Перейти до змісту

Formula 1™


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

Ферарі - гарний старт, але проблеми зі стабільністю. цікаво, чи вони зможуть стартанути так само після перерви. Мерседес же навпаки почав набирати, Хемільтон теж останнім часом став краще, а якщо порівнювати його із прошлим сезоном, то взагалі інша людина (відсутні незрозумілі напади невмотивованої агресії, стрибки і так далі). нічого поганого про нього не можна сказати, хоча я не дуже Хемільтона люблю. а вот Кімі - було б добре якби титул був в нього, він мені імпонує. Але якщо чесно, то я не думаю,що лідер зміниться, тому що Себ впевнено їде до 4-го титулу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 268
  • Створено
  • Остання відповідь

Я вболіваю за Фетеля, але розклад буде таким 1-Хамілтон 2-Фетель 3-Ряйконен.

Хамілтону за його впертість, бійцівський характер повинно вже везти, імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кими хорошо выступает в Спа. Надеюсь на его подиум ну или как минимум 2-я позиция. Мерсам эта трасса подходит. У них хорошая максимальная скорость, а тут есть где разогнаться. Так что одним из лидеров будет Хемильтон, возможно и Росберг подтянется. Склоняюсь к тому, что подиум возьмут кто-то из Мерседес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я вболіваю за Феррарі з самого початку, відколи почав цікавитися формулою, і я продовжую вірити що скудерія таки зможе втерти носа РБ :0145:, а як ні, тоді просто буду вболівати проти Феттеля бо він завжди плаче і ниє набрид

А взагалі я надіюсь що коли небудь Масса таки стане чемпіоном (жаль його за сезон 2008), він того заслуговує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Втерти нос РБ Ферарі в цьому сезоні не зможе. вот наступний - має бути дуже непередбачуваним.

а Фетель набрид, і акцент уваги на шинах теж. так враження, що вони головна частина машини (а іноді і єдина).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вболіваю за Фетеля, але розклад буде таким 1-Хамілтон 2-Фетель 3-Ряйконен.

Хамілтону за його впертість, бійцівський характер повинно вже везти, імхо

у Фетеля відрив все таки вже не маленький, хоча думаю Хемільтон єдиний хто зможе відбирати в нього очки

Кими хорошо выступает в Спа. Надеюсь на его подиум ну или как минимум 2-я позиция. Мерсам эта трасса подходит. У них хорошая максимальная скорость, а тут есть где разогнаться. Так что одним из лидеров будет Хемильтон, возможно и Росберг подтянется. Склоняюсь к тому, что подиум возьмут кто-то из Мерседес.

думаю поул за мерсами. Кімі дійсно крутий в Спа, ще б кваліфікувався успішно було б норм.

Втерти нос РБ Ферарі в цьому сезоні не зможе. вот наступний - має бути дуже непередбачуваним.

а Фетель набрид, і акцент уваги на шинах теж. так враження, що вони головна частина машини (а іноді і єдина).

дуууже цікаво які будуть боліди наступного року, думаю мерси будуть мати дуже хороший болід. Цікаво що побудують Ферарі з Елісоном і надіюсь Макларени піднімуться, а Лотус без грошей та Елісона надіюсь все таки також буде в топі.

Плюс дуже цікаво хто буде другим пілотом в РБ. Райконен чи Рікярдо?) Цікаво було б глянути на Кімі в РБ, цікаво як буде вести себе Фетель, Кімі не той хто буде 2им номером в команді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивимся наскільки вдалими будуть рішення менеджменту РБ. по-перше - невідомо яким буде новий болід і невідомо як на ньому буде їздити Себ (повернення Шумі довело, що болід багато вирішує). по-друге - якщо раптом він буде їздити погано, то Кімі більш надійніший і стабільніший ніж Рікьярдо; а якщо Себ буде хорош - то звичайно поб'ються вони з Кімі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вболіваю за Фетеля, але розклад буде таким 1-Хамілтон 2-Фетель 3-Ряйконен.

Хамілтону за його впертість, бійцівський характер повинно вже везти, імхо

у Фетеля відрив все таки вже не маленький, хоча думаю Хемільтон єдиний хто зможе відбирати в нього очки

Я мав на увазі наступну гонку, не чемпіонат. А в чемпіонаті - Себ зе бест :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вболіваю за Фетеля, але розклад буде таким 1-Хамілтон 2-Фетель 3-Ряйконен.

Хамілтону за його впертість, бійцівський характер повинно вже везти, імхо

у Фетеля відрив все таки вже не маленький, хоча думаю Хемільтон єдиний хто зможе відбирати в нього очки

Я мав на увазі наступну гонку, не чемпіонат. А в чемпіонаті - Себ зе бест :_04:

аааа. ну побачим скоро хто кого в гонці. але Себ на подіумах набрид;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так було у WRC з Льобом, якому самому вже набридло бути х.з. скільки чепміоном поспіль, от і сам пішов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так було у WRC з Льобом, якому самому вже набридло бути х.з. скільки чепміоном поспіль, от і сам пішов.

