Перейти до змісту

Чим багаті луцькі ресурси???


IncvizitoR

Рекомендовані повідомлення

Хто якою інформацією володіє про наявність яких-небудь луцьких сайтів. Сторінки про фірми які торгують всяким-разним не пропонувати так же само як і інтим :(

І ще маю кілька запитань:

питання намба ван: а є ще які-небудь ліцькі форуми? Я сам взагалі не вкурсі, та колись було на один натрапив. Правда таке враження шо там ніхто ніколи не бував і нічого там не писав. Бо якщо є якісь варті уваги форуми то там можна булоб урлу цього форуму засвітити шоб народу більше підтягувалось. Поки в мене складається враження шо board.lutsk.ua має найбільші шанси стати найпопулярнішим хворумом Волині. Хватить вже тусуватись по всяким там крапкаРУ. В Луцьку ж купа людей мають інет на роботі або вдома - значить їм сюди дорога! Чи адміністрація не поділяє мої погляди?

питання намба ту:

хто за те щоб форум перетворити в такі собі Нью-Васюки по спілкуванню, з усіма витікаючими наслідками, тіпа міжгалактичне спілкування з АльфоюЦентавра, космодром і т.п. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-=skip=-

питання намба ту:

хто за те щоб форум перетворити в такі собі Нью-Васюки по спілкуванню, з усіма витікаючими наслідками, тіпа міжгалактичне спілкування з АльфоюЦентавра, космодром і т.п.  :(

н*х

нью- (и не очень)васюков валом в инете

так же как и Луцких форумов....

пусть этот форум будет только для ЛМ

и никакого внешнего доступа

ПУХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто якою інформацією володіє про наявність яких-небудь луцьких сайтів. Сторінки про фірми які торгують всяким-разним не пропонувати так же само як і інтим 

-=skip=-

вот такой - web.fk.lutsk.ua списочек усроит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-=skip=-

питання намба ван: а є ще які-небудь ліцькі форуми? Я сам взагалі не вкурсі, та колись було на один натрапив. Правда таке враження шо там ніхто ніколи не бував і нічого там не писав. Бо якщо є якісь варті уваги форуми то там можна булоб урлу цього форуму засвітити шоб народу більше підтягувалось. Поки в мене складається враження шо board.lutsk.ua має найбільші шанси стати найпопулярнішим хворумом Волині. Хватить вже тусуватись по всяким там крапкаРУ. В Луцьку ж купа людей мають інет на роботі або вдома - значить їм сюди дорога! Чи адміністрація не поділяє мої погляди?

-=skip=-

+ вот пару форумов: один второй третий

а board.lutsk.ua станет популярным если сюда постить пароли на ХХХ ресурсы и Варез

но вопрос: нужна эта популярность?

думаю что нет,

кто хочет так придёт, а кто не хочет - так ему и надо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Популярним він може стати і беззсилок на ХХХ

І якщо тут буде тусуватись більше народу це також буде не погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот такой - web.fk.lutsk.ua списочек усроит?

<{POST_SNAPBACK}>

НІ. Я спеціально уточнював шо про сайти луцьких фірм мова не йдеться, до уваги беруться тілько форуми, гостьові книги та подібний сабж де тусується луцький піпл.

нах,

нью- (и не очень)васюков валом в инете

так же как и Луцких форумов....

ПУХ

<{POST_SNAPBACK}>

апять мімо, всі шо мені треба (ну ладно - майже всі) я так як інші познаходив, цікавить тільки ресурс для спілкування луцького контингенту юзверів.

пусть этот форум будет только для ЛМ

и никакого внешнего доступа

ПУХ

<{POST_SNAPBACK}>

Якщо мається на увазі доступ з інших областей або СНГ то і мене то не хвилює будуть чи ні. На мою думку "silia" правильно висказався - підписуюсь

Популярним він може стати і беззсилок на ХХХ

І якщо тут буде тусуватись більше народу це також буде не погано.

<{POST_SNAPBACK}>

Ссилки ХХХ я знаю де шукати, і ніколи з такою ціллю не буду шаритись на луцькому форумі.

