Перейти до змісту

Що краще купити?


Який смартфон краще взяти?  

37 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Постало питання у виборі смартфона. Хотілося б почути ваші рекомндації який краще взяти. І попрошу обгрунтувати вибір чим той чи інший девайс кращий від іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам имею Е50. Попробую "прорекламировать" :blink:

N72 уже устаревшая модель

на 3250 очень много жалоб

Е60 в целом хорош, но мне не нравиться размер

я перешел на Е50 с N80, это тот-же Е60 только с камерой и слайдер(и в два раза дороже:lol:)

Ну и как на меня дизайн Е50 супер, плюс батарея дня на 3-4, против невсегда одного у N80

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik, а почему ты хочешь именно на симбиане смартфон? может есть смысл посмотреть в сторону WM2005 (смарты HTC) или вообще PalmOS (скажем Treo)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще важливу роль відіграє ціна апарата. Недумаю, що я знайду смарти від WM2005 чи PalmOS по такій ціні як вказані у голосуванні. Якщо є щось по ціні не більше 1800 грн. то можна було б взяти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цілком підтримую TreNeRа. Також мав N80. Ну і кучу інших смартів (в тому числі і на Symbian починаючи з версії 6.0, на Windows Mobile 2003 Smartphone Edition і 2005 Phone Edition). Зараз користуюсь Е50 (вже другим) і цілком задоволений.

Смарт на WM2005 -- штука дуже класна, з кучою функцій і можливостей. Але як телефон (дзвонити + писати повідомлення) особисто мені він не дуже зручний. Якщо потрібен нормальний телефон, але разом з тим серсорний дисплей і доступ до максимально можливої бази софта (в тому числі безкоштовного та вареза), то віддаю перевагу зв'язці смарт на симбіані + КПК на WM2005.

Я особисто зараз хочу купити КПК на вінді, бо маю потребу постійно вносити корективи в кілька xls-файлів, а для Е50 нормального (не тормознутого) редактора таблиць немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть еще такой интересный девайс как НОКИА Е61. Как альтернатива связке "смарт на симбіані + КПК на WM2005" Но это уже на любителя. Так-же юзал я и СониЭрикссон М600. Тоже альтернатива связке "смарт на симбіані + КПК на WM2005". А М600 вроде собираются апгрейдить ВайФаем:)

2Plum Вместо КПК на WM2005 я думаю об этом этом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу є голоси за Nokia N72 і за Nokia 3250, а вот ніхто не написав чому саме проголосував за даний девайс. Оголосіть будь-ласка свою думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, как говорится, из 4 зол выбирают меньшее (шутка) :)

Е50, плюс еще и выбор, с камерой или без.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно прикупил Nokia e-61. Аппарат супер. Особенно порадовала батарея, с включенным синезубом и нагрузкой примерно 1,5 ч/день разговоров, а также неприрывним клаценьем продержалась 4 суток. Стоит еще упомянуть этот впечатляющий экранчик. И вообще Nokia постаралась.

http://www.topwords.com.ua/Mobilnews/katal...a/nokia_e61.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перш ніж вдруге купити Е50, я довго (цілих півтора дні :D) придивлявся до Е61. Не спорю -- девайс класний, і навіть дуже. WiFi, потужна батарея, великий дисплей, SIP-профіль, вбудований софт для редагування документів *.doc та *.xls -- все це заставляє поважати цей апарат. Але відсутність Т9 і практично нульова можливість сліпого набору текстів (наприклад СМС, коли їдеш за кермом) ну і не зовсім зручний розмір (особливо враховуючи, що літо на носі) все-ж переконали мене взяти Е50. До того ж я досить часто міняю телефони (кожних кілька місяців), а Е61, думаю, в Луцьку продати не так вже й просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, не спорю, Е-50 тоже хорош. Ты упомянул смс, я уже толком и не помню когда пользовался этим сервисом. Полная клавиатура весьма удобна при наборе мейлов и общении онлайн. А камера в трубе мне вааще ненужна, для этих целе имеется цифровой фотик. Мне труба обошлась в 1900 с гиговой флешкой. А вот сегодня знакомый заходил в "Евросеть" в "Глобусе" там, такой аппарат стоит около 2100(точно не помню) с базовым набором. Так что я смотрю цена на этот экземпляр идет в обратную сторону :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и я себе взял Е61. Кайфофый смарт. Вчера пробывал говорить по скайпу, получилось :jeer: Чатится с него самое оно. А для звонков Е50 оптимал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и я себе взял Е61. Кайфофый смарт. Вчера пробывал говорить по скайпу, получилось :) Чатится с него самое оно. А для звонков Е50 оптимал.

Поддерживаю, юзаю сей девайс (Е-61) около месяца и менять не собираюсь ближайшие пол года :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Юзаю Е50-2. відмінний смарт. шукав саме цю модифікацію без камери, оскільки вона взагалі мені не потрібна. батарея як для смарта тримає нормально, корпус без люфтів, в кармані майже не відчувається.єдине що спочатку було не зручно після 6600 так це кляпати на кнопку меню, але привик буквально за 2 дня. також при виборі придивлявся до Е60 та Е61, але в цього більше дизайн сподобався. він мені чимось нагадує Sony J5 після якої залишились приємні враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно говоря не понял красоты этого девайса. Как по мне лучше взять Е65 и GPS Module LD-3W. Все естественно моя сугубая ИМХА. Очень нишевый продукт. Как полноценный навигационный прибор врядли удобен, так, только побаловаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже давно користуюсь своїм смартфоном як навігатором (встановлений ТомТом) для поїздок за кордон і для мене краще коли все в одному :)

і до речі саме цим приймачем LD-3W користуюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он вроде на сирф-3 работает. Я вот думаю про покупку. Сколько стоит? И какой у тебя сейчас смарт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще брав по 140$ але це ще перед новим роком було зараз якщо пошукати можна найти за 100 до речі в комлекті є автозарядка як в нових Нокіях

смарт 6600

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Бачу є голоси за Nokia N72 і за Nokia 3250, а вот ніхто не написав чому саме проголосував за даний девайс. Оголосіть будь-ласка свою думку

Дуже всім рекомендую брати Нокіу 3250, сам таким користувався десь 9 місяців телефон просто супер:

1. В першу чергу тому що ніякий Wallkman від Sony Ericsson не переплюне його по якості звуку(зараз юзаю Sony Ericsson M600 і вцьому переконався). Єдине що це не влаштовує то це оригінальна гарнітура від 3250 в ній дуже погані баси, але відмінні високі частоти. Тому завжди користувався оригінальною гарнітурою від 6280 в якій баси було просто відмінні. :ok: В купі 3250 і гарнітура від 6280 по звуку не зможе переплюнути даже самий дорогий плеєр якої б фірми він не був.

2. По друге операційна система в нього Symbian 9 а тому прогамного забезпечення на цей телефон не бракує.

3. В третіх самий корпус з середини залізний а по бокам є металічні вставки. Телефон не раз падав, йому нічого не було. Єдиним не доліком корпусу є задня кришка яка через певний час дуже добре подряпалась.

4. Батерея на 5+ . 10 годин музикі при повній зарядці. Перевіряв на власному апараті.

5. Дуже добре робити фотографії оскільки конструкція його у вигляді трансформера+допоміжні кнопки для фотографування. На компютері фоткі супер, але тількі при відповідному освітленні, оскільки вспишкою цей телефон не обладнаний.

Але взагалі при користуванні то тількі одні плюси. Всім ражу купувати. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине що це не влаштовує то це оригінальна гарнітура від 3250 в ній дуже погані баси, але відмінні високі частоти. Тому завжди користувався оригінальною гарнітурою від 6280 в якій баси було просто відмінні. :ok: В купі 3250 і гарнітура від 6280 по звуку не зможе переплюнути даже самий дорогий плеєр якої б фірми він не був.

В мене також 3250, а гарнітура від 6288, да звучить непогано, але не катить ні в яке порівняння з

I pod'ом і нормальними вухами для нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу є голоси за Nokia N72 і за Nokia 3250, а вот ніхто не написав чому саме проголосував за даний девайс. Оголосіть будь-ласка свою думку

Дуже всім рекомендую брати Нокіу 3250, сам таким користувався десь 9 місяців телефон просто супер:

1. В першу чергу тому що ніякий Wallkman від Sony Ericsson не переплюне його по якості звуку(зараз юзаю Sony Ericsson M600 і вцьому переконався). Єдине що це не влаштовує то це оригінальна гарнітура від 3250 в ній дуже погані баси, але відмінні високі частоти. Тому завжди користувався оригінальною гарнітурою від 6280 в якій баси було просто відмінні. :ok: В купі 3250 і гарнітура від 6280 по звуку не зможе переплюнути даже самий дорогий плеєр якої б фірми він не був.

2. По друге операційна система в нього Symbian 9 а тому прогамного забезпечення на цей телефон не бракує.

3. В третіх самий корпус з середини залізний а по бокам є металічні вставки. Телефон не раз падав, йому нічого не було. Єдиним не доліком корпусу є задня кришка яка через певний час дуже добре подряпалась.

4. Батерея на 5+ . 10 годин музикі при повній зарядці. Перевіряв на власному апараті.

5. Дуже добре робити фотографії оскільки конструкція його у вигляді трансформера+допоміжні кнопки для фотографування. На компютері фоткі супер, але тількі при відповідному освітленні, оскільки вспишкою цей телефон не обладнаний.

Але взагалі при користуванні то тількі одні плюси. Всім ражу купувати. :ok:

пункты 2-5 просто просмеялись! Афтору - зачьот!

это вроде как " покупайте Жигули, у них все четыре колеса накачиваются!"

пункт 1-й отдельно: да не обсерется любая нокия пародировать любой сонерик W- серии. И слышал я и АйПод и нокию N70 N72 и слушал W810 & K790(личный свой)

Пардон, но нокия в данном вопросе просто стоит на остановке:"А где тут в газенваген афтобус?"

АйПод выше Walkman, но несущественно.

Спасиба. Дасвидания. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу є голоси за Nokia N72 і за Nokia 3250, а вот ніхто не написав чому саме проголосував за даний девайс. Оголосіть будь-ласка свою думку

Дуже всім рекомендую брати Нокіу 3250, сам таким користувався десь 9 місяців телефон просто супер:

1. В першу чергу тому що ніякий Wallkman від Sony Ericsson не переплюне його по якості звуку(зараз юзаю Sony Ericsson M600 і вцьому переконався). Єдине що це не влаштовує то це оригінальна гарнітура від 3250 в ній дуже погані баси, але відмінні високі частоти. Тому завжди користувався оригінальною гарнітурою від 6280 в якій баси було просто відмінні. :ok: В купі 3250 і гарнітура від 6280 по звуку не зможе переплюнути даже самий дорогий плеєр якої б фірми він не був.

2. По друге операційна система в нього Symbian 9 а тому прогамного забезпечення на цей телефон не бракує.

3. В третіх самий корпус з середини залізний а по бокам є металічні вставки. Телефон не раз падав, йому нічого не було. Єдиним не доліком корпусу є задня кришка яка через певний час дуже добре подряпалась.

4. Батерея на 5+ . 10 годин музикі при повній зарядці. Перевіряв на власному апараті.

5. Дуже добре робити фотографії оскільки конструкція його у вигляді трансформера+допоміжні кнопки для фотографування. На компютері фоткі супер, але тількі при відповідному освітленні, оскільки вспишкою цей телефон не обладнаний.

Але взагалі при користуванні то тількі одні плюси. Всім ражу купувати. :ok:

пункты 2-5 просто просмеялись! Афтору - зачьот!

это вроде как " покупайте Жигули, у них все четыре колеса накачиваются!"

пункт 1-й отдельно: да не обсерется любая нокия пародировать любой сонерик W- серии. И слышал я и АйПод и нокию N70 N72 и слушал W810 & K790(личный свой)

Пардон, но нокия в данном вопросе просто стоит на остановке:"А где тут в газенваген афтобус?"

АйПод выше Walkman, но несущественно.

Спасиба. Дасвидания. :ok:

Те шо ти чув Н70 і Н72 це ще нічого не означає бо проти цього телефона по звуку навіть Н80 отдихає, а якщо ти не чув то цей телефон із лінійки музикальних телефонів як і Н91 і Wallkman і близько не стояли біля цього апарату по звуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те шо ти чув Н70 і Н72 це ще нічого не означає бо проти цього телефона по звуку навіть Н80 отдихає, а якщо ти не чув то цей телефон із лінійки музикальних телефонів як і Н91 і Wallkman і близько не стояли біля цього апарату по звуку.

А мені взагалі то не музичний телефон треба :ok: А головне в ньому щоб було більше саме функцій смартфона і щоб в ньому було менше глюків, а 3250 щось довго "думає" перед тим як щось відкриється, чи це може такий телефон в руки попав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...