Перейти до змісту

Луцьк-Львів. Хто кудою їде?


bogdan

Рекомендовані повідомлення

Шо дійсно нема смислу на дубно??? А то я на футблол 14го збирався саме на дубно.

Якщо футбол в Дубно, то немає сенсу їхати через Радехів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 322
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо футбол в Дубно, то немає сенсу їхати через Радехів

34.jpg

Перший матч плей-офф кваліфікації чемпіонату Європи 2016 року між національними збірними командами України та Словенії відбудеться 14 листопада у Львові.

Рішення про проведення домашньої зустрічі «синьо-жовтих» у плей-офф відбору Євро-2016 на «Арені Львів» було прийнято більшістю голосів на засіданні Виконкому ФФУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, це не дуже допоможе. Треба повністю знімати полотно, укріплчти грунт і класти нову дорогу. А те що зараз роблять, то тимчасові напівміри перед виборами.

згоден, те що дорогу роблять - це добре, але думаю довго вона не протримається. Хоча при данній ситуації в країні, чекати на щось краще не варто

А так і справді залишилось 10-12 км бездоріжжя, хоча і за ці км бачив два автомобілі, де водії міняли колеса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

      Актуальна інформація від першого лиця :_02: .

    Їздив я в четвер ( 05.11.2015 р.) у Львів (не у самий Львів, а за пару кілометрів до Львова, на заправку Окко, що перед поворотом на обїздну Львова...зустрічався там з людиною по справах). Туди їхав через Дубно, виїзджав в 6 ранку...темно, коли почало світати, спустився густий туман, видимість місцями була до 100 метрів. Відстань 200 км - по часу 2 год 20 хвилин (середня швидкість 86 км/год). Дорога добра.

    Назад вирішив їхати напрямік, тобто через Кам'янку-Бузьку - Радехів - Стоянів - Горохів. Пам'ятаючи про цю тему, спеціально поїхав тудою, щоб написати для громади борди відгук. Так ось, до Кам'янки-Бузької дорога так собі, рівна, з деякими бугорками та ямками (по десятибальній системі оцінок, десь на 5-6-ку)..До 100 км/ч їхати можна, хоча, говорю так, тому що був той самий густий туман, що уповільнював рух. Від Кам'янки до Радехова зробили дорогу,тому тут можна гнати вільно, оцінка дороги на 8-9. Заїхавши в Радехів, порада, не їдьте по об'їздній, я не знаю, яка дорога через місто, але по об'їздній це просто жах, дороги немає, яма на ямі, їзда на першій швидкості, і так 2 кілометри...Оцінка дороги - 1. Виїхавши з Радехіва, зустрів працюючу техніку і робочих автодору, мені повезло, що шмат дороги до Стоянова стесали (але ще не зробили), так що їхати було терпимо, бо ям практично не було...Але під'їзджаючи до Стоянова, де високі тополі по правій стороні, 2 км дороги немає взагалі, суцільні ями і горби, оцінка 1. І вже зі Стоянова до Волинської області дорога на п'ятірочку...особливо в селах ями зустрічались... В нашій області дорога вже терпима, така як на Володимир чи Ковель...Але і тут зустрічаються немалі хвилі-горби (від важкогрузів напевно), одну таку хвилю-горб на швидкості піймав, напевно ричагом (клієренс низький)... Відстань від Львова до Луцька - 130 км, час у дорозі 2 години (середня швидкість - 65 км/год).  Так що панове, самі вирішуйте, чи вартують ті 20 збережених хвилин нервів та насилля над підвіскою. Я рахую, що ні. Моя думка, потрібно ще трохи почекати, щоб дорогу все-таки доробили. Хоча, як я зрозумів, два самих проблемних участка (в Радехові і біля Стоянова), а також в деяких селах,це прерогатива влади самих цих міст і сел, тому що трасу то зробили і роблять, а ці участки - навіть і натяку немає... Ось так, малята :_02: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

      Актуальна інформація від першого лиця :_02: .

    Їздив я в четвер ( 05.11.2015 р.) у Львів (не у самий Львів, а за пару кілометрів до Львова, на заправку Окко, що перед поворотом на обїздну Львова...зустрічався там з людиною по справах). Туди їхав через Дубно, виїзджав в 6 ранку...темно, коли почало світати, спустився густий туман, видимість місцями була до 100 метрів. Відстань 200 км - по часу 2 год 20 хвилин (середня швидкість 86 км/год). Дорога добра.

