Перейти до змісту

Ремонтую радіоелектронну апаратуру, деяку побутову та комп"ютерну техніку


Sashapetrash

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 262
  • Створено
  • Остання відповідь

Привіт! Похрипує динамік машині ось такий

http://cs619116.vk.me/v619116647/82c3/QhX9FV8wtIY.jpg

http://cs619116.vk.me/v619116647/82cd/5UruQhPXd8A.jpg

Коли в одному місці прижимаю - перестає, але на великій гучності знову починає. Багато хто каже, що збилась центрація! Візьмешся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! Похрипує динамік машині ось такий

http://cs619116.vk.m...QhX9FV8wtIY.jpg

http://cs619116.vk.m...5UruQhPXd8A.jpg

Коли в одному місці прижимаю - перестає, але на великій гучності знову починає. Багато хто каже, що збилась центрація! Візьмешся?

візмусь, звяжіться зі мною з понеділка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привiт! Портативне dvd brawis включив на 24 в замiсть 12 ! Чи реально вiдремонтувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привiт! Портативне dvd brawis включив на 24 в замiсть 12 ! Чи реально вiдремонтувати?

мабуть можна, потрібно дивитись, мої телефони є в темі та підписі, звяжіться і мною завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Як там моя мамка? А то вже 2місяці буде скоро...

лежить собі, роботи маю багато, короче завтра часу виділю познімаю коньдьори поставлю ті шо були та віддам

плати для майнінга паяєш?

це материнку треба поремонтувати? яка мамка? яка проблема? пишіть в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Носили майстру телевізор. Не зробив, але і грошей не взяв, чесний. Правда, виловлювати приходиться, домовившись на конкретний час забрати телевізор, пішов не попередивши. Прийшлось передомовлятися на інший день і гаяти нелишній час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Носили майстру телевізор. Не зробив, але і грошей не взяв, чесний. Правда, виловлювати приходиться, домовившись на конкретний час забрати телевізор, пішов не попередивши. Прийшлось передомовлятися на інший день і гаяти нелишній час.

я чекав Вас до 14.30 як і домовлялись, пішов бо теж були справи, не передзвонив і не попередив бо не записую номера клієнтів(вірніше записую тільки постійних),уявіть якщо я почну записувати номери кожного хто звонить по оголошенню, і в телефоні буде каша і сам запутаюсь, а дзвонять мені вибачте в день багато людей!

і ще одне я ж вибачився в кінці то кінців!

а не зробив телевізор бо не бачу смислу час гаяти, в тому філіпсі кінескоп сівший і захист телевізора не дає зображення на кінескоп(зображення то появляється то пропадає), можна булоб щось ліпити, пробувати захист відключити чи накал якимось чином добавити, але не бачу сенсу, якщо кінескоп сів, довго той телевізор поробить після проведення втручання в естественну середу його робочого процесу!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Добрий день ! Таке питаня вiдеокамера panasonic 99 р.в не вмикаеться чи можете глянути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Мобільний телефон Sony Ericsson K300i не бере зарядку, візьмешся?

мобілки не ремонтую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

РЕМОНТУЮ радіоелектронну апаратуру, деяку побутову та комп"ютерну техніку, а саме телевізори, dvd-програвачі, музичні центри, підсилювачі, різні акустичні системи...ПЕРЕМОТУЮ ДИНАМІКИ

З побутової техніки: кухонні комбайни, міксери, фени, електрочайники... майже все малогабаритне.

Також ремонтую комп"ютери (блоки живлення, материнські плати, TFT монітори), ноутбуки, планшети та встановлюю програмне забезпечення

тел. 0951476607, 0987200011 -Олександр

бажано звонити або писати в приват!

ЗВИЧАЙНО В ОГОЛОШЕННІ ВКАЗАНІ НЕ ВСІ ГРУПИ АПАРАТУРИ, ЩО Я РЕМОНТУЮ!!! ТОМУ БУДЬ-ЛАСКА ЗВОНІТЬ ТА ЗАПИТУЙТЕ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Візьмешся за ремонт навушників?

Є Sennheiser CX 400-II(затичкі) - не робить одне вухо. Кабель перебитий в місці, де провода розходяться на ліве і праве вухо.

Logitech G35 - зламане кріплення(повністю відірване одне вухо).

Щє десь були каплі razer - також працює лише 1 вухо. Скоріш за все відірвався контакт в місці попередньої пайки(на міні-джеку).

+

Монітор Philips 170x6 - якщо чесно даже не пам`ятаю що в ньому зламалось. Помню, що здавав "знайомим" в ремонт і після почінки він проробив чуть меньше 1 дня. А потім зі звуком похожим на перегорівшу лампочку потух екран. (здавав з такою ж проблемою, але даже не знаю шо то може бути чі лампи підсвітки чі конденсатори...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...