Перейти до змісту

Луцьк-Львів. Хто кудою їде?


bogdan

Рекомендовані повідомлення

Їздили ми на футбол))),іхали бусом через Горохів-Радехів і тд... Що ж можна сказати: гівняна дорога в районі Радехова( об‘їздна, по місту ще гірша). До Горохова не дуже добра, але на фоні, що всі очікували, що попереду))), то нормальна. Але треба бути уважним, ями і горби є, підступні млять....

Взагальному можна їхати. Аби фури за зиму не роздовбали тонкий шар асфальту який там покладенний((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 322
  • Створено
  • Остання відповідь

в радехові раджу їхати через центр,там погана, а по об’їздній жопа

гівняна дорога в районі Радехова( об‘їздна, по місту ще гірша)
Так де ж все-таки гірша дорога? По місту чи по об'їздній?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через місто шматок в 2 км бездоріжжя, за межами 5-6 км.

 

Про що ти говориш???

 

s8iek9jxd41q.png

 

hs5es2qs3mnd.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

YouRich,чесно кажучі я з метрометром)) не ходив, не їздив. Не думаю, що це якось суттєво змінить відстань проїзду чи загальне враження.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Onil, знаєш, саме два проблемних участка, всього по 2 км кожний, а саме це об'їздна Радехіва і під'їзд до Стояніва, склали загальне враження про дорогу Львів-Луцьк (через Горохів) і воно (складене враження) не на користь цьому напрямку з порівнянням з напрямком через Дубно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Onil, знаєш, саме два проблемних участка, всього по 2 км кожний, а саме це об'їздна Радехіва і під'їзд до Стояніва, склали загальне враження про дорогу Львів-Луцьк (через Горохів) і воно (складене враження) не на користь цьому напрямку з порівнянням з напрямком через Дубно.

Був в сб у Львові, їхав через Горохів і скажу вам що 2 ділянки по 2 км не такі вже страшні в порівнянні з крюком через Дубно, а до Дубного дорога теж не ідеал. Як на мене дорога через Горохів цілком гідна, машин не багато + ще далеко не кругом покладений чистовий асфальт.

Якщо в наступному році полатають і Волинські дороги то цей напрямок сміло можна буде назвати ідеальним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Якщо в наступному році полатають і Волинські дороги то цей напрямок сміло можна буде назвати ідеальним.
Я про це і говорив, що поки рано тудою спокійно їхати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP, можливо ти правий. Цього вівторка знову їду у Львів, поїду через Горохів, щоб подивитись, що зробили після минулої моєї поїздки http://board.lutsk.ua/topic/81693-луцьк-львів-хто-кудою-їде/?p=1053420106.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновок з поїздки в суботу.

 

1. Автобан в порівнянні з тим шо було рік назад.

2. Їхати на Дубно більше не буду, крюк 150 км це за круто.

3. Детальніше про відтінки шляху:

- Луцьк - Горохів: перших 20 км від Луцька рівна без ям дорога, далі до Горохова така сама як на Дубно (чи Володимир), з горбами.

- Горохів-Радехів, по волинській області така сама як на Дубно десь, В Львівський починаєтсья новий місцевий Автобан (місцями з однієї полоси тільки чорновий асффальт, розмітки нема)

- Радехів-Кам'янка, кілометрів 20 новий автобан, далі стара дорога. Дуже непоганий стан, як на Ковель десь

- Кам'янка-Львів, теж стара дорога, але нормальна, як на Ковель.

 

Дорога відсутня взагалі в Радехові, туди їхав по об'їзній, назад через центр. Думаю краще їхати через центр, там дороги нема меншу 1 км. Але на 1й швидкості :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію де ви знаходите крюки в 150 км через Дубно і у яких місцях Дубно-Львів погана - можете розказати? 

 

p.s. іноді краще проїхати лишніх 50-100 км по хорошій дорозі ніж бовтатись по нормальній. да і швидше буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

150 це різниця у відстані туди й назад. Погана ділянка дороги Луцьк-Дубно

Чому у мене виходить 100 км, а у Вас 150 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію де ви знаходите крюки в 150 км через Дубно і у яких місцях Дубно-Львів погана - можете розказати? 

 

p.s. іноді краще проїхати лишніх 50-100 км по хорошій дорозі ніж бовтатись по нормальній. да і швидше буде

 

Не згідний я з вами.. Немає сенсу давати круг через Дубно!!! Якщо не враховути тих 2 км в Радехові то дорога цілком нормальна. В порівнянні з тим що було то гріх жалуватись. Ми в Львів машиною заїжджали за 2 год 30хв (орієнтовно.. не помню точно).

 

П.С. На рахунок через центер чи по обїздній то можу сказати наступне! Їхали вперед по об’їзній то там величезні ями, назад вирішили їхати через центр то там ситуація не набагато краща... Там сплошні горби і ямки (об’їхати їх не реально ніяк)... Так що тут вирішувати вже вам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, малось на увазі в обидва боки, і погана не на відрізку Дубно-Львів, а Луцьк-Дубно (і то переважно на рівненщині)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

150 це різниця у відстані туди й назад.

Чому у мене виходить 100 км, а у Вас 150 ?

65 км в одну сторону.

Давідс,тут шота в тебе несостиковка)).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

150 це різниця у відстані туди й назад.

Чому у мене виходить 100 км, а у Вас 150 ?

65 км в одну сторону.

Давідс,тут шота в тебе несостиковка)).

Хтось їде через Радехів із Гаражджі, а хтось живе і виїжджає на Львівській, або з Гіркої полонки)

Аналогічно і на Дубно.

Та і кінцеві пункти в Львові теж в кожного різні)

А про 65 км це було більше виправлення автора, а не ствердження)

Я виїжджаю із Теремно, кінцева точка в Львові одна і таж, гак виходить в дві сторони 100 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids,для чистоти експеремента, береться відстань від дубенського кільця (якщо через Дубно) до стиковки двух доріг перед Львовом, а другий варіант(через Радехів) - від виїзду з Луцька по вул.Львівській і до стиковки двух шляхів перед Львовом. Ось так буде правильно і про що йде мова.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За сприятливої погоди обіцяють розпочати ремонт автодороги Львів-Радехів-Луцьк

http://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/za-spryyatlyvoyi-pohody-obitsyayut-rozpochaty-remont-avtodorohy-lviv-radekhiv-lutsk-25209

Завершити відновлення траси Н-17 планують до жовтня 2016 року.

до поки вони розпочнуть нове, то старе може посипатись(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Чому у мене виходить 