так було прикольно з китайця в борт по 700-900 хп знімати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я помітив що час від часу екран тухне під час бою на кілька секунд, далі все норм. І так по пару раз. В мене одного так?

в мене також таке було. виявилося, що на відеокарті кулер не запускався, від чого сильно грілася відеокарта і гра блимала. зараз все ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я помітив що час від часу екран тухне під час бою на кілька секунд, далі все норм. І так по пару раз. В мене одного так?

в мене також таке було. виявилося, що на відеокарті кулер не запускався, від чого сильно грілася відеокарта і гра блимала. зараз все ок

VadimM раджу помоніторити температури під час гри, а то ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пару недоліків низьколевелних боїв)

88d6a211416bt.jpg

faf6c93a5b21t.jpg

ось і на су152 майстер созрів)

4cf7cd2d806ft.jpg

полюбив пушку, майже з кожним боєм овер 3000 урона насипаю) Якби ще чуть броні в лобі або уклонів то ціни б не було на свому рівні...

Хоча і за фугасницею сумую, так було прикольно з китайця в борт по 700-900 хп знімати)

Я щаз с фугасницей ганяю , 40 к опыту до бл-10 жду не дождусь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене вона файно знімала тільки в пісочниці а вже від 7 і вище тільки 150-300 тому на високих боях не бачу сенсу її ставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

122 на ИСУ-152 взагалі ніякі

Якщо МЛ-20 знімає з топів в лоб по 150 - 300 завжди, то 122мм - взагалі не пробиває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

122 мм топова на СУ-152 --- це чіт . За рахунок скорострільності . І пробиває нормально для її рівня .

А от на ИСУ-152 122 мм дещо сумно , я взяв зразу БЛ-10 за вільний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на тест сервері часто тухне екран на декілька секунд... а коли просто граю - все нормально, жодного разу не вимикався екран. Це відеокарта таке виробляє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то і справа що на відясі 58 градусів коли згортаю під час бою, нехай щедро накинемо +10 градусів на які вона встигає охолонути за 3-5 секунд =68 - не критично. Пилососиться регулярно. Спостерігається таке останні 3-5 днів, не в кожному бою, несистематично. Дрова останні.

Спробую троха скинути налаштування відео, хоча останнім часом не підвищував і фпс не просідає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

68 - не критично
- залежить від моделі

Як варіант можливо термопаста підсохла, тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз 48200

Може змінять ще , хз

норм )) я 55000 опита на су-100 вже набив )))

доречi там прем арта сг-122 нiби мае бути, е якась iнфа по нiй ? вартiсть, ТТХ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормализация всех бронебойных и подкалиберных снарядов уменьшена до 4-5 градусов.

(c)

Ну-ка шарящі підскажіть, це означає що рикошетів побільшає чи поменшає? Чи це означає що якщо ББ стикається з поверхнею під кутом 86 градусів то двіжок доводить градус до нормалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормализация всех бронебойных и подкалиберных снарядов уменьшена до 4-5 градусов.

(c)

Ну-ка шарящі підскажіть, це означає що рикошетів побільшає чи поменшає? Чи це означає що якщо ББ стикається з поверхнею під кутом 86 градусів то двіжок доводить градус до нормалі?

Ага , рикошетів та " не пробив" буде дещо більше . \

Раніше снаряд довертав на 8-9 градусів , тепер буде на 4-5 .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший раз вийшло заробити за 100к на КВ 5 і то програли. Їх КВ 5 і Льова не захотіли 2 на мене одного :)

post-920-0-21086800-1347378535_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам код на (т 127 + 1 день преміума + 500 голди)

прийму в дар :)

15 грн! хто більше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...