Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Победа

Южный берег 7 июля 2012 г. 17:23:16

ИС-8 Получено опыта: 3 912 (x3 за первую победу в день) Получено кредитов46 409

Достижения в бою: «Поддержка», Знак класcности «Мастер»

шанс на перемогу 20%, можна сказати на плечах витянув бій) Попрбував 8ку в ролі лт-ст)

Бій навіть образцово-показовий) Якщо кому цікаво можу виложити реплей)

1304 досвіду і майстер? В мене за 2106 майстер на ИС-8.

А,ну звісно, майстер же ж кожного тижня перераховується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно без прему,акцентую увагу на тому що я СТОК, тільки ходова вкачана і все

прошу реплей

http://yadisk.cc/d/-9Q03Jy8bZz

там є пару моментів кумедних на кштал не пробиття буратіно)

Ще прошу замітити що я не фрагодрочер тому якщо в кінці я попав в гуслю то це щоб не втік а не по кусорукості своїй) На реплеї мабуть не видно але коф на перемогу був десь 20%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий бій, враження що це не рандом... Команда гарно грала, ти підстраховував їх, вони тебе.

Ще здивувало шо в іс8 така точна стокова пуха )) ти навіть не цілився ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замічено мною якщо цілитися то шанс на те що пападеш 50\50 а так майже завжди точно) Це не просто рандом, там майже усі крім 4 були червоні) Можна було давно зняти і е75 і кв5 але я звик до таких людей тому завжди граю з "двойним запасом терпіння"

стоїть бл9, екіпаж вже 100% + вкачаний снапер) Просто наводжу на ціль, чекаю 1-1.5 секунди поки круг не зменьшиться і вуоля - точне попадання) Якщо придивитись у слоу моушин то видно чудово куди я цілюсь, скільки беру упередження якщо він рухається (це від арти навик)

212 стає 2 моює улюбленою артою і це заслужено) У пт режимі промахів ще не було при цьому екіпаж 75-80% +стокова пушка) Хоч урону і мало але перезаряд доволі швидкий...Було на Ерленберзі 890 метрів кружили наш т50-2 вродь і патон то патону на упередження попав на 915 урона) На Карелії за камнем ховався м103 і я на пів приціла з упередженням в башню також десь в районі 900 хп зняв) Недовольний був 103й)

Ще було від е75 з топ пушкою рикошет! сам не повірив але так воно було) знову будете казати що басні але смисл мені видумувути?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто ж такий наївний з 3485 хоче пробити в лоб Тигра?

До твого відома, Т-34 дірявив Тигра наскрізь з відстані 1000 м.

вже колись піднімалось це питання тут, Т-34 з 1000 м. хіба що краску царапав тигру, Т34-85 інша справа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замычено приховану злобу на мый ис8 выд рандома, як тыльки на ньому захожу в бый як прописано зараныэ коф на перемогу до 40%,ы всы при чому нубять по-страшному...

ще прикол, кылькысть перемог звыв у рывну але всерывно пише 49%, та ще й рейтинг з 940 став 930, че за фигня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема.Вічна нестача кредитів.Дослідив Гриля,КВ-1С,Пантеру,Тигра,ВК (якогось там),ЯгдТигра.Купити немає за що.Продав Фєдота,щоб Ягідного взяти.Пока наб"ю 1500000,що не вистачає,напевне посивію.Що робити? Якого према взяти,щоб бути постійно в "+"? Чи може,як правильно грати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо прем то раджу кв-5.

А так радять грати на 5-их левелах... Я зараз катаюсь на 6-8 лвл радянської гілки і 1 бій на кв-5 зазвичай перекриває 3-4 інших танка. До речі, на кв-5 в мене найбільший процент перемог на тяжах, до цього був на кв-4, поки не взяв топ пуху. Стата впала на 10% :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки КВ5 приносить? З премом і без.Теж дивлюся в його сторону.На Льову і Т34 шкода грошей.

А загалом і граю на 5 левелах.Але 10000-15000 трохи малувато за перемогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока наб"ю 1500000,що не вистачає,напевне посивію.Що робити?

