Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Ми там в 2 Т34 амерських розкатали всю команду , 14 чи 15 фрагів на двох , включаючи і 9 рівні , правда , ми обидва і залишилися проти всіх .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не встиг відправити скаргу на тімкіл в бою, якимось іншим чином поскаржитись на гравця не можна? Є скрін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не встиг відправити скаргу на тімкіл в бою, якимось іншим чином поскаржитись на гравця не можна? Є скрін.

Не приймають таких скарг в підтримці , та й там сидять , скажем так , люди , які не дуже розбираються в грі .

а як скаржитись в бою на тімкіл?

Сtrl + ПКМ по імені потрібного гравця в списку збоку екрана , там розберешся .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще б хребет дракона прибрали, щось я не люблю її )))

Я привчився вже,здаю точкі :).А так за село треба воювати на верху,з нього світиш всіх під горою а артою там тяжкувато попадати,ну і не пропускати з дальньої сторони.

post-1137-0-30463200-1339162388_thumb.jp

post-1137-0-59634000-1339162400_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший бій на топовій пушці лори

Победа!

Бой: Степи 8 червня 2012 р. 16:31:10

Танк: Lorraine 40 t

Получено опыта: 1 524

Получено кредитов: 39 628

Достижения в бою: «Коса Смерти», Медаль Бёльтера, «Воин»

post-920-0-99088500-1339163313_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще б хребет дракона прибрали, щось я не люблю її )))

Я привчився вже,здаю точкі :).А так за село треба воювати на верху,з нього світиш всіх під горою а артою там тяжкувато попадати,ну і не пропускати з дальньої сторони.

сенкс :)

та в мене також є точки, мені вона просто не подобається :), тільки на СТ мені там подобаєццо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, Фєдя - то Фєдя, Ягр - то Ягр. Це різні машини. Не продавай Фєдю, а то не бачити тобі Ягдпанзер Е100.

RAM-2 ногібає - за 2 бої підряд 11 фрагів, шкода воїна не дали - в інша команда виграла, а в них свій воїн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось не розумію - чому лоб Е-75 ледве пробивається з бл-9 - а от із 107 мм топової пушки в КВ-4 шиється як картон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекайте апокаліпсису . :0155:

а данный момент вершиной развития средних танков и самоходных противотанковых установок в игре World of Tanks является 9 уровень. Очень часто игроки задавали вопрос разработчикам: будет ли введен 10 уровень для техники данных классов. Пришла пора дать четкий и однозначный ответ: ПТ-САУ и СТ десятого уровня — быть!

Докладніше :

http://worldoftanks.ru/news/1195-new_milestone/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіко недавно бив себе абстєну: нахєра тобі на обьєкті 704 200 тисяч опиту???!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ніпанятно: заради СТ-ПТ 10 лвл всі нижчі танки в гілці понєрфять? Інакше це будуть убермашини. А франців апнуть.

JagdPz E-100 мав бути 9 лвл паралельної гілки з Ягром, то що, тепер всунуть якийсь JagdPz E-75 на 9 лвл, чи що? А в паралельній гілці кого випишуть? Амєрам одним стільки честі - 2 ПТ 10 лвл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ніпанятно: заради СТ-ПТ 10 лвл всі нижчі танки в гілці понєрфять? Інакше це будуть убермашини. А франців апнуть.

JagdPz E-100 мав бути 9 лвл паралельної гілки з Ягром, то що, тепер всунуть якийсь JagdPz E-75 на 9 лвл, чи що? А в паралельній гілці кого випишуть? Амєрам одним стільки честі - 2 ПТ 10 лвл.

Думаю 10 рівень буде як зараз 9 .

А у німців буде 2 варіанти .

1. дві гілки будуть зходитися на JagdPz E-100 , гілки трохи перетасують .

2. знайдуть ще щось паперове в архівах .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скоко опиту тре зібрати на СТ9 щоб прокачати відразу СТ10... але коли то воно все буде..... Зараз на Т-54 маю 120К опиту, мабудь треба зо 200К назбирати. Цікаво ще що за пухкавка буде на ПТ10 у СССР - мабудь має бути щось краще за БЛ10 по характеристикам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скоко опиту тре зібрати на СТ9 щоб прокачати відразу СТ10... але коли то воно все буде..... Зараз на Т-54 маю 120К опиту, мабудь треба зо 200К назбирати. Цікаво ще що за пухкавка буде на ПТ10 у СССР - мабудь має бути щось краще за БЛ10 по характеристикам.

Ми так прикинули , що треба буде десь 250-300 к для переходу на 10 рівень .

А гармата СССР буде друга , погугли нову ПТ , там є .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скоко опиту тре зібрати на СТ9 щоб прокачати відразу СТ10... але коли то воно все буде..... Зараз на Т-54 маю 120К опиту, мабудь треба зо 200К назбирати. Цікаво ще що за пухкавка буде на ПТ10 у СССР - мабудь має бути щось краще за БЛ10 по характеристикам.

Народ, а ви шо, "птічку" "ускоріть обучєніє екіпажа" не ставите ? що у вас стільки досвіду ?

Чи та птічка пофіг ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...