Jump to content

Вітаємо жителів вул.Карпенка-Карого


Recommended Posts

Posted

Olesya, а на шо ВАМ жалітись? Там в радіусі метрів зо 300 немає жодного житлового будинка.

Posted

Olesya, а на шо ВАМ жалітись? Там в радіусі метрів зо 300 немає жодного житлового будинка.

Гм, точно немає? А Карпенка-Карого, 9? Саме жителі цього будинку жалілись минулого року, що їм заважає музика. (І тема була на борді:rolleyes:)

Posted
Там в радіусі метрів зо 300 немає жодного житлового будинка.

"Земля гугл" підказує що від найближчих кутів обох будинків 167 метрів по прямій.

Саме жителі цього будинку жалілись минулого року, що їм заважає музика

І в СЕС були, і заміри шуму робили? І чим закінчилось? Цікааааавооооооо....

Posted

Чесно? - Я не знаю, що вони робили. Навряд, чи щось з того, що Ви написали, раз в цьому році знову "в клюбі будуть танці". Я живу в 11 будинку, мені нічого не чути. Але з сусідами з 9 я солідарна.

Posted
"Земля гугл" підказує що від найближчих кутів обох будинків 167 метрів по прямій.

А ти ще прикинь що, нижні поверхи прикриті автостоянкою і забором (на великий відстані це дуже сильно глушить звук)

А верхні поверхи - там відстань вже далеко не по прямій і набагато більша.

Коротше таке враження що аффтар теми взагалі ніколи там не був і не бачив того будинку...

Posted

А ти ще прикинь що, нижні поверхи прикриті автостоянкою і забором (на великий відстані це дуже сильно глушить звук)

А верхні поверхи - там відстань вже далеко не по прямій і набагато більша.

Так отож, але знайшов тему минулорічну, де писали що обмежили їх роботу до 22:00...

Posted

аффтар був, бачив, читав минулорічні радісні відгуки жителів навколишніх будинків

Кортінг, ви так гаварітє каг будто піддержуєте це ісчадіє культури :rolleyes:

Posted

Як показує практика за 200-250м, якщо не дуже добра звукоізоляція в квартирі, звук дуже добре чутний, навіть якщо між джерелом звуку і житловим будинком є ще будівля.

Posted

закінчилось обьявою на стовпі про відкриття і приїздом чергового dj(галя)

Там в радіусі метрів зо 300 немає жодного житлового будинка.

"Земля гугл" підказує що від найближчих кутів обох будинків 167 метрів по прямій.

Саме жителі цього будинку жалілись минулого року, що їм заважає музика

І в СЕС були, і заміри шуму робили? І чим закінчилось? Цікааааавооооооо....

Posted

Позабавил размах дизайнерской мысли при оформлении рекламного плакатика :)

Posted
о! lumax появився!

Вот ни за что не поверю, что вы скучали :)

Згадували, це правда :blush: Рада читати :)

Posted

До речі, цих "діджеїв" я знаю. Принаймні одного з них дуже добре)

дякую, що сказав - тепер точно не піду :lol:

заклад розрахований на певну аудиторію, яких лякають важкі дизайнерські рішення, тому й оголошення таке :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...