Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

У нас в одного є на Маусі розвідник --- на ГК на нього вискочив раш =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там нова акція -- знижка на купу техніки , 3-кратна експа та два премтанчика за півціни --- Рам-2 і Локуст . Я собі вже купив . Рам --- аналог Черча , тільки швидший трохи і картонний більш . Один бій зіграв --- отримав Стіну . =) Чистими без прему за перемогу дали 18к .

Локуст попробую ввечері .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хватить я Черча вже купив за півціни )), а ось Jagdpanther назад прикуплю, хай буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черч класний . Зараз граю мало , але 5-10 боїв ввечері проводжу , в осовному на Черчі або КВ-220 .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж маю трохи голди.Варто купити якийсь з двох преміумних? Буде срібло?

До Феді лишилося 15000 досвіда і потрібно на чомусь срібло на нього заропити.На Язі це не вигідно.Ледь в нуль виходжу.

Заценіть скриншот:

post-11231-0-78521700-1332510971_thumb.j

post-11231-0-74517000-1332511020_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не плануєте грати з премом то беріть дешевший прем танк, якщо маєте бажання грати з премом, то гроші ви заробите на любому танку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж придбав RAM-II. Відкатав десяток боїв, і чесно кажучи, не бачу, за що заплатив гроші. Фарм - на рівні КВ (на КВ в мене часто навіть більше виходить). Броня і ХР теж десь на рівні КВ. Швидкості і маневреності особливої немає. Гармата слабенька, але швидка. Часто кидає не в топ. Максимум закидало до 8лвл. Тобто танчик - суміш броні від КВ + гармата і швидкість Т-34. Одним словом, не айс. Якщо для фарма, то, ІМХО, брати немає смислу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://wotreplays.ru/index.php/site/122331#ruinberg-enterprise-ram-ii

Вчорашній прикольний бій . Пантера і Кв-1с виїхали на мене в кінці бою і померли , я був на РАМ-2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги, сьогодні на трьох каналах бачив рекламу WoT, К1, Новий, СТБ :).

рекламують Tankist.net, при переході відразу перекидає на сторінку загрузки гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо в мене екіпаж на всі 100% прокачаний і вже вміння набиваються,варто ставити вентиляцію? Буде по грі відчутно,якщо екіпаж 115% ?

Шукаю всі можливості якнайшвидше назбирати срібла на Федота.Дослідив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, чому світ клином зійшовся саме на Фєді? Так, хороша ПТ навіть в стоці, при вмілому підставлянні лоба - стальна стіна, я уявляю що буде в топі, але. Дослідиш Ягідного, і швидше за все захочеш спробувати його, а Фєдю з часом продаси. Так от, до чого я веду: якщо ще не продав Ягопантеру, назбирай на ній ще 80 000 досвіду, коли гілку німецьких ПТ розділять, одразу зможеш дослідити Ягпантер 2 чи що там буде в альтернативній гілці. Я так і зробив, тепер у другому півріччі (патч 0.7.3 чи 0.7.4) матиму бонус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

провів невелике дослідження: на ИС-3 без према тре хоча-б 5 пробиттів щоб вийти в 0 при смерті танка. без према - вистачало 3 пробиття "на всю котушку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM то мені як? Досвід вже потратив на Фєдю. Але і далі граю на Язі,подобається вона мені.Трохи меньше фарму,зате море фану.Потрібно знову з нуля досвід набивати на Ягпантер 2 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...