Перейти до змісту

Formula 1™


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

Щось тут слабке обговорення...хто за кого вболіває? Як вам цьогорічні шини?

"Мега" вже транслює і кваліфікації

FORZA FERRARI, шини особисто мені не подобаються, на мою думку оптимальними шинами були Бріджстоун зразка 2010 року, також цікаво було б подивитися на повернення Мішлін в чемпіонат, а взагалі було б класно якби було 2-3 розробника шин і "шинні війни"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 268
  • Створено
  • Остання відповідь

Щось тут слабке обговорення...хто за кого вболіває? Як вам цьогорічні шини?

"Мега" вже транслює і кваліфікації

FORZA FERRARI, шини особисто мені не подобаються, на мою думку оптимальними шинами були Бріджстоун зразка 2010 року, також цікаво було б подивитися на повернення Мішлін в чемпіонат, а взагалі було б класно якби було 2-3 розробника шин і "шинні війни"

ага, і обмеження кількості циліндрів і об'єму теж зняти, ото весело буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось тут слабке обговорення...хто за кого вболіває? Як вам цьогорічні шини?

"Мега" вже транслює і кваліфікації

FORZA FERRARI, шини особисто мені не подобаються, на мою думку оптимальними шинами були Бріджстоун зразка 2010 року, також цікаво було б подивитися на повернення Мішлін в чемпіонат, а взагалі було б класно якби було 2-3 розробника шин і "шинні війни"

ага, і обмеження кількості циліндрів і об'єму теж зняти, ото весело буде

обмеження вони в будь-якому випадку не знімуть, просто залишили б ці двигуни, ато 1.6 л. турбо, на боліді формули 1....не солідно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь по Мега, рідна мова й адекватний коментатор.

П.С. Алонсо чемпіон!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mr.Miracle написал музыку о Ferrari

Известный во всем мире популярный испанский ди-джей Карлос Хеан Арриага в ходе рабочего визита на базу Скудерии в Маранелло записал звуки работы болида, механиков и прочих инструментов. На наложив полученную информацию на музыку, он сделал композицию, посвященную Ferrari.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ух! Вот это гонка. Столько событий за неполных 2 часа. Обгон за обгоном, борьба, колеса взрываются. Это нечто! :) Давно такой гонки не было. Жалею, что Кими не удалось продержаться еще парочку кругов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух! Вот это гонка. Столько событий за неполных 2 часа. Обгон за обгоном, борьба, колеса взрываются. Это нечто! :) Давно такой гонки не было. Жалею, что Кими не удалось продержаться еще парочку кругов.

Гонка це просто тріллер, а на рахунок Кімі так ще парочка кругів і він би вилетів з десятки, так само як і Розберг вилетів би з подіума.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BTCC наше всьо. Там таке робиться від гонки до гонки :)

Ну ё-моё! Чё за сравнение? Это же совсем другой класс. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ё-моё! Чё за сравнение? Это же совсем другой класс. :)

Постійні контакти, мокрі траси, куча обгонів, цікаві авто, не менш цікава боротьба пілотів. ЕХ! А ф1 може похвастатись хіба інтригами да фразами "не нажимай на газ, ми бережемо гуму"

І це королева автогонок? СРАМОТА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ё-моё! Чё за сравнение? Это же совсем другой класс. :)

Постійні контакти, мокрі траси, куча обгонів, цікаві авто, не менш цікава боротьба пілотів. ЕХ! А ф1 може похвастатись хіба інтригами да фразами "не нажимай на газ, ми бережемо гуму"

І це королева автогонок? СРАМОТА!

