Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

су -152 міняти мл-20 (стокову пуху). Здається мені вона краща за своїх наступнків.

ПІдкажіть, хто пройшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

су -152 міняти мл-20 (стокову пуху). Здається мені вона краща за своїх наступнків.

ПІдкажіть, хто пройшов

Я страждав з мл -20, хоча є фанати топової Д-25С 122мм (кажуть там ДПМ рекордний для її рівня). Але постійні не пробив не для мене.

Буду відвертим, після рухливих су -85 та су- 100; су-152 та ису -152 виглядають сумно (особливо сток) - приготуйся страждати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді тре буде махнути досилач на зведення..

У неї дамаг фіговий, а су-152 вона ш ваншотити має.

Доречі, я тепив десь неділі 2... ходив на мл-20 з бб. Хто ж знав шо вона фугаска.. (доречі, як знати шо пушка *фугаска*?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді тре буде махнути досилач на зведення..

У неї дамаг фіговий, а су-152 вона ш ваншотити має.

Доречі, я тепив десь неділі 2... ходив на мл-20 з бб. Хто ж знав шо вона фугаска.. (доречі, як знати шо пушка *фугаска*?)

Кто ж в мл-20 ББ заряжает, туда только фугасы ,нада иметь пару штук ББ если вдруг в топ попадёшь в бою, а вообще 152 мм рулид.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

су -152 міняти мл-20 (стокову пуху). Здається мені вона краща за своїх наступнків.

ПІдкажіть, хто пройшов

ІМХО до БЛ10 тільки фугасниця як на су-152 так і на ису-152

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як глянути в інфі про пуху шо то фугаска ? По калібру чи по снарядам, які заряжаються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як глянути в інфі про пуху шо то фугаска ? По калібру чи по снарядам, які заряжаються?

По калибру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді тре буде махнути досилач на зведення..

У неї дамаг фіговий, а су-152 вона ш ваншотити має.

Доречі, я тепив десь неділі 2... ходив на мл-20 з бб. Хто ж знав шо вона фугаска.. (доречі, як знати шо пушка *фугаска*?)

В фугасниць, як правило більший калібр, мала довжина ствола і мале пробиття ББ

Наприклад

10,5 cm KwK 42 L/28

64/150/53 (ББ/КМ/ОФ) прибиття ББ на 9 мм більше за ОФ - "фугасниця".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене на роботі напевно адмін блокує цю гру, не можна ініціалізуватися пише, що брандмаузер блокує. Вже в інтернеті все перечитав і перепробував щоб вирішити цю проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене на роботі напевно адмін блокує цю гру, не можна ініціалізуватися пише, що брандмаузер блокує. Вже в інтернеті все перечитав і перепробував щоб вирішити цю проблему.

Гру ? :_12:

В мене заблоковано всі ігрові сайти і форуми :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнув СУ-100М1 ...... і продав

Ну я вже якщо купую щось, то вимучую потім прокачку.... грошей шкода однако :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене на роботі напевно адмін блокує цю гру, не можна ініціалізуватися пише, що брандмаузер блокує. Вже в інтернеті все перечитав і перепробував щоб вирішити цю проблему.

Гру ? :_12:

В мене заблоковано всі ігрові сайти і форуми :_04:

вконтакте було заблоковано, но Тор проблему вирішив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, на 100м ніразу не вийшов - і процент перемог у мене більше 60 на ній. Не думаю що на 8 лвл пт-ст іде у великий мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнув СУ-100М1 ...... і продав

Ну я вже якщо купую щось, то вимучую потім прокачку.... грошей шкода однако :)

Нервова система (здоров'я) - дорожче :g08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви коли стріляєте то цілитесь просто в танк чи стараєтеся влучити в окрему частину танка ? я новачок, тому вибачайте за таке питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви коли стріляєте то цілитесь просто в танк чи стараєтеся влучити в окрему частину танка ? я новачок, тому вибачайте за таке питання.

В ідеалі тільки в певну частину (зону) танка. Але в реальному бою всяко буває. Багато факторів (відстань, час для прицілювання, точність, тип снаряда, видимість із за перешкод тощо). З досвідом теж навчися враховувати всі нюанси і обирати найбільш вигідний варіант в даний проміжок часу (чи варто вицілювати чи зробити макс шидкий постріл в силует). Тобто тверезо оцінювати ситуацію (не кажучи ситуацію на міні карті та по балансу команд).

