Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Що краще взяти?

Е-75 чи Т-44 чи Т92?

В першу чергу визначатимусь по фану і дохідності/меншій збитковості. Тільки не кажіть що танки зовсім різні, і щось складно сказати однозначно. Руки лежать більше до СТ та САУ, але і від ТТ відчуваю дещо особливий фан.

Будь-ласка аргументуйте вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а ви шо, "птічку" "ускоріть обучєніє екіпажа" не ставите ? що у вас стільки досвіду ? Чи та птічка пофіг ?

Я ставлю завжди галочку на прокачку, але з місяць назад якось мені розповіли про СТ10 у недалекому майбутньому і вирішив не спіша качати опит на Т-54.

Vadimm, ти дивичь потім що тебе далі цікавить.... знав би я раніше що то за танк Е100 зараз би вам Т110....

Я б рекомендував Т-44 тобі качати - фану купа, а далі і від Т54 не менше отримувати буш.... в мене Т44 елітним був.

Про арту нічого не скажу - в гаражі навіть не тримаю таку техніку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, значить спочатку Т-44 потім Е-75.

ну фану від Т-44 однозначно більше ніж від Е-75. Ну то для мене. правда від стокового Т-44 плакати хочеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну для рандому Т92 не бери... Нерви будуть здоровішими ти срібла більше.

Грав на Е-75... Дууже непогано, фан, фарм, фрагі))

Т-44 досить прикольно тільки у вводі)) Тащити бої на СТ важче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну Е-75 гарний танк - навіть без топ двигуна я гарно на ньому їздив.... але те що очикуємо далі від наступного... мені здається в жодній нації нема такого перехода в гіршу сторону з ТТ9 до ТТ10 як в німців...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правда від стокового Т-44 плакати хочеться

Дозволю собі не погодитися. Катаюсь на стоковій гарматі із смішними дамагом і бронепробиттям і з 90% екіпажем, але із досилом-вентилем-стабом - у більшості боїв - фраг + "Стрєлок"/"Снайпєр"/"Бронєбойщік". У першому бої взагалі 3 степінь заробив :sq_ye: , аж дивно, невже так багато рагулів на 44ках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 июня игровые кластеры будут недоступны с 3:00 (МСК) до 14:00 (МСК) по причине выхода обновления 0.7.4.

Все подробности на сайте и форуме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У першому бої взагалі 3 степінь заробив :sq_ye: , аж дивно, невже так багато рагулів на 44ках?

Десь 75% таких .=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У першому бої взагалі 3 степінь заробив :sq_ye: , аж дивно, невже так багато рагулів на 44ках?

я катався на ньому без досила і вентиля першв 50 боїв :), а снайпер, стрелок, на будь якому танку в перших боях дають :) якщо не рагуль зовсім )))

стоковий Т44 - я мав на увазі стокову пухкавку в першу чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а снайпер ... на будь якому танку в перших боях дають :)

Як снайпер може залежати від числа проведених боїв на танку!?!

навпаки чим більше граєш - тим більше руки прямляться під цей танк, отже і потенційно більше снайперів.

Відпишіться хто перший зможе зайти в гру після оновлення.

Цікаво чи можна буде сьогодні взагалі зайти ввечері, чи як завжди сервер знов "ляже".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, ну не знаю... Я від Е-100 просто в заваті!

700-900 дамага це ппц)))

100+ боїв 60++% перемог 2.5к середній дамаг))))))

помню 2 ИС-7 не змогли мене розібрати) оце було ха-ха))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Упс , ага , на Т-44 . Нормальні гравці її легко вицілюють , тай цілі стада оленів бігають з міченими шкурками , так що підірвати Т-44 легко , хоч після одного патчу і трохи збільшили ХП боєукладки . У мене мокра стоїть + заряджаючий на безконтактну прокачаний .

Хто не в курсі -- справа від водія ( по ходу машини ) на Т-44 лежить великий штабель снарядів , якщо дивитися з правого боку --- передня третина танка . Влучити легко .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене "безконтактна" на 100% вкачана, поганяю-подивлюсь як воно буде. На Т-43 ганяв з "мокрою" поки не вкачав "безконтактну". І з тим і з тим (окремо) жодного разу не підривали і дуже мало критували. ІМХО, одночасно і те і те то вже задуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я катався на Т-43 і зараз катаю на Т-44 без того і без того))

на 43 підривали раз в 15-20 боїв, на 44 ще жодного разу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Т-44, і взагалі на всі ст ссср потрібно ставити безконтактну або мокру боеукладку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...