Перейти до змісту

Formula 1™


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

талант у Фетеля безумовно великий, думаю не сприймають ще так, тому що молодий. А чим ідеальніше і швидше їде болід тим нудніше виглядає) У Макра також болід від професора, але він таких результатів не показує. У тих же Алонсо і Райконена є більше бородьби під час гонки пробиваючись через пелотон, а Себ нудний тим, що виграє поул і проїде першим цілу гонку)

Прикрутити б сюди опитування хто за кого вболіває)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 268
  • Створено
  • Остання відповідь

у Вебера взагалі проблеми зі стартом. а так да, трохи нудно поул і погнав до перемоги. хочеться "хлеба і зреліщ". напевно тому шини гіршими і зробили, щоб не заснули люди.))

опитування точно було б не лишнім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опитування точно було б не лишнім.

Тогда придется каждый год менять пункты опроса. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і як кому гонка? я пропустила пряму трансляцію, бо не було в місті. обов'язково подивлюсь запис сьогодні. а так цікаво просто які враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і як кому гонка? я пропустила пряму трансляцію, бо не було в місті. обов'язково подивлюсь запис сьогодні. а так цікаво просто які враження.

Мне показалась нудноватой. Что-то в этот раз даже DRS особо никому не помогал. За все 70 кругов всего парочка красивых обгонов набралась.

Немного подробностей под спойлером, если надумаешь смотреть, то не открывай :)

Зато вылеты были регулярные и в основном в одном и том же месте. А так как сразу за зоной безопасности была хорошая кочка, то все старались вернуться на трассу не заезжая не нее, чтоб не повторить полет В. Петрова. :) В начале гонки интригу создал Грожан, спустя некоторое время он затерялся в пелетоне, а в конце гонки я даже не запомнил на каком месте он финишировал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немного подробностей под спойлером, если надумаешь смотреть, то не открывай :)

ага, "не дивитись" - оце сиджу і мучусь, що ж там такого написано. гонку подивлюсь)

мені ще цікаво, ні в кого часом не виникало думки поїхати на якийсь етап формули1?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені ще цікаво, ні в кого часом не виникало думки поїхати на якийсь етап формули1?

думки то виникають різні) До речі на ГП Венгрії було досить багато українських прапорів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені ще цікаво, ні в кого часом не виникало думки поїхати на якийсь етап формули1?

думки то виникають різні) До речі на ГП Венгрії було досить багато українських прапорів

На ГП Угорщини просто найпростіше і найближче. Хоча я надзвичайно хочу в Бельгію.

а як щодо реалізації думок щодо поїздки? а то самій якось не дуже цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ну і як кому гонка? я пропустила пряму трансляцію, бо не було в місті. обов'язково подивлюсь запис сьогодні. а так цікаво просто які враження.

підкажеш де запис всієї гонки можна переглянути?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

]підкажеш де запис всієї гонки можна переглянути?

підкажу. ex.ua. в пошуку вводиш необхідне тобі гран-прі і вибираєш ту трансляцію, яка тобі подобається. без макса подзігуна мені якось не подобаються наші трансляції. тому я дивлюсь російську, хоча там теж іноді бувають моменти. плюс там є як кваліфікація, так і гонка. і з'являється все десь на другий день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажу. ex.ua. в пошуку вводиш необхідне тобі гран-прі і вибираєш ту трансляцію, яка тобі подобається. без макса подзігуна мені якось не подобаються наші трансляції. тому я дивлюсь російську, хоча там теж іноді бувають моменти. плюс там є як кваліфікація, так і гонка. і з'являється все десь на другий день.

Теж інколи дивлюсь російські трансляції але мені не подобається що там коментатор досить часто не чує радіоперемовин між пілотом та командою і доволі часто плутає пілотів між собою... А ще коли був Пєтров то тільки про нього і були розмови.

P.S. краще Подзігуна не коментує ніхто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж інколи дивлюсь російські трансляції але мені не подобається що там коментатор досить часто не чує радіоперемовин між пілотом та командою і доволі часто плутає пілотів між собою... А ще коли був Пєтров то тільки про нього і були розмови.

P.S. краще Подзігуна не коментує ніхто

от і я про те. та і зараз там часто згадують про петрова і про сочі і взагалі не відомо про що. тимур на мега - спить за пультом. а радіоперемовини в них справді погано чути, і в трансляції їх не завжди добре чути.

Максим найкращий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому він перестав коментувати? Дійсно він був кращим. Цей, що спить, це точно і також путає пілотів

І хто знає чому перестали транслювати кваліфікації на МЕГА? Ніби десь одночасно пішов Максим і не стало кваліфікацій)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітив що Макс на МЕГА зараз якось через раз, повертаючись до теми російських коментаторів - уявляю яка їм буде радість коли за гроші Заубер почне виступати Сироткін, а яккшо ще і Квят попаду в Ф1 то вони просто лопнуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітив що Макс на МЕГА зараз якось через раз, повертаючись до теми російських коментаторів - уявляю яка їм буде радість коли за гроші Заубер почне виступати Сироткін, а яккшо ще і Квят попаду в Ф1 то вони просто лопнуть...

ще і Петров веде там переговори, та і свій ГП будуть мати в Сочі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я намагалася знайти чому нема макса, але безуспішно. якщо в ф1 повернуться росіяни, то буду дивитись англійську трансляцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я намагалася знайти чому нема макса, але безуспішно

Перед одним із гран-прі Чілачава сказав,що Подзігун зайнятий іншою роботою,тому не може коментувати кожну гонку.Власне наступну гонку коментував сам Макс і підтвердив слова Тимура

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з іншої сторони Чілачава не найгірший варіант, пам'ятаю одного разу, коли по Першому національному тарнсляція була, Подзігун запізнювався і тоді йому на заміну поставили коментатора біатлону, оце був кошмар "червоний болід обігнав сірий болід", і "я бачу в ф1 показують усі боліди, бо в біатлоні показують лише лідерів", добре що Макс запізнився тоді лише на пів години))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наші коментатори - це взагалі окрема історія. Чілачава - якщо гонка зранку, то це взагалі снодійне: "ааа,еее,і так далі". я б краще коментувала - якщо чесно ( ой яка я скромняжка. але справді дуже дістають тим коментуванням. в записах дивлюсь лише російський варіант ( добре що немає нікого з російських гонщиків).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

ооо ГП Бельгії - одне з моїх найулюбленіших ГП, можливо навіть перше. дуже люблю цю трасу, сама не знаю чому. Нарешті, ще 9 днів і розпочнуться мої ліки від усіх невдач))). чекаю з нетерпінням!!! Спа-Франкoшам - the best!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

ооо ГП Бельгії - одне з моїх найулюбленіших ГП, можливо навіть перше. дуже люблю цю трасу, сама не знаю чому. Нарешті, ще 9 днів і розпочнуться мої ліки від усіх невдач))). чекаю з нетерпінням!!! Спа-Франкoшам - the best!!!

так, дуже цікава траса. Хотілося б почути прогнози форумчан на ГП, та і взагалі на другу половину сезону, багато критиків схиляються до думки, що Фетелю боротьбу за титул нав'яже не КІмі чи Алонсо, а Хемільтон.

Ну, а я все таки хочу бачити титул у Кімі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...