    Назад вирішив їхати напрямік, тобто через Кам'янку-Бузьку - Радехів - Стоянів - Горохів. Пам'ятаючи про цю тему, спеціально поїхав тудою, щоб написати для громади борди відгук. Так ось, до Кам'янки-Бузької дорога так собі, рівна, з деякими бугорками та ямками (по десятибальній системі оцінок, десь на 5-6-ку)..До 100 км/ч їхати можна, хоча, говорю так, тому що був той самий густий туман, що уповільнював рух. Від Кам'янки до Радехова зробили дорогу,тому тут можна гнати вільно, оцінка дороги на 8-9. Заїхавши в Радехів, порада, не їдьте по об'їздній, я не знаю, яка дорога через місто, але по об'їздній це просто жах, дороги немає, яма на ямі, їзда на першій швидкості, і так 2 кілометри...Оцінка дороги - 1. Виїхавши з Радехіва, зустрів працюючу техніку і робочих автодору, мені повезло, що шмат дороги до Стоянова стесали (але ще не зробили), так що їхати було терпимо, бо ям практично не було...Але під'їзджаючи до Стоянова, де високі тополі по правій стороні, 2 км дороги немає взагалі, суцільні ями і горби, оцінка 1. І вже зі Стоянова до Волинської області дорога на п'ятірочку...особливо в селах ями зустрічались... В нашій області дорога вже терпима, така як на Володимир чи Ковель...Але і тут зустрічаються немалі хвилі-горби (від важкогрузів напевно), одну таку хвилю-горб на швидкості піймав, напевно ричагом (клієренс низький)... Відстань від Львова до Луцька - 130 км, час у дорозі 2 години (середня швидкість - 65 км/год).  Так що панове, самі вирішуйте, чи вартують ті 20 збережених хвилин нервів та насилля над підвіскою. Я рахую, що ні. Моя думка, потрібно ще трохи почекати, щоб дорогу все-таки доробили. Хоча, як я зрозумів, два самих проблемних участка (в Радехові і біля Стоянова), а також в деяких селах,це прерогатива влади самих цих міст і сел, тому що трасу то зробили і роблять, а ці участки - навіть і натяку немає... Ось так, малята :_02: .

 

 

А з Луцька до Дубно по якій шкалі оціниш 50км дороги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з Луцька до Дубно по якій шкалі оціниш 50км дороги?

4-5. Оцінка моя є суб'єктивною і базується на порівнянні різних доріг. У кожного можуть бути свої критерії оцінки доріг, які кардинально відрізняються від інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вівторок їздив на футбол. Їхав через Дубно. Дорога має погрішності від повороту на Млинів(Иаслянка) до перехрестя на Рівне з Млинова. Але на невеликій швидкості 60 км можна проїхати без проблем. Далі з Дубно автобан))), в порівнянні з рештою доріг. 

Кому не дуже терміново треда їхати, має 1-3 год в запасі то можна щей відвідати замки по дорозі які дуже гарні. Так що я на Дубно!!! Хоч і довше але нерви в спокої)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось останній тиждень їхав через Горохів на Львів?

Бо тут кажуть, що Львівську частину дороги (саму вбиту) уже практично завершили ремонтувати. Волинська частина - на черзі, але уже в новому році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз не знаю але раніше дорогою Луцьк - Дубно можна було їхати і на шосері  зараз фури розвалили в щент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4,11,2015 іхав до Львову через Горохів. Нікому не хочу навязувати свою думку, - але особисто для мене вже немає сенсу їхати через Дубно. Дорога терпима, лише  в Стоянові лишилася КЛОАКА і пропасть в АД!!! А все інше терпимо - зате напротивагу мінус більш як 100 км гак та час в дорозі (там теж буває  в "тягучка"), а підвіску в нас можна розбити і на нормальних дорогах - багато розуму нетре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мінус більш як 100 км гак .

І звідки така різниця? Якщо відправна точка в районі Лучеська, то я нарахував 65 км.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мінус більш як 100 км гак .

І звідки така різниця? Якщо відправна точка в районі Лучеська, то я нарахував 65 км.
65 км в одну сторону.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо спорити, якщо я точно все порахував))). Від дубеньського кільця в Луцьку до заправки Окко, що перед самим Львовом рівно 200 км (через Дубно), а від Окко до в'їзда в Луцьк (через Горохів) - 130 км. Тому різниця 70 км. (хоча відстань може різнитися у кожного...). Але не більше як 100 км))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін думаю в суботу на футбол на Київ-Чоп буде ппц. Але їхати на Горохів якось стрьомно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zalepok44, з моєї поїздки пройшов тиждень, говорять, що трохи ще дорогу зробили, так що, враховуючи те, що траса Київ-Чоп буде перегружена, то доцільно буде їхати через Горохів. Тим паче, кліренс в тебе напевно повище мого буде)).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

YouRich,думаю туда поїхати на Горохів, а назад буде видно як пройде поїздка в ту сторону.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на скільки оперативно оновлюється інформація на гуглмапах щодо стану доріг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав вчора, дорога не полетиш, але соточку їхать можна.

бажано за світла, можна поманеврувати.

щось трохи роблять.

в радехові раджу їхати через центр,там погана, а по об’їздній жопа, фури пішки йдуть.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав вчора, дорога не полетиш, але соточку їхать можна.

бажано за світла, можна поманеврувати.

щось трохи роблять.

в радехові раджу їхати через центр,там погана, а по об’їздній жопа, фури пішки йдуть.

 

Цілком згідний вчора також їздив то 100-120 спокійно їхали... Ото тільки Радехів тих пару км то це просто ппц...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ruslyk, а на виїзді зі Стоянова (якщо з Луцька на Львов їхати) 2 км суцільного бездоріжжя вже зробили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ruslyk, а на виїзді зі Стоянова (якщо з Луцька на Львов їхати) 2 км суцільного бездоріжжя вже зробили?

так
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок щебіню на трасі, є велика ймовірність шо полетить з під колес машини попереду прям тобі в лобове?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок щебіню на трасі, є велика ймовірність шо полетить з під колес машини попереду прям тобі в лобове?

Там не такий щільний трафік і не такі швидкості.

Просто тримай дистанцію.

А вилетіти камінь може із будь-якої фури при обгоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...