Перейти до змісту

Formula 1™


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

Норвий сезон, думаю буде актуально нова тема.

<H1>Трансляція "Формули-1" в Україні: Австралію точно не побачимо

<H3>Однак є великі шанси, що показувати "королівські гонки" почнуть з Гран-прі Малайзії.</H3>Перший етап "Формули-1" - Гран-прі Австралії - не буде показаний жодним з українських телеканалів.

Вже довгий час в середовищі уболівальників "Формули-1" стоїть питання, де можна буде подивитися гонки, але лише сьогодні ситуація почала прояснюватися.

Як стало відомо sport.tochka.net, нам доведеться змиритися з тим, що першу гонку в Австралії на цих вихідних ми не побачимо, і сподіватися на те, що трансляції розпочнуться з Гран-прі Малайзії.

Переговори про показ самої престижної гоночної серії на Україну веде президент національної федерації автоспорту Євген Червоненко.

На жаль, залагодити всі питання до п'ятниці йому не вдалося. "Я вирішив боротися і роблю все, щоб реалізувати задумане. Головне питання: чи знайдуться спонсори? Якщо ні, то будемо дивитися "Формулу-1" по супутниковому телебаченню або в Інтернеті", - заявляв Червоненко.

Якщо всі питання будуть улагоджені, то гонки з другого етапу, швидше за все, буде показувати "Перший автомобільний" телеканал. Не виключений, але малоймовірний, варіант з "Першим національним".

Переглянути Гран-прі Австралії в прямому ефірі ви можете в пабах. Їх список вивчала afisha.tochka.net. Початок кваліфікації в суботу о 8:00, а гонки - в неділю о 9:00.

а покищо можна подивитися на ТК Росия2</H1>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 268
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дивився на RTL.Дякую німцям,що транслюють на весь світ у відкритому режимі.Хоча і кайф зовсім не той,але краще ніж нічого.А це "нічого" ми,значною мірою,самі собі забезпечили.Якщо народ має те керівництво,яке заслуговує,то,відповідно маємо такі ж телепрограми.Ось і кормлять нас домами-2,танцями і т.д.Глядач розглядається як маса,якій за найменший проміжок часу треба скормити якнайбільше помиїв,щедро перемазаних рекламою.Концепція така,що бабло треба качати,а не вкладати,тим більше в такий затратний проект,як F-1.Перший автомобільний також накосячив перед вболівальниками МотоGP,не є ефірним,тому не охопить значну частину фанатів,якщо станеться таке чудо,як трансляція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

гранпри малайзії можна буде подивитись на ТРК Росия2 початок гонки в 12:00МСК часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні цікава була гонка, тільки шкода що Фетель здав позицію за 3 кола до фінішу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Перший Автомобільний показуватиме кваліфікацію і гонку в записі:

Сьогодні о 20 кваліфікація.

Завтра, 8 травня, о 18 та 22 - гонка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарано зрадів. Вже 15 хвилин замість кваліфікації на Першому автомобільному чорний екран.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарано зрадів. Вже 15 хвилин замість кваліфікації на Першому автомобільному чорний екран.

Ключ BISS-ID1978, А1 А1 А1 00 А1 А1 А1 00.Якщо вводиться набір із шести пар цифр,викидається четверта і восьма пара

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що цей ключ не я, а Аверс мав би вводити. В один з попередніх років так само було.

До речі, бачу, що Перший Національний теж Формулу показує, причому раніше, ніж Перший Автомобільний. Я не знав і пропустив. Але нічого - качаю, за годинку буду дивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарано зрадів. Вже 15 хвилин замість кваліфікації на Першому автомобільному чорний екран.

Ключ BISS-ID1978, А1 А1 А1 00 А1 А1 А1 00.Якщо вводиться набір із шести пар цифр,викидається четверта і восьма пара

Сорі,цей код не працює.Потрібно вводити 1А 1А 1А 00 1А 1А 1А 00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Червоненко викупив права прямої трансляції формули по Першому національному на три роки, повтор на Першому автомобільному.

