Перейти до змісту

Ремонтую радіоелектронну апаратуру, деяку побутову та комп"ютерну техніку


Sashapetrash

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 262
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 1 місяць потому...

РЕМОНТУЮ радіоелектронну апаратуру, деяку побутову та комп"ютерну техніку, а саме телевізори, dvd-програвачі, музичні центри, підсилювачі, різні акустичні системи...ПЕРЕМОТУЮ ДИНАМІКИ

З побутової техніки: кухонні комбайни, міксери, фени, електрочайники... майже все малогабаритне.

Також ремонтую комп"ютери (блоки живлення, материнські плати, TFT монітори), ноутбуки, планшети та встановлюю програмне забезпечення

тел. 0951476607-Олександр

бажано звонити або писати в приват!

ЗВИЧАЙНО В ОГОЛОШЕННІ ВКАЗАНІ НЕ ВСІ ГРУПИ АПАРАТУРИ, ЩО Я РЕМОНТУЮ!!! ТОМУ БУДЬ-ЛАСКА ЗВОНІТЬ ТА ЗАПИТУЙТЕ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Привіт. За фотоапарат візьмешся, щось сталось не ховається при виключені оптика ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

РЕМОНТУЮ радіоелектронну апаратуру, деяку побутову та комп"ютерну техніку, а саме телевізори, dvd-програвачі, музичні центри, підсилювачі, різні акустичні системи...ПЕРЕМОТУЮ ДИНАМІКИ

З побутової техніки: кухонні комбайни, міксери, фени, електрочайники... майже все малогабаритне.

Також ремонтую комп"ютери (блоки живлення, материнські плати, TFT монітори), ноутбуки, планшети та встановлюю програмне забезпечення

тел. 0951476607-Олександр

бажано звонити або писати в приват!

ЗВИЧАЙНО В ОГОЛОШЕННІ ВКАЗАНІ НЕ ВСІ ГРУПИ АПАРАТУРИ, ЩО Я РЕМОНТУЮ!!! ТОМУ БУДЬ-ЛАСКА ЗВОНІТЬ ТА ЗАПИТУЙТЕ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є мамка, яка нінащо не раегує. Просто перестала працювати. Електроліти цілі.

Варно нести в ремонт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мп3 не грає музика а просто трищить даже коли в меню переключаю це плата згоріла?????чи можете її поміняти і скільки це буде коштувати

ще є телефон з подібною проблемою там просто не грає ліва сторона у нашниках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мп3 не грає музика а просто трищить даже коли в меню переключаю це плата згоріла?????чи можете її поміняти і скільки це буде коштувати

ще є телефон з подібною проблемою там просто не грає ліва сторона у нашниках

Мп3-плеер мається на увазі?, приносьте і те і те-дивитись треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Телевізор LG 23 system не "витягує" усіх каналів по кабельному ТБ, сказали мені потрібно встановити якусь плату. Чи зможете зробити, скільки цк буде коштувати і чи працюєте на виїзд ?

вибачте але не хочу займатись,тим паче на виїзд не виїжджаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

РЕМОНТУЮ радіоелектронну апаратуру, деяку побутову та комп"ютерну техніку, а саме телевізори, dvd-програвачі, музичні центри, підсилювачі, різні акустичні системи...ПЕРЕМОТУЮ ДИНАМІКИ

З побутової техніки: кухонні комбайни, міксери, фени, електрочайники... майже все малогабаритне.

Також ремонтую комп"ютери (блоки живлення, материнські плати, TFT монітори), ноутбуки, планшети та встановлюю програмне забезпечення

тел. 0951476607-Олександр

бажано звонити або писати в приват!

ЗВИЧАЙНО В ОГОЛОШЕННІ ВКАЗАНІ НЕ ВСІ ГРУПИ АПАРАТУРИ, ЩО Я РЕМОНТУЮ!!! ТОМУ БУДЬ-ЛАСКА ЗВОНІТЬ ТА ЗАПИТУЙТЕ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня

маю таку музичну колонку щось не включається можете глянути????

2RwfLAswf0_4659043_12006577.jpg

beIdXcYr2Q_7872003_12006585.jpglRKpalcGTs_6744752_12006588.jpg

можу глянути, телефони мої тут в темі або в підписі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу глянути, телефони мої тут в темі або в підписі

Мою мамку ще не зібрали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу глянути, телефони мої тут в темі або в підписі

Мою мамку ще не зібрали?

ще нє, завтра постараюсь, відпишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...