Перейти до змісту

Волинська лікарняна каса


bytheway

Рекомендовані повідомлення

Власне от тут коротенька стаття про неї - Послугами «Волинської лікарняної каси» користується 14 тисяч осіб.

Залалом звучить непогано. Але як воно насправді?...

Хто стикався розкажіть, будь-ласка.

Пише що індивідуальне членство поки що неможливе:

стати членом ВОГО «Волинська обласна лікарняна каса» людина може тоді, якщо структура, в якій вона працює, заключила договір з цією громадською організацією. Але, Глазунов запевнив, що зараз розробляється програма по залученню осіб індивідуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є громадське об'єднання Допоможемо собі. Воно створене мабуть ще раніше. Індивідуалний вступ можливий. Багато років користуюсь і цілком задоволений. Був дуже здивований коли проходив якусь процедуру в лікарні і мені була озвучена певна сума оплати в касу. Пред'явив свій членський квиток пройшов безкоштовно, а з мене списались витрати десь в десять разів менше. Також ГО ДС повністю оплатила часткову вартість путівки в санаторій.

Значно дешевше обходяться ліки при лікуванні в стаціонарі так як вони оплачуються по гуртовим цінам. Думаю в ВЛК така ж система :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моєї мами є така книжечка, коли потрапила в лікарню - дали ліків на 1000 гривень (медсестра пішла сама купила і чек відала). Хороша і корисна штука, лікарі на неї реагують адекватно, шо мабуть саме і важливе в нашій медицині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

річ непогана. у мене дружина має, то як вона нарожувала, то лікарняна каса виділила 800 грн. так само, медсестра пішла в аптеку, скупилася і показала чек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацю.

Знайшов їхній сайт.

Пише що внески 20 грн. в місяць. Це, як на мене, небагато за можливість покриття витрат на лікування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюсь послугами АЛІКО «Золотий Капітал» — це пакет програм страхування, що надає унікальне страхове покриття та можливість довгострокового накопичення коштів.

Придбаваючи його, Ви отримуєте фінансовий захист для себе та своєї родини на випадок непередбачуваних неприємних життєвих ситуацій. Це гнучкий пакет програм: термін його дії, розмір страхового внеску, сума страхового покриття, склад програми та вигодонабувачі за Договором Страхування можуть бути змінені.

Переваги

• Надійне накопичення та безпечне інвестування коштів надають змогу отримати додаткове пенсійне забезпечення;

• Унікальний страховий захист (покриття ризиків смерті, непрацездатності та ін. ) може бути розширено шляхом придбання додаткового покриття (на випадок госпіталізації, хірургічного втручання та непрацездатності під час одужання);

• Звільнення від сплати чергових Страхових Премій у випадку повної втрати працездатності;

• Захист коштів від негативних наслідків інфляції (індексація);

• Надання автоматичного кредиту для сплати чергових Страхових Премій.

Період страхування на строк: 10, 15, 20, 25 років, до досягнення віку: 50, 55, 60, 65 років.

Вступний вік

від 18 до 55 років

Страхова премія

мінімальна: 2000 грн

максимальна: не обмежена

Максимальна страхова сума

не обмежена

Валюта страхування

гривня України

Участь у Негарантованому інвестиційному доході

Якщо когось зацікавило,є контакти з представниками компанії, звертайтесь))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отакої! Дзвонив в "Допоможемо собі" - вони вже з фізичними особами не працюють. Лише з підприємствами :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Лікарняна каса тоже починла з п-в. Деякі п-ва хочуть переходити в Допоможемо собі, бо ЛК має менший список "дозволених" хвороб. Моя мама колись лежала в лікарні, то медсестра тоже накупляла ліків десь на 300грн за рахунок ЛК. але чек не показували)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

интересует, плачу за себя и за ребенка, жена беременна, могу рассчитать на какую-то помощь при рождении ребенку? или нужно было раньше записать жену и платить взносы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацю.

Знайшов їхній сайт.

Пише що внески 20 грн. в місяць. Це, як на мене, небагато за можливість покриття витрат на лікування.

Волинська обласна лікарняна каса і допоможемо собі це що одне і те саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

'

Волинська обласна лікарняна каса і допоможемо собі це що одне і те саме?

Ні це різні структури. У кожної є свої плюси і відповідно мінуси. Спільний недолік - відмова працювати з фізичними особами. Працюють лише з фірмами, через бугалтерію. Тому перш чим звертатися до них, взнайте чи готовий ваш бугалтер робити щомісячні внески з вашої ЗП. Можливо, зараз, щось і помінялося, я не вкурсі, бо перестав з ними мати справу після їхньої відмови співпрацювати з фізособами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відмова працювати з фізичними особами. Працюють лише з фірмами, через бугалтерію.

ви ПП чи ніде не працюєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відмова працювати з фізичними особами. Працюють лише з фірмами, через бугалтерію.

ви ПП чи ніде не працюєте?

Не зовсім розумію суті питання. Я вступив в Допоможи собі, коли працював на фірмі, після звільнення робив внески самостійно прямо у них в офісі, пізніше почали вимагати платити через банк. Деякий час не платив, а коли захотів поновитися, то сказали, що працюють лише з фірмами. Під фірмою розуміється люба установа, може бути навіть державна, може бути навіть приватний підприємець. Лікарняна каса з самого початку так працювала.

Їм все рівно з ким працювати з державною установою чи пп, всерівно чи ти там офіційно працюєш чи ні, можеш робити внески і за людей, які не працюють на твоїй фірмі, наприклад за тещу. Але якщо твій роботодавець не хоче цим заморочуватися, то Допоможи собі відмовляються від співпраці окремою людиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересует, плачу за себя и за ребенка, жена беременна, могу рассчитать на какую-то помощь при рождении ребенку? или нужно было раньше записать жену и платить взносы?

Потрібно, щоб членом була дружина.

Розмір членського внеску для членів ВОГО "ВОЛК" становить 25 грн.(місяць). За дітей -7грн.

Допомога членам лікарняної каси становить по денному стаціонару - 600грн.

по стаціонару 850 грн., при реанімаціях, інсультах, інфарктах - 1500грн.

Додатково забезпечується обстеження у приватних структурах: Сінево, Українсько-німецька лабораторія.

Отримання МРТ та літотрепсії через 1 рік, зубопротезування через 3 роки.

Система не є накопичувальною.

Детальніше Волинська лікарняна каса - за тел. 72-35-70.

Умови вступу і членства у ГО "Допоможемо собі" за тел. 72-12-03

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dorothy,

т.е. если я запишу жену в понедельник-вторник (17-18), а ей рожать в конце месяца, то могу рассчитывать на помощь?

Спасиба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dorothy,

т.е. если я запишу жену в понедельник-вторник (17-18), а ей рожать в конце месяца, то могу рассчитывать на помощь?

Спасиба.

Не можете - виплата допомоги здійснюється не раніше 3 міс. сплати внесків. До речі, уточнення по виплатах : сума різниться і залежить від кількості працівників організації, у якій працює член ГО "ВОЛК".

Справді, індивідуальне членство неможливе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Dorothy,

ви якось повязані з ВОЛК, можливо ще підскажете наскільки часто можна користуватися послугами?

де можна почитати що і як, чи лише у них?

наприклад потрібно масаж для дитини, терміном 2-4 місяці в місяць поїхати 3-4 рази.

скільки можна витратити на масаж в місяць?

дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...