Перейти до змісту

Ремонтую радіоелектронну апаратуру, деяку побутову та комп"ютерну техніку


Sashapetrash

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 262
  • Створено
  • Остання відповідь

РЕМОНТУЮ радіоелектронну апаратуру, деяку побутову та комп"ютерну техніку, а саме телевізори, dvd-програвачі, музичні центри, підсилювачі, різні акустичні системи, автомагнітоли...ПЕРЕМОТУЮ ДИНАМІКИ

З побутової техніки: кухонні комбайни, міксери, фени, електрочайники... майже все малогабаритне.

Також ремонтую комп"ютери (блоки живлення, материнські плати, TFT монітори), ноутбуки та встановлюю програмне забезпечення

тел. 0951476607-Олександр

бажано звонити або писати в приват!

ЗВИЧАЙНО В ОГОЛОШЕННІ ВКАЗАНІ НЕ ВСІ ГРУПИ АПАРАТУРИ, ЩО Я РЕМОНТУЮ!!! ТОМУ БУДЬ-ЛАСКА ЗВОНІТЬ ТА ЗАПИТУЙТЕ!!!

встановлюю програмне забезпечення- Windows XP на стаціонарний комп, яка ціна за послугу?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що скажете те й ввійде

наприклад віндовс+драйвера,антивірус,архіватор,кодеки, плеєри, браузер,офіс і т.д...

але програмне забезпечення піратське ломане, оригінали не встановлюю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що скажете те й ввійде

наприклад віндовс+драйвера,антивірус,архіватор,кодеки, плеєри, браузер,офіс і т.д...

але програмне забезпечення піратське ломане, оригінали не встановлюю

Ну то ясно, за 50 гр який там орегінали... Дякую , Саша, телефон ваш є
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

РЕМОНТУЮ радіоелектронну апаратуру, деяку побутову та комп"ютерну техніку, а саме телевізори, dvd-програвачі, музичні центри, підсилювачі, різні акустичні системи, автомагнітоли...ПЕРЕМОТУЮ ДИНАМІКИ

З побутової техніки: кухонні комбайни, міксери, фени, електрочайники... майже все малогабаритне.

Також ремонтую комп"ютери (блоки живлення, материнські плати, TFT монітори), ноутбуки та встановлюю програмне забезпечення

тел. 0951476607-Олександр

бажано звонити або писати в приват!

ЗВИЧАЙНО В ОГОЛОШЕННІ ВКАЗАНІ НЕ ВСІ ГРУПИ АПАРАТУРИ, ЩО Я РЕМОНТУЮ!!! ТОМУ БУДЬ-ЛАСКА ЗВОНІТЬ ТА ЗАПИТУЙТЕ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

РЕМОНТУЮ радіоелектронну апаратуру, деяку побутову та комп"ютерну техніку, а саме телевізори, dvd-програвачі, музичні центри, підсилювачі, різні акустичні системи, автомагнітоли...ПЕРЕМОТУЮ ДИНАМІКИ

З побутової техніки: кухонні комбайни, міксери, фени, електрочайники... майже все малогабаритне.

Також ремонтую комп"ютери (блоки живлення, материнські плати, TFT монітори), ноутбуки та встановлюю програмне забезпечення

тел. 0951476607-Олександр

бажано звонити або писати в приват!

ЗВИЧАЙНО В ОГОЛОШЕННІ ВКАЗАНІ НЕ ВСІ ГРУПИ АПАРАТУРИ, ЩО Я РЕМОНТУЮ!!! ТОМУ БУДЬ-ЛАСКА ЗВОНІТЬ ТА ЗАПИТУЙТЕ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Недавно здавав на ремонт гітарний підсилювач, все працює я задоволений. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А мікрохвильовки ремонтуєте? Бо моя, як зимове сонце - світить, та не гріє. Вмикається, тарілка крутиться, а їжа холодна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мікрохвильовки ремонтуєте? Бо моя, як зимове сонце - світить, та не гріє. Вмикається, тарілка крутиться, а їжа холодна.

можна глянути, але треба до мене підвозити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друг цікавився ремонтом цифровика (вспишка не працює) - якщо візьметеся, дані в приват. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

праска "Клатронік" - живлення вмикається, але не нагрівається. Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...