Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

думаю пройде ще як мінімум 2 місяці до нового патчу, за цей час треба набити 6 лямів на 7-ку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вводимо бонус код KEDR до 17,04,2012 і отримуємо день према від розробників :)

Якось розробникі казали що введення патчу 0,7,3 легше ніж 0,7,2 - бо це просто добавляються танкі та карти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони вже багато чого казали а потім відтерміновували, переносили і знову переносили. Цікаво якщо в мене є діючий прем ак і я активую цей код, мені добавлять ще один день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони вже багато чого казали а потім відтерміновували, переносили і знову переносили. Цікаво якщо в мене є діючий прем ак і я активую цей код, мені добавлять ще один день?

Так , добавлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не повезло тобі там на Т-54 ))), по топях не поганяєш сильно під прицілами об’єктів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, ну не знаю, НЛД б’ється на ура

Нє, ну так і я не дурень - віляю задом, ромбікі всякі, прикриваюсь трупами сородічєй, всі дєла :). Можуть не тільки бронелист вицілити, але і фари, які пробивають всі танки починаючи з 5 лвл, залежно від кута зустрічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вам такий баланс? :)

shot01ded.jpg

Оце я називаю чесною грою...

І ось результат... :0122:

shot016.jpg

shot017.jpg

до речі, КВ шайтанкою все ще валиться з 1 пострілу. Потрібно бити в бік башти, по вертикальній осі в верхню частину. Фрагів 5 таких вибив за останні кілька днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, наверно, никогда не пойму как можно быть такими криворукими идиотами :0165:

Поражение

Бой: Рудники 12 апреля 2012 г. 17:06:13

Танк: КВ-5

Получено опыта: 1 231

Получено кредитов: 129 495

Достижения в бою: «Зверобой», Медаль Бёльтера, «Воин»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бой: Рудники 12 апреля 2012 г. 17:06:13

Танк: КВ-5

О, анука, раскажика, як танчік? А то діло йде всьо дальше і дальше і фармить срібла все менше і менше. Граю без преміума, то взяти лям деколи буває ну дуже довго... А кв5 кажуть прибильний, заробляє багато, от подумую його прикупити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, мені подобається :)

Бронька зачотна, і бігає швидко. До пухи треба звикнути, але все що нижче 8 лвл шьється на ура)

10 лвл ми ніколи не бачим, 9-тий через 2-3 боя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, коли звикаєш до самого танка, то він просто бомба! В парших боях не розумів - за що я віддав купу грошей? А тепер це дуже гарнй танк, в мене на ньому понад 600 боїв. Такого боя в мене не було як у Arden, але 113 тищ за поразку було... з премом :) Я порахував, що з премом цей танчик приносить в середньому 50 тищ за бій чистими. Особливо гарно фармить взвод з 2-3 КВ5 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, коли звикаєш до самого танка, то він просто бомба! В парших боях не розумів - за що я віддав купу грошей? А тепер це дуже гарнй танк, в мене на ньому понад 600 боїв. Такого боя в мене не було як у Arden, але 113 тищ за поразку було... з премом :) Я порахував, що з премом цей танчик приносить в середньому 50 тищ за бій чистими. Особливо гарно фармить взвод з 2-3 КВ5 :)

А скільки преми в гривнях коштують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене на тйпі найбільше було 109 тис.

а КВ-5 танк класний, якщо людина з розумом - то ворог серйозний, якщо ні - то впираюсь в нього і пробиваю у башенку, причому бувало що мому тайпу жодного пробиття, а КВ-5 розбирав

Все залежить від гравця.

останнім часом руки виправив і на Т-50-2 став їздити в плюсах 500-800 досвіду і 12-16 тис срібла грязними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, коли звикаєш до самого танка, то він просто бомба! В парших боях не розумів - за що я віддав купу грошей? А тепер це дуже гарнй танк, в мене на ньому понад 600 боїв. Такого боя в мене не було як у Arden, але 113 тищ за поразку було... з премом :) Я порахував, що з премом цей танчик приносить в середньому 50 тищ за бій чистими. Особливо гарно фармить взвод з 2-3 КВ5 :)

Мене цікавить без према :)

Якщо без, то 25 к за бій? Та ну, малавата будєт... Такі гроші за гарний бій можна і на кв заробити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, в тому то і справа, що за гарний! а так в середньому КВ дає 20-30 з премом.(чистими)

На КВ-5, Т34 - без ПА будеш мати в середньому 30-37 чистяком )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я для себе перековся, що найкращий фарм танк це як не дивно М6.

З премом від 30 чистими за бій, навіть будучи внизу списку. Ремонт дешевий, снаряди копійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я для себе перековся, що найкращий фарм танк це як не дивно М6.

З премом від 30 чистими за бій, навіть будучи внизу списку. Ремонт дешевий, снаряди копійки.

та ну, грав я на цьому кориті, щоб настріляти 30К чистими треба попотіти, а враховуючи що пушка там гавно, задовбешся, а будучи внизу списку можна забути про фарм і самознищитись :), так як валять його просто на ура ледь не всі підряд. ІМХО.

Ні задоволення, ні фарму на цьому сараї не отримав. (може руки із ж..и ростуть хз..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...