Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Так,відкрив. Він в мене повністю топовий.Екіпаж 100 %,друге вміння на більшу половину вивчене.Стоїть труба,досил,вентіль.

Але щось з командою не везе.Третій деньна 10 зливів,зо 2 перемоги.Тягнути бій не виходить.Завжди закидає в низ списка.Вже не пам"ятаю, коли був в першій 5-ці.Пуха дамажна,але коса якась,і не пробивів куча.Тай сліпий Фєдя.Часто луплять з кущів,а звідки не бачу.

VadimM як гру починаєш? Можливо тактика є? Куди,з ким? Я вже і гайди дивився,і форум читав.Хвалять Федота,але за що-поки не зрозумів для себе.Може не моє дійсно,але кидати не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM як гру починаєш? Можливо тактика є? Куди,з ким?

Якщо є варіант йти в місто - обов"язково йду в місто, там, залежно від того який я в списку - на вістрі рашу або підтримка. Ховаю нижній бронелист за трупи, рель"єф, і тп. Якщо карта відкрита - деф бази, підтримка на вимогу, прикриття арти. На кожній "відкритій" карті маю улюблені місця для засідок і відпрацьована тактика сидіння в них та стрільби. Часто пригоджається "6 почуття", спасає не тільки мене, але й союзну арту яку я прикриваю (як загоряється "лампочка" - здіймаю галас щоб арта поки "мовчала" і не рухалась).

Звісно є незручні карти, незручні респи, зливи (а з ними і непробиття, рикошети...) тоді пересідаю на щось інше, відволікаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна боротись з пошкодженнями БК на ІС-3?

Кожен бій полюбому БК критують, причому і пострілами в лоб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна боротись з пошкодженнями БК на ІС-3?

Ну я ІС-3 не маю, але думаю що навик "безконтактна боєукладка" допоможе, або обладнання "мокра боєукладка", як купив її на Т-43 - жодного разу не підірвали і не покоцали. Зараз перевчив на навик зарядаючого, а обладнання на Т34-85 перекинув - там теж з цим була проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна боротись з пошкодженнями БК на ІС-3?

Ну я ІС-3 не маю, але думаю що навик "безконтактна боєукладка" допоможе, або обладнання "мокра боєукладка", як купив її на Т-43 - жодного разу не підірвали і не покоцали. Зараз перевчив на навик зарядаючого, а обладнання на Т34-85 перекинув - там теж з цим була проблема.

Ну попробуєм другим перком качнути "безконтактна боєукладка".

Бо реально бісить, один постріл і 22 секунди перезаряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, мазати з Д2-5Т (122 мм) на КВ-3 -- дуже дороге задоволення, особливо якщо ще і бій зливається: 1 постріл на "добив" Пантери-2, 10 пострілів по ИС-4, з них 9 попадань, тільки 1 раз пробив, сам отримав три попадання (не вижив), використав вогнегасник і ремкомплект, ітого -8100 срібла за бій :(

На пару з Т-34-85 тримали того ИС-4 на мосту на "Перевалі" хвилин 4-5, а на підмогу так ніхто з "дорослих" і не прийшов :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та підмога в рандомі то штука хітрая )))), там в основному катаються хто як хоче :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пару з Т-34-85 тримали того ИС-4 на мосту на "Перевалі" хвилин 4-5, а на підмогу так ніхто з "дорослих" і не прийшов

Колись на Ласвілі в кишці в найвужчому місці тримав Іс-4 на збитій гуслі довго і нудно (в нього гармата не опускалась настільки низько щоб мене зачепити) ну і арті маячив (судячи з позиції вона могла його дістати з легкістю), волав в чаті про допомогу... жирного фрага "на поляні" ніхто не захотів взяти, в результаті його об"їхали колеги по команді і жирним фрагом зробили мене (був на стоковому Фєді). Рандом такий рандом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ну як ИС-7, батчат, Т-54, Е75 і тапок можут здохнути за, увага (!) 4 хвилини?? :blink:

Добре хоть арта з руками попалась.

Ничья

Бой: Топь 18 апреля 2012 г. 17:32:24

Танк: Е75

Получено опыта: 1 224

Получено кредитов: 75 201

Достижения в бою: Знак класcности: «Воин», «Снайпер», «Поддержка», «Захватчик»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа Малиновка 18 квітня 2012 р. 19:42:50

AMX 13 90 Получено опыта: 2 918 (x2 за первую победу в день) Получено кредитов: + 42 663

Достижения в бою: «Разведчик»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, послухав пораду madkot і не парюсь. Без геморою суто на подвійному-потрійному досвіді потихеньку сунусь до Т-44, залишилось 20 к. Хоча знімати за постріл 100 хп з однокласників троха смішно, за те арта 5 лвл зазвичай ваншот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як діла зараз з бк у Т-43?

Ато стоять приводи + досил + оптика)) Але ще не вигулював)) Чекає кращих часів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як діла зараз з бк у Т-43?

Хріново. Треба або мокра або безконтактна боєукладка, перевірив і так, і так - навіть не критують. Жодного разу. А без - кожен третій бій підривають, кожен другий (якщо везе) - критують. Шкода що нема сенсу качати топ-двигун, хоча і без нього КВ1С"а закручував. Ну і ДПМ топ гармати як для 7 лвл не радує. Думав що хоча б у новій башті перезаряд зменшиться, та де там...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ну як ИС-7, батчат, Т-54, Е75 і тапок можут здохнути за, увага (!) 4 хвилини?? :blink:

Добре хоть арта з руками попалась.

Ничья

Бой: Топь 18 апреля 2012 г. 17:32:24

Танк: Е75

Получено опыта: 1 224

Получено кредитов: 75 201

Достижения в бою: Знак класcности: «Воин», «Снайпер», «Поддержка», «Захватчик»

круті у тебе знаки класності ))))

народ, як ви з фугасницею на ст граєте ? :blink:, я пробував, галяк такий виходить...напевно руки з ж.... :_07:

а боєукладка що Т43, шо Т44 то торба була... Т44 взагалі часто ваншотився пострілом в башню..

я з оптикою, вентільом і досилом ганяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз, у мя т 43 с боекладом всё норм было) и щаз же попраили боеуклад на т 44 в каком то из прошлых патчей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т-43 купив у попередньому патчі, тоді мусив щось робити з БК. На свіжому патчі без "підкрученої" БК не пробував кататись. Але міцність їй збільшували в попередньому, хоча це мало що дало по ходу. Скільки пам"ятаю, часто обпльовував монітор при підривах. Ну і найбільше збільшували міцність на Т-44, а на ньому я ще не катався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...