Вася, ты не прав!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ну Берні ніби просив Піреллі зробили шини чуть гіршими) зробили...)) Багато сходів в Сільверстоуні через вибухи покришок, напевно не витримували навантажень такої траси. А Нюрбург порадував, ще б 1-2 кола і переможець був би іншим, було цікво :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну Берні ніби просив Піреллі зробили шини чуть гіршими) зробили...)) Багато сходів в Сільверстоуні через вибухи покришок, напевно не витримували навантажень такої траси. А Нюрбург порадував, ще б 1-2 кола і переможець був би іншим, було цікво :_02:

як на мене то Піреллі початково Бріджстоунам програва. а зробили їх не просто "чуть гіршими", а відверто поганими (щоб не сказати гірше). Сільверстоун справді шинами розчарував дуже. а за Нюрбург тут як в студентів - не вистачило однієї ночі, то там не вистачило одного кола. а жаль, мені Райконен набагато більше імпонує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також Кімі імпонує, дуже цікавий як пілот так і особистість, одні фрази його чого коштують. Цікаво чи відбудеться перехід в РБ чи всетаки залишиться в Лотус. Було б цікаво глянути на Себа та Кімі в одинакових болідах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені чомусь Кімі не асоціюється з РБ, а Себ взагалі якийсь нудний.

Головне, що результати показує. А на рахунок "нудний", що з ним в соц мережах спілкуватися? Особисто мені всеодно який він в житті, мене цікавить тільки гонка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так він мені в гонках якийсь нудний. Є ряд пілотів набагато цікавіших за нього. Іноді не можу зрозуміти як то він 3-х разовий чемпіон - парадокс тай годі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так він мені в гонках якийсь нудний. Є ряд пілотів набагато цікавіших за нього. Іноді не можу зрозуміти як то він 3-х разовий чемпіон - парадокс тай годі.

так больше шансов выиграть не у того, кто более "интересно" пилотирует, а как раз таки у зануд, которые выбирают самую рациональную траекторию, скоростной режим прохождения кривых, и, опять же, бережёт этим самым шины. Ну и так далее. Всё как и в жизни, побеждают не красивые емоциональные пируэты, а трезвый занудный расчёт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так він мені в гонках якийсь нудний. Є ряд пілотів набагато цікавіших за нього. Іноді не можу зрозуміти як то він 3-х разовий чемпіон - парадокс тай годі.

так больше шансов выиграть не у того, кто более "интересно" пилотирует, а как раз таки у зануд, которые выбирают самую рациональную траекторию, скоростной режим прохождения кривых, и, опять же, бережёт этим самым шины. Ну и так далее. Всё как и в жизни, побеждают не красивые емоциональные пируэты, а трезвый занудный расчёт.

щось в цьому є. проте мені цікаво було б побачити його на іншому боліді. тому що хороший болід та раціональний підхід запорука успіху. ну і звичайно величезна підтримка команди і надання статусу особливої пріоритетності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проте мені цікаво було б побачити його на іншому боліді. тому що хороший болід та раціональний підхід запорука успіху. ну і звичайно величезна підтримка команди і надання статусу особливої пріоритетності.

хороший болид, т.н. "самовозка" - не гарантия. Шумми в своих последних заездах показал на ведре с болтами сносные результаты, только из-за техники вырвался с 12й позиции на старте и взял 3е место (Валенсия 2012). Опять же, тот же малолетний школьник Феттель может всё похерить из-за своей эмоциональной неуравновешенности =) Хотя и катает он на "самовозке" от самого профессора Ньюи, который каждый раз сжимает очко глядя на отношение к его болидам =) Так что, пока Шумми (который и является примером упомянутого Вами сочетания рац. подхода и хорошего болида) никто из новоиспечённых чемпов толком не переплюнул

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так Шуммі поки ніхто і не переплюне, тому самому Фетелю треба як мінімум 4 рази стати чемпіоном, щоб хоча б догнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проте мені цікаво було б побачити його на іншому боліді. тому що хороший болід та раціональний підхід запорука успіху. ну і звичайно величезна підтримка команди і надання статусу особливої пріоритетності.

Якщо вже так цікаво, то подивіться гонки чемпіонів, там він і на ралійній машині, і наскарі, і навіть на багі

Ну так Шуммі поки ніхто і не переплюне, тому самому Фетелю треба як мінімум 4 рази стати чемпіоном, щоб хоча б догнати.

Пам'ятаеться мені таке щось і про Шумахера говорили, порівнюючи його з Сенною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі я думаю, що порівнювати чемпіонів різних часів якось не правильно. тому що різні умови, різні регламенти і так далі.

а в Себа є всі шанси, особливо враховуючи, що команда РБ на підйомі.

а з новим регламентом на наступний сезон інтрига присутня однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...