Візьми прем на 3 дня (за 25 десь грн чи менше) і 2 танка 6 лвл і не парься. І танки вкачаєш і нафармиш 3 000 000. А потім ці танки продаси і буде ще копійчина.

sasha1132, мінус мій за лєнтяйство при написанні постів

nickel, онлі 5 лвл, імхо - Т-34 на дироколі, як варіант - Т-50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим то зараз краще фармиться в радянській гілці, після розподілу КВ?

СУ-85, дуже непогано фармить. Зараз тим більш знижка на нього, то я його назад купив, також для фарму є Т-34-85.

Су і 34-85, в середньому фармлять одинаково, але в рандомі на ПТ легше грати ( просто кидає зручніше ). Ще є АМХ12т, то я як вийду за Х2 досвідом ( в ці дні то Х3 ), так +50-60к точно буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим то зараз краще фармиться в радянській гілці, після розподілу КВ?

Мені здаються топ фармерами 34-85 і КВ-1. А точніше 34-85 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дилема. Їздив одночасно на КВ-1С і КВ-3, качав відповідно до ИС та КВ-4. І ось сьогодні докачав до КВ-4 (вивів КВ-3 в прем) і зовсім трішечки лишилось до ИС, сподіваюсь ще докачати до ночі, поки акція на нього. Але от місця в ангарі вільного немає, так що доведеться або КВ-3, або КВ-1С продавати. КВ-3 вже ніби і не потрібен, хоча на КВ-4 ще бабла немає. А з КВ-1С ще можна КВ-13 вкачати, хоча то і не так цікаво зараз. Але дуже вже мені подобається "танчити" на КВ-3... От і мучусь -- що все ж продати? Чи зможе згодом КВ-4 повноцінно замінити КВ-3 і давати стільки ж кайфу від гри? Чи все ж залишити КВ-3 для кайфу, а КВ-1С збагрити, забивши на КВ-13?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ігрок не сильний і до поки качав на кв-3 теж він мені дуже сподобався, мав 54% перемог. Відкрив кв-4 (правда слот у мене був), а кв-3 залишив для душі. Ітог: стата впала до 49%, на кв-4 їздив з 60% перемог поки не відкрив топ пуху. Її відкрив - впала на 10%. Звинувачую період у 2-3 дні - багато грав і багато програвав але ці два танка та ІС остаються моїми улюбленцями. На кв-4 буду їздити і далі, кв-3 продам як прокачаю ст-1 і з нього пересаджу екіпаж, а на кв-4 катати буду і далі. Від топи пухи толку не багато, її точність є лише тоді коли приціл повністю звведений. Так що це все балачки про її точність, я бачив як німці на худу, без преціла на відстанні 500 метрів попадали по танку, оце я розумію точність!

P.S. Купити слот вартує 10 грн (що правда я ще жодного не купив )))) ) і наче як акція має бути з 12 серпня а там слоти на 50% будут дешевші. Так що почекай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

акція має бути з 12 серпня а там слоти на 50% будут дешевші. Так що почекай

Сьогодні закінчується акція -- 50% знижка на деякі танки, в т.ч. ИС. Так що чекати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

акція має бути з 12 серпня а там слоти на 50% будут дешевші. Так що почекай

Сьогодні закінчується акція -- 50% знижка на деякі танки, в т.ч. ИС. Так що чекати не буду.

Тут діло в твоєму стилі гри . Особисто я досить часто катаюсь з задоволенням на КВ-1с , КВ-3 та Т150 просто стоять , ще часто беру КВ та КВ-2 , під настрій .

І акція вже того , закінчилась :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

акція вже того , закінчилась

Ааааааааааааааааааааа!!!! Не встиг... менш як три тисячі досвіду не встиг вкачати... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поражение

Бой: Заполярье 9 июля 2012 г. 11:29:20

Танк: AMX 13 90

Получено опыта: 946

Получено кредитов: 32 217

Достижения в бою: «Воин», «Снайпер», «Бронебойщик»

команда злилась, зныс льову на захваті, поїхав за артою, зніс її, не встиг повернутися бо тигр взяв базу - ще б одну хвилинку ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...