Перейти до змісту

Formula 1™


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

Согласно информации издания Speed Week, пилот Toro Rosso Даниэль Риккиардо уже прошел долгую, кропотливую и дорогостоящую процедуру подгонки сидения для болида сезона-2014 на базе Red Bull.

Согласно полученным от инсайдеров данным, болид уже практически готов, и команда решила удостовериться, что в узком кокпите сможет со всеми удобствами разместиться Даниэль.

Здається РБ вибрала нового напарника Феттелю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 268
  • Створено
  • Остання відповідь
Согласно информации издания Speed Week, пилот Toro Rosso Даниэль Риккиардо уже прошел долгую, кропотливую и дорогостоящую процедуру подгонки сидения для болида сезона-2014 на базе Red Bull.

Согласно полученным от инсайдеров данным, болид уже практически готов, и команда решила удостовериться, что в узком кокпите сможет со всеми удобствами разместиться Даниэль.

Здається РБ вибрала нового напарника Феттелю

десь була інфа, що бедра не влізли) Взагалі куча чутків, є ще і про шанси Кімі в РБ, але напевно все це роздувають журналісти, в інтерв'ю Хорнер і Кімі прикидуються валянками. Можливо хтось читає іншомовні видання і може нас в чомусь просвітити? Бо наші, помітив, подають одне і те ж інтерв'ю з різним змістом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я дивилась оф сайт формули і ред була. і нічого толкового там немає. всі мовчать, накручують обставку і так далі. треба буде на днях передивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тишина. Недавно тільки писали що Кімі хильнув на вечірці десь у себе і патякав про зміну стратегії скудерії. Але це тільки чутки.

Гріти другим пілотом РБ будуть інформаційний простір в міжсезонья, піар він такий піар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздним вечером 2 сентября решилась одна из главных интриг сезона – в эфире программы «Sports und Talk» австрийского Servus TV консультант Red Bull Хельмут Марко подтвердил: в 2014-м Марка Уэббера заменит Даниэль Риккардо.

Ну ось і остаточне рішення. Надіюсь Даніель щось таки покаже на новому боліді і не буде пасти задніх в команді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, залишилось дізнатись про контракт ось цього фіна, який геть не палиться з питанням про напій :_02:

Вопрос: Напиток?

Кими Райкконен: Вода.

Вопрос: Еда?

Кими Райкконен: Курица.

Вопрос: Стиль одежды?

Кими Райкконен: Нормальный.

Вопрос: Скорость?

Кими Райкконен: Гонки.

Вопрос: Страхи?

Кими Райкконен: В норме.

Вопрос: Эрик Булье?

Кими Райкконен: Друг.

Вопрос: Любовь?

Кими Райкконен: Жизнь.

Вопрос: Берни Экклстоун?

Кими Райкконен: Забавный парень.

Вопрос: Жан Тодт?

Кими Райкконен: Бывший босс.

Вопрос: McLaren?

Кими Райкконен: Бывшая команда.

Вопрос: Айртон Сенна?

Кими Райкконен: Идол.

Вопрос: Михаэль Шумахер?

Кими Райкконен: Старик.

Вопрос: Масса?

Кими Райкконен: Напарник.

Вопрос: Red Bull?

Кими Райкконен: Напиток.

Вопрос: Росберг?

Кими Райкконен: Кеке.

Вопрос: Алонсо?

Кими Райкконен: Гонщик.

Вопрос: Хэмилтон?

Кими Райкконен: Гонщик.

Вопрос: Финляндия?

Кими Райкконен: Дом.

Вопрос: Самый сильный соперник?

Кими Райкконен: Моя команда.

Вопрос: Феттель?

Кими Райкконен: Друг.

Вопрос: Ferrari?

Кими Райкконен: Машина.

Вопрос: Командная тактика?

Кими Райкконен: Формула 1.

Вопрос: Кими Райкконен?

Кими Райкконен: Я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кими Райкконен возвратится в Феррари после ухода из Скудерии в 2009-м году, сообщает Bild.

Лука ди Монтедземоло не хотел беспокоить мир в команде перед домашним Гран-при Италии, но у него уже запланирована встреча с Фелипе Массой, на которой бразилец узнает о том, что в следующем году в Феррари его уже не будет.

Ожидается, что оглашение подписания Райкконена откладывалось по причине болезни его менеджера Дэйва Робертсона, который лечит рак горла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монца

T6_M9Vw1Yck.jpg?id=13786616420000000442%3B0%3B1&exif=1&bs=1660&bl=103746&ct=image%2Fjpeg&cn=T6_M9Vw1Yck.jpg&cte=base64

за що свистять і мичать на Фетеля впродовж вже декількох ГП? за Майлазію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моему не только за Малайзию. Совсем парень зазвездился. Раньше он попроще был.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кими Райкконен возвратится в Феррари после ухода из Скудерии в 2009-м году, сообщает Bild.

Лука ди Монтедземоло не хотел беспокоить мир в команде перед домашним Гран-при Италии, но у него уже запланирована встреча с Фелипе Массой, на которой бразилец узнает о том, что в следующем году в Феррари его уже не будет.

Ожидается, что оглашение подписания Райкконена откладывалось по причине болезни его менеджера Дэйва Робертсона, который лечит рак горла.

Вже є інфа, не офіційно підтверджена, що Кімі підписав контракт на 2 роки. Ждем офф підтвердження ну або спростування ніби як завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все! Офіційно підтвердили. Конктракт на 2 роки.

cd5a.jpg

Ваші враження і прогнози?

Твітер Лотус

6FkOR.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я вважаю що це може бути одна з найсильніших пар пілотів за всю історію Формули 1, якщо звісно вони зможуть знайти спільну мову. Єдина проблема тепер для Скудерії буде вибрати 1-го номера.... Але найголовніше щоб не було такого як в 2007-му з Алонсо і Хемілтоном. Дуже надіюсь щов наступному році вони здобудуть для Феррарі такий бажаний кубок конструкторів, а хтось з них стане чемпіоном!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я вважаю що це може бути одна з найсильніших пар пілотів за всю історію Формули 1, якщо звісно вони зможуть знайти спільну мову. Єдина проблема тепер для Скудерії буде вибрати 1-го номера.... Але найголовніше щоб не було такого як в 2007-му з Алонсо і Хемілтоном. Дуже надіюсь щов наступному році вони здобудуть для Феррарі такий бажаний кубок конструкторів, а хтось з них стане чемпіоном!!!

Надіюсь Феррарі буде мати конкурентний болід і дасть пілотам боротися, просто дуже вже цікаво глянути на цю пару на трасі. Можливо в кінці сезону пілот, без шансів на титул, вже буде допомагати іншому, як це і часто робиться в Скудерії, а так:

Бывший гонщик Формулы 1, а ныне комментатор британского телеканала Sky Sports Мартин Брандл: Пара Алонсо – Райкконен стала бы самой сильной в сезоне 2014 года, подарив нам замечательную интригу, потому что все мы знаем, что ответ Кими на фразу: «Фернандо быстрее, чем ты», режиссёрам телетрансляции придётся «запикать».
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто треба щоб повернення Райкконена нне нашкодило Скудерії, а навпаки пішло на користь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже думаю, что Кими готов стать номером 2. Не для того он вернулся. И не для того переходит в Ferrari. Go Kimi! :0020:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, були в Лотус проблеми з фінансами та болідом, але дуже мало шансів, що Кімі пішов з команди де був №1 в іншу щоб бути №2, ще і з його харизмою, не вірю що він буде грати другого пілота. Та і ще подивимось хто буде показувати кращі результати. Як на мене він просто хоче знову перемагати і мати швидкий болід. Лотус зі своєю кризою ще і без Елісона навряд щось покажуть в 14 році. Так само і Феррарі хоче титули і буде мати найсильніший склад пілотів, подивимось як воно буде) Думаю буде напружено, Алонсо ніби не задоволений таким переходом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, Алонсо не задоволений. раніше ж як - усе для нього. а зараз окрім мало того, що і так вистачає сильних пілотів, так ще один із них власний напарник. і до того ж Алонсо не любить яскравих напарників (хоча може помудрішав і придумав собі стратегію поведінки). Дуже хочеться, щоб нарешті хтось інший, а не Себ, почав вигравати гонки і щоб якась боротьба була за першу позицію. так що Go Kimi!!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю скудерія не така вже дурна, скоріш за все вони на початку сезона не будуть робити ставку на когось одного, а дадуть показати себе кожному, а вже десь в середині сезону якщо між ними буде велика різниця то можна робити вже конкретні ставки. Хоча я думаю Кімі буде номер 1. Він на гіршому боліді показує такі самі а то й кращі результати ніж Алонсо. Кімі успіхів тобі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слова Доменікалі:

Подход к работе команды не изменится. Сначала нашим гонщикам всегда предоставляется равный статус. Затем по ходу сезона, если ситуация складывается так, что один из гонщиков может помочь другому, исходя из количества набранных очков, то вполне логично поступить именно так, и это необходимо сделать.

Так было ещё во времена Фанхио и Коллинза, но можно привести и более свежий пример: когда в команде выступали Сало и Ирвайн, то финн отказался от своего единственного шанса одержать победу в Формуле 1 ради того, чтобы помочь напарнику. Райкконену помогал Масса, а потом он отплатил Фелипе тем же. То же самое можно сказать о Фелипе и Фернандо. Если же говорить о Команде Мечты, то у меня нет привычки предаваться мечтаниям. Могу лишь сказать, что комбинация Фернандо и Кими – лучшая, которую только можно создать в сегодняшней Формуле 1…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...