Пробуй шкурки з зонами пробиття, читай огляди :0043: , дивись ВОДи :0095:

Я як починав грати (БТ, лео) - то часто катав з автоприцілом. Як згадаю :_08::_07::_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одним з головних я б підкреслив уміння стріляти на упередження, а по нерухомій цілі (за моїми спостереженнями) краще стріляти в першому положенні прицілу (тобто самому далекому, попадає частіше) Все ж це залежить від багатьох факторів наведених вище, якщо пробиття відверто кажучи маловате я стараюсь вицілювати нлд, лючки, кулеметні башенки але в бою да ще й при русі це буває не просто зробити, головне "не лізти на рожон" а чекати поки суперник сам вилізе і підставить борт. Якщо ж взяти для прикладу ст то там вже простіше, або об"їхати в борт або на інший фланг, бодатися на рівні з тт не раджу) Підтримую версію з зонами пробиття, дуже допоможе якщо в цьому новачок :_04:

П.С. Знову :0149: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене на роботі напевно адмін блокує цю гру, не можна ініціалізуватися пише, що брандмаузер блокує. Вже в інтернеті все перечитав і перепробував щоб вирішити цю проблему.

не знаю яким боком це стосується теми, але на роботі потрібно працювати )))

П.С. Знову :0149: ?

ага :), краще стріляти в першому положенні прицілу (тобто самому далекому, попадає частіше) - це тільки твоє припущення, і не краще стріляти в "першому положенні", на далекі відстані автоприціл рулить, ну і звісно - ВБР !!! :), а також + чи - 25% на дамаг/пробиття :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ж взяти для прикладу ст то там вже простіше, або об"їхати в борт або на інший фланг, бодатися на рівні з тт не раджу)

не зовсім вірно. про СТ окрема тема (об'ємна). Коротко - СТ з норм скілом розбирає ТТ не менше ніж - навпаки.

Просто на однолевельному СТ і ТТ легше для новачків грати на останньому (товщина броні "рулить").

Наприклад, на Т-54 можна досить ефективно підставляти лоб і ловити рекошети та не пробиття - особливо на значних дистанціях, (правда для цього не дуже комфортна пушка).

А проте, що маневр - для СТ гововне - правильно. Головне вімти маневрувати ! А це вже вищий пілотаж - до якого треба "дійти" на влашних руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви коли стріляєте то цілитесь просто в танк чи стараєтеся влучити в окрему частину танка ? я новачок, тому вибачайте за таке питання.

В ідеалі тільки в певну частину (зону) танка. Але в реальному бою всяко буває. Багато факторів (відстань, час для прицілювання, точність, тип снаряда, видимість із за перешкод тощо). З досвідом теж навчися враховувати всі нюанси і обирати найбільш вигідний варіант в даний проміжок часу (чи варто вицілювати чи зробити макс шидкий постріл в силует). Тобто тверезо оцінювати ситуацію (не кажучи ситуацію на міні карті та по балансу команд).

Пробуй шкурки з зонами пробиття, читай огляди :0043: , дивись ВОДи :0095:

Я як починав грати (БТ, лео) - то часто катав з автоприцілом. Як згадаю :_08::_07::_12:

автоприціл це як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть

Пересадив з Рам-2 на М7 екіпаж. Зрозуміло що перенавчати не треба, адже з амер СТ на амер СТ прем-екіпаж. То виходить що далі в разі пересадки на наступний СТ екіпаж залишається заточений під Рам-2 без перенавчання?

Троха облом... в новій гілці після М7 іде ЛТ...

Але сама логіка - екіпаж якщо не змінювати тип танку можна постійно пересаджувати без перенавчання? Тобто наприклад КВ-5->КВ-1->Квас->Іс->Іс-3->... і так далі все без перенавчання? Чи це канає лише 1 раз? Чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще щодо М7: проходив його раніше, здався унилим. Надумав сьогодні зняти топ-гармату і встановити 57мм - урон троха менше - 75 проти 110, але ДПМ - 1956,75 проти 1736,9. І це при пробитті 105 проти 92, що є найголовнішим при виборі. Коротше, перший бій із 57 мм - я зливаю Кваса сам, ну а другий бій - Воїн :) і 1230 дамага. тепер однолевельні ТТ для мене не проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

экіпаж з рам2 буде працювати зі штрафом, і такого поняття як прем-єкіпаж немає. Це екіпаж, навчений на М7 може без штрафу кататись на рамі, і ніяк не інакше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще щодо М7: проходив його раніше, здався унилим. Надумав сьогодні зняти топ-гармату і встановити 57мм - урон троха менше - 75 проти 110, але ДПМ - 1956,75 проти 1736,9. І це при пробитті 105 проти 92, що є найголовнішим при виборі. Коротше, перший бій із 57 мм - я зливаю Кваса сам, ну а другий бій - Воїн :) і 1230 дамага. тепер однолевельні ТТ для мене не проблема

а як що до гри з вищими левелами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...