А відносно того шо тільки для користувачів ЛМ то звучить якось дивно. Створили якось собі Коля і Вася форум і сидять собі спілкуються один з одним, навіть не підозрюючи що для цього люди давно придумали телефон :)

А цікавість форуму якраз то і заключається в можливості спілкування з великою кількістю персон. І якщо вони будуть Луцькими то мені (і напевно багато кому) це буде дуже цікаво. Навіть на ту ж контру наскребсти людей буде набагато легше. Я особисто регулярно відвідую лише один форум який дуже жвавий, там за годину можуть нарожати 10 цікавих тем по 5 сторінок кожна. Зато через постійне оновлення інформації я туди лізу майже щодня.

ПиСи: це все звичайно моя власна ІМХА, якщо адміністрація має кардинально інші погляди то я звичайно не планую ломати копья по цьому поводу. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Ссилки ХХХ я знаю де шукати, і ніколи з такою ціллю не буду шаритись на луцькому форумі.

А відносно того шо тільки для користувачів ЛМ то звучить якось дивно. Створили якось собі Коля і Вася форум і сидять собі спілкуються один з одним, навіть не підозрюючи що для цього люди давно придумали телефон  :)

А цікавість форуму якраз то і заключається в можливості спілкування з великою кількістю персон. І якщо вони будуть Луцькими то мені (і напевно багато кому) це буде дуже цікаво. Навіть на ту ж контру наскребсти людей буде набагато легше. Я особисто регулярно відвідую лише один форум який дуже жвавий, там за годину можуть нарожати 10 цікавих тем по 5 сторінок кожна. Зато через постійне оновлення інформації я туди лізу майже щодня.

ПиСи: це все звичайно моя власна ІМХА, якщо адміністрація має кардинально інші погляди то я звичайно не планую ломати копья по цьому поводу.  :angry:

http://board.lutsk.ua/

http://lalala.lutsk.ua/

Доступні зі всього світу.

http://music.lm.lutsk.ua/cgi-bin/query.pl

Зі всього світу тільки для просмотру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

2kmd:

из тех форумов что здесь назвали, почти все полумертвые :)

btw, можно махнуться баннерами между нашими форумами -- чуть оживим друг друга :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
2kmd:

из тех форумов что здесь назвали, почти все полумертвые :)

btw, можно махнуться баннерами между нашими форумами -- чуть оживим друг друга :)

Да у нас есчё по сравнению с любыми Луцкими ресурсами очень живенько :)

А банеры с удовольствием.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
2kmd:

из тех форумов что здесь назвали, почти все полумертвые :unsure:

btw, можно махнуться баннерами между нашими форумами -- чуть оживим друг друга :D

Дафай баннеры :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня тут идея что баннер можно юзать вообще один на двоих, полностью одинаковый :unsure: например с текстом "альтернативный Луцкий форум". обчитавшись креатива на одном из форумов и заметив такой баннер, юзер незамедлительно перейдет по нему :D

я сегодня такой сварганю и покажу что получилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
у меня тут идея что баннер можно юзать вообще один на двоих, полностью одинаковый :unsure:  например с текстом "альтернативный Луцкий форум". обчитавшись креатива на одном из форумов и заметив такой баннер, юзер незамедлительно перейдет по нему :D

я сегодня такой сварганю и покажу что получилось

Ждёмс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... а ведь с "общим" баннером любопытный трабл возникает -- у меня-то форум вроде бы русскоязычный, а у тебя всё по-украински. не будут ли возмущаться у тебя "русскому" баннеру? :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
хм... а ведь с "общим" баннером любопытный трабл возникает -- у меня-то  форум вроде бы русскоязычный, а у тебя всё по-украински. не будут ли возмущаться у тебя "русскому" баннеру? :)

точно не будут.

У нас демократия :unsure:)

С оттенками тоталитаризма ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Це точно обіжатись не будем нам шо москаль шо ефіоп.

Ц е все жарти але я думаю що люди культурні для себе цю тему закрили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...