Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

kmd, та шо ти такє кажеш? Сьогодня на РАТТЕ в деякіх боях буде воювати Серб. Хто його завалить отримаэ 100500 голди та всю техніку гри в ангар, навіть преміумну та подарункову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

т28 це убойний танк

угу, знімати ним ПТ-САУ з відстані гарматою Ф-30 -- одне задоволення, лопають, як мильні бульбашки :)

Щойно в Руінберзі, маючи здоров'я 8/350, зняв трьох, четверта встигла зняти мене, але "косу смерті" отримав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А підкажіть хто знає.Там десь,колись,якось введуть ще одну гілку нім.ПТ. Я на ЯгоПантері набив 80000 досвіду,щоб колись там відкрити ЯгоПантеру2. Питання? Можна продавати Ягу зараз? Відкрию я потім,чи знову доведеться купувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть де почитати детальніше про ці ступені

наводиш мишку на ступінь і там все пише :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А підкажіть хто знає.Там десь,колись,якось введуть ще одну гілку нім.ПТ. Я на ЯгоПантері набив 80000 досвіду,щоб колись там відкрити ЯгоПантеру2. Питання? Можна продавати Ягу зараз? Відкрию я потім,чи знову доведеться купувати?

Ні , якщо вже є досвід набитий -- просто заходиш в дерево дослідження і вібираєш , що потрібно . Машину можна продати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура! Купив КВ, провів "тест-драйв" 1 бій. Поки сток, екіпаж 50% вмінь. Тупий, повільний, але навіть стокова гармата досить така нічого, буду качати до ЗиС-6 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа Малиновка 2 апреля 2012 г. 7:45:08

GW Tiger Получено опыта: 3 705 (x3 за первую победу в день) Получено кредитов: + 41 165

Достижения в бою: Знак класcности: 1 степень, Медаль Фадина, «Воин»

Медаль Фадіна на ГВ-тигрі =)

Це без прему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура! Купив КВ, провів "тест-драйв" 1 бій. Поки сток, екіпаж 50% вмінь. Тупий, повільний, але навіть стокова гармата досить така нічого, буду качати до ЗиС-6 :)

на кв файно бабло косити, 1000 опиту і більш 20 к срібно дуже часте явище в рівних руках)

максимум що набива толі 28 толі 29к за бій мав) Качайся до зис 6 (воно того варте) І не бійся йти в лобову на Черчиля (порвеш як тузік грелку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М40\43 мазати почала жахливо,але накриває більше.М103-тяжко пробити спереду,скорострільний.Т110Е5 дуже сподобався,швидкій,вертлявий,скорострільний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені складно порівнювати, оскільки на Гіві не катався, але М40\М43 вартує своїх грошей. Та й взагалі, що порівнювати, 6 лвл з 7? Тоді звичайно 7. Нерфу після патчу не помітив, як мазала в 1 з 5 боїв, так і маже. Як би не різниця в левелі, то арти досить схожі по параметрам (грубо), тільки амер менш пальона. Не враховуємо характеристики скорострільності та разового дамагу.

Якщо порівнювати Гіві з амер 6 лвл (М12) - тоді Гіві полюбе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М40\43 мазати почала жахливо ,але накриває більше. М103-тяжко пробити спереду,скорострільний.Т110Е5 дуже сподобався,швидкій,вертлявий,скорострільний.

та мазати і Gw Pantera почала, ну какбє канєшно логічно, лазерного та спутникового наведення не було тоді, але коли звик до точності (тобто до хорошого :)), то після зміни я матюжився постійно )).

М103 в мене є, прикольний танчик, на рахунок того що пробити його важко спереду не згоден, да, рикошетить трохи, але пробивають його на ура, от Т110Е5 в лоб пробити нереально практично, в башенку командирську треба цілитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збирав я на того Фєдю,збирав...Купив нарешті...Боже,як цей сток перетерпіти??? Посивіти можна. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збирав я на того Фєдю,збирав...Купив нарешті...Боже,як цей сток перетерпіти??? Посивіти можна.

Ти гониш... звичайно, на сток-ходовій і сток-двигуні халепа, але лобова броня рішає. Катаюсь зі сток-гарматою (для фарму), регулярно в плюсі, часто в суттєвому, часто виходжу з бою з повним ХП отримавши купу влучань. А, ну я ще на VK3001P йому другий двигун вкачав. То зараз - пісня, а як вкачаю третій двигун - фіг який француз дожене ))). Ну а як гармату від Мауса поставлю і в топ команди потраплю - дєржитє міня сємєро. Часто перше враження є помилковим, я також плювався до пори до часу, поки не отримав за 2 бої підряд 2 "стальні стіни" + 1 "захисника" (тоді ще не мав ні ходової ні другого двигуна). Топову гармату з Ягопантери не став - я був розчарований нею вдруге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я теж так думаю.Вона мені і на ЯгоПантері не подобалася.З передтоповою катався.

Та просто соромно перед командою.Фєдот вроді,а луплять,як "Сидорову козу" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фєдот вроді,а луплять,як "Сидорову козу"

Лоба підставляй (всім крім 9-10 лвл та Льови, БЛ-10, 152 мм фугасів), не давай вицілювати фари, не давай закрутити, ховай дах від арти і не будеш падати "в грязь ліцом" навіть у стоці. Лоб там реально "магучій", якщо в протилежної команди злив то і їхні ТТ9 не проб"ють. Якщо бачиш що вицілюють нижній бронелист - став і його накосо, рухайся, довертай корпус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, в якому порядку качати КВ. Що спочатку важливіше -- башта, ходова, двигун, рація? Ясно, що до ЗиС-6 через башту потрібно пройти, але ж однією лише гарматою ситий не будеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, в якому порядку качати КВ. Що спочатку важливіше -- башта, ходова, двигун, рація? Ясно, що до ЗиС-6 через башту потрібно пройти, але ж однією лише гарматою ситий не будеш :)

Двигун і рацію можна останніми . А гармата влізе в другу башту , яка стане тільки на топове шасі , так що шасі-- башта --гармата , а там як хочеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лоба підставляй (всім крім 9-10 лвл та Льови, БЛ-10, 152 мм фугасів), не давай вицілювати фари, не давай закрутити, ховай дах від арти і не будеш падати "в грязь ліцом" навіть у стоці. Лоб там реально "магучій", якщо в протилежної команди злив то і їхні ТТ9 не проб"ють. Якщо бачиш що вицілюють нижній бронелист - став і його накосо, рухайся, довертай корпус.

Воно то так.Але після Яги дуже важко звикнути до Фєдота.Якийсь він іший ПТ.Та й гуслі знімають регулярно. А якщо я до патча мав 97 % ремонту в екіпажа,то він зберігся? Бо я новим навиком вибрав бойове братство для всіх членів екіпажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, в якому порядку качати КВ. Що спочатку важливіше -- башта, ходова, двигун, рація? Ясно, що до ЗиС-6 через башту потрібно пройти, але ж однією лише гарматою ситий не будеш :)

мені пушка аби була інше потім :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій КВ росте -- нові ходова і башта вже є, в екіпажу по 75% вміння, тепер справа за гарматою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ис3 та ис4 два бої підряд - дуже багато отримав влучень, але чомусь за ис3 не дали стальну стіну

post-2373-0-48457900-1333414851_thumb.jp

post-2373-0-36572500-1333414852_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...