Феттель не зможе так взяти і піти - це можуть тількі сильні люди, а Феттель шось йому не так то зразу скиглить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще рано йому йти) йому ще можна виступати огого

Подивимся наскільки вдалими будуть рішення менеджменту РБ. по-перше - невідомо яким буде новий болід і невідомо як на ньому буде їздити Себ (повернення Шумі довело, що болід багато вирішує). по-друге - якщо раптом він буде їздити погано, то Кімі більш надійніший і стабільніший ніж Рікьярдо; а якщо Себ буде хорош - то звичайно поб'ються вони з Кімі)

дуже мало шансів, що РБ зі своїм бюджетом та Ньюї будуть мати не конкурентний болід. Ну а Кімі, я думаю, не варто сидіти в Лотус, в них там проблем хватає. А так то сварки можуть бути)) Себ у Венгрії вже псіхав коли не міг пройти Кімі на зношеній гумі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конкурентний болід вони звичайно будуть мати, але є декілька "але" змінюється все, ну просто нова машина. тому не факт,що вона за першим разом вийде така як теперішня.а Себ як на мене не той, хто вміє працювати з нестабільними машинами (чи то може я упереджена)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так було у WRC з Льобом, якому самому вже набридло бути х.з. скільки чепміоном поспіль, от і сам пішов.

Леба мы теперь сможем лицезреть в чемпионате WTCC, за рулем нового Citroen Elysee

citroen_c-elysee_wtcc_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Официально это ещё не подтверждено, но по информации немецкой Sport Bild напарником Себастьяна Феттеля в 2014-м станет Даниэль Риккардо – 24-летний австралиец заменит Марка Уэббера, покидающего Формулу 1 в конце сезона.

Владелец команды Дитрих Матешиц подтвердил контракт с Риккардо, находясь в отпуске на Фиджи, но консультант Red Bull Хельмут Марко отказался от комментариев.

Хельмут Марко: «До уик-энда в Спа мы не сделаем никаких заявлений. Больше мне нечего добавить».

джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно, куди там Себу в напарники Кімі. це буде запекла боротьба, а зірочці цього не потрібно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно, куди там Себу в напарники Кімі. це буде запекла боротьба, а зірочці цього не потрібно)

це точно, та й по відношенню до Кімі він не зможе сказати що той не заслуговує перемог на гран прі, як це було сказано по відошенню до Марка Веббера

P.S. хоча як на мене саме Веббер зробив більше для розвитку РБ ніж Феттель, тому що саме з ним і Кулхардом в парі Ньюї починав роботу над РБ, що з того вийшло ми спостерігаємо на протязі вже 4-ох років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Веббер як на мене такий собі трудяга в команді. да, він не зірковий, але він багато що робить. тільки оці його проблеми зі стартом набридли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно, куди там Себу в напарники Кімі. це буде запекла боротьба, а зірочці цього не потрібно)

це точно, та й по відношенню до Кімі він не зможе сказати що той не заслуговує перемог на гран прі, як це було сказано по відошенню до Марка Веббера

вони з Кімі такі собі формульні друзі, цікаво було б дивитись на них в боротьбі, а так Рікярдо наврятче буде складати хоч якусь конкуренцію Себу. Ну ще ходять чутки на рахунок повернення Кімі в Феррарі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, Масса знову щось здав. він дуже гарно почав сезон, а потім щось в нього знову не заладилось. А Себу не можна конкурентного партнера, бо він рознесе всі боліди РБ (раз вже розбив, і ще пару раз до цього не дійшло, але було близько). Він дуже нервується коли партнер його обходить, і командна гра не для нього. в принципі РБ і підтримує його в такій поведінці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менеджер Кими Райкконена Стив Робертсон подтвердил, что Кими Райкконен больше не рассматривает переход в Red Bull Racing в качестве варианта продолжения карьеры.

«Переговоры с Red Bull не увенчались успехом и прекратились некоторое время назад», - заявил Робертсон в интервью финской газете Turun Sanomat. В то же время он заявил, что Райкконен «на 99,999%» останется в Формуле 1, однако контракт на будущий сезон ни с одной командой пока не подписан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Команда Sauber выложила интересный ролик с записью происходящего на базе в Хинвилле. Так что делает машина F-1 после гонки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой да, ці боліди дуже мило транспортують в коробках. але взагалі механіки Ф1 це надзвичайні люди, стільки роботи плюс до відповідальності - умнічки просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Марк, доречі, в крайньому Топ-Гірі (не доведи Аллах в останньому) себе дуже толерантно вів поки його Кларксон чепуширив)

Фото "ми будемо за тобою скучати")))

H6dZn.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...