Гранпрі Турції була для мене першою гонкою в сезоні яку я дивився (онлайн лажа повна, на повтори часу не вистачало). Вражень повно. Гонка стала ще динамічнішою. Від кількості і якості обгонів реально виділявся адреналін. Не зрозумів для чого така кількість піт-стопів, треба гуглити проблеми гуми Pirelli.

Вцілому сезон буде класний. Я, правда, не шанувальник "бичків", але для боротьби часу вагон.

Червоненку риспект і уважуха :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент Ferrari вновь заговорил о создании альтернативной Формулы-1

Президент Ferrari Лука ди Монтеземоло заявил о возможности организации альтернативного гоночного чемпионата, независимого от нынешних владельцев Формулы-1. В настоящий момент коммерческие права на Формулу-1 принадлежат частному британскому инвестфонду CVC, чьи интересы представляет бывший владелец чемпионата Берни Экклстоун. Договор согласия, регламентирующий отношения команд с CVC, истекает в конце 2012 года. Статус, права и обязанности участников чемпионата мира после этого срока пока не определены.

"У нас есть три альтернативы, - рассказал ди Монтеземоло в интервью CNN. - Мы можем продлить контракт с CVC, а можем найти нового партнера. Третьим вариантом будет создание собственной компании по примеру того, как поступили баскетбольные команды в Америке. В НБА все работает очень успешно. Наша фирма могла бы самостоятельно проводить гонки и продавать права на телетрансляции".

"В конце 2012 года действующее соглашение заканчивается, так что теоретически CVC перестанет чем-либо владеть, - добавил ди Монтеземоло. - Окончательное решение будет зависеть от команд. Берни Экклстоун проделал отличную работу, приведя Формулу-1 в США, Индию и Россию, но теперь нам предстоит найти оптимальный вариант на будущее".

Во время недавнего Гран-при Турции руководитель McLaren Мартин Уитмарш уже озвучил желание команд получить контроль над Формулой-1, однако предложение ди Монтеземоло, по сути, означает возможность организации совершенно нового чемпионата. По контракту между CVC и FIA, британскому фонду принадлежат коммерческие права на Формулу-1 до 2111 года. Таким образом, если участники чемпионата откажутся подписать новый Договор согласия, они не смогут использовать бренд "Формула-1". Попытки команд добиться большего влияния на чемпионат мира продолжаются последние несколько лет. В 2009 году участники Формулы-1 даже объявили о создании альтернативной гоночной серии, однако в итоге конфликтующим сторонам удалось договориться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

прямої трансляції формули по Першому національному

в програмі УТ-1 щось не бачу пункту з Formula 1™.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прямої трансляції формули по Першому національному

в програмі УТ-1 щось не бачу пункту з Formula 1™.

http://1tv.com.ua/uk/tv

подивись уважно

14:55

Формула-1. Гран-прі Іспанії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прямої трансляції формули по Першому національному

в програмі УТ-1 щось не бачу пункту з Formula 1™.

http://1tv.com.ua/uk/tv

подивись уважно

14:55

Формула-1. Гран-прі Іспанії

прошу вибачення не там глянув :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як вам?

Складається враження, що у мене дежавю сезонів '00-'08. Явний і беззаперечний лідер, а усі доганяють-доганяють, ніяк догнати не можуть.

Думка моя упереджена, так як вболіваю за Ferarri. Ньюі геній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдааа...гонка було просто чудова, якби не кінець...заміна шин на рестарті було лишньою....Феттелю просто повезло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонка взагалі бесто ов зе бест.

Це найкраща гонка в королівстві, імхо.

От цікаво де можна скачати відрізок після рестарту? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«По словам очевидцев, Виталий Петров потерял сознание, но быстро пришел в себя и сейчас уже разговаривает» – сообщил репортёр BBC Тед Крэвитц через несколько минут после аварии.

Руководитель команды Эрик Булье дал первые комментарии в эфире ВВС: «Виталий в порядке. Он лишь жалуется на боли в ноге, но медики говорят, что ничего не сломано. Он доставлен в госпиталь для осмотра, но, похоже, речь идет только об ушибах».

Ну і Хем канєчно отжог післе рестарту ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...