Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Клан RedBull [bULL] У складі якого дуже багато Лучан, під командуванням Луцького польового, в результаті жорстоких боїв взяв зону висадки "Канарські острови"

Вітаю. :)

хто командував, ти чи Титан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клан RedBull [bULL] У складі якого дуже багато Лучан, під командуванням Луцького польового, в результаті жорстоких боїв взяв зону висадки "Канарські острови"

Вітаю. :)

хто командував, ти чи Титан?

Enkvist + Titan ^-^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо ? ;)

Та нічо. На 32 бітних - налаштування вище середніх на виставиш.

А по залізу я вже не раз опитування проводив в рамках ціеї теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, потрібна порада.

В мене в КВ зараз стокова гармата (ЗиС-5), але мене постійно кидає в бої з танками, які я тією гарматою я банально не пробиваю (КВ-5, ИС-4, Tiger II і т.д.). Буває по 5-7 пострілів підряд "не пробив", в результаті за бій я отримую по 300-400 досвіду якщо команда виграла, або від 50 до 150, якщо програла, а сам я для команди -- непотрібний баласт. До бажаної гармати ЗиС-6 такими темпами мені качатись дуже-дуже довго буде. Порадьте -- купити, все ж, якусь проміжну гармату, С-54 або М-10, чи вперто зливатись і тягнутись до ЗиС-6?

Обідно, що на Т-46 я постійно їздив в боях проти КВ, а коли я вже сам на КВ, то проти мене не Т-46, а ИС-4... прем рулить... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, я ставив проміжну)

В мене на "очень высоко" 100 фпс, просідає до 60 деколи) відяха 560Ті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ріплей командири заборонили викладати хоча я записав

Ну хоч кусочок відріжте...Хвилинки 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, потрібна порада.

В мене в КВ зараз стокова гармата (ЗиС-5), але мене постійно кидає в бої з танками, які я тією гарматою я банально не пробиваю (КВ-5, ИС-4, Tiger II і т.д.). Буває по 5-7 пострілів підряд "не пробив", в результаті за бій я отримую по 300-400 досвіду якщо команда виграла, або від 50 до 150, якщо програла, а сам я для команди -- непотрібний баласт. До бажаної гармати ЗиС-6 такими темпами мені качатись дуже-дуже довго буде. Порадьте -- купити, все ж, якусь проміжну гармату, С-54 або М-10, чи вперто зливатись і тягнутись до ЗиС-6?

Обідно, що на Т-46 я постійно їздив в боях проти КВ, а коли я вже сам на КВ, то проти мене не Т-46, а ИС-4... прем рулить... :(

я пішов лініею ст а там є перехід на КВ-13 и зразу на ИС,на КВ в мене терпіння не хватило(консервна банка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти що КВ - унікальний танк , 5 рівень з гарматою 7-8 рівня , а гаубиця аналогів немає взагалі .

Крім того , на сервері в глобальній статистиці найбільше боїв саме на КВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаубиця -- сила, тільки якщо проти тебе не танк 8-9 рівня

Ну чого, в попку 8-9 лвл 152 мм фугас гарно приймають :0032:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаубиця -- сила, тільки якщо проти тебе не танк 8-9 рівня

Ну чого, в попку 8-9 лвл 152 мм фугас гарно приймають :0032:

Вони і в лоб його нормально приймають , я вчора КТ підпалив пострілом в лоб , в ИС-4 і подібних злітає до 500 хп за постріл .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В фугаса при уроні 910 бронепробиваємість всього 86 мм... а от кумулятивний -- да, "прошиває" і дуже товсті мордашки, правда, його за золото купувати потрібно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ріплеї, звиняйте. Тактика

та ладно тобі! Сідайте діткі та слухайте нашу нову тактику: в перші 30 сек ми заряджаємо нашу арту двома МС1 та трьома Елтрахторцями. Потім залпом застрілюємо їх на захват бази ворога. Покі ті оговтаються, ми вже взяли базу. Тількі за межі цього форуму наша тактика не повинна вийти.... після прочитання - спаліть комп!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От прикол,за гру якщо ти попадеш тою гаубецею раз то ще добре буде,і стій жди поки зарядиться чі тебе зі всіх сторін човпти почнуть.Спробувати дійсно варто(фугас) але грати постійно бред.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаубиця -- сила, тільки якщо проти тебе не танк 8-9 рівня

при правильному підході і тактиці і 8 і 9 рівень для тебе саме кайф - пробиваєш, наносиш урон і заробляєш непоганий досвід. у мене на КВ десь по 500-700 досвіду стабільно з фугасницею 152 мм

прикріпив ріплеї - може допоможе

ps. два вибрав наобув - один за сьогодні, а один просто із списку, але раджу ще глянути на малиновці - там цікавий бій був - 8 фрагів

це все зі 152 гарматою

20120403_0425_ussr-KV_fishing_bay.wotreplay

20120404_0654_ussr-KV_campania.wotreplay

20120113_0110_ussr-KV_malinovka.wotreplay

post-2373-0-48768800-1333564966_thumb.jp

post-2373-0-16271700-1333565101_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раджу ще глянути на малиновці

пише що не та версія, кажу ігнорити, але не відтворює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Взяли землю, залізли на материк.

Готуємось до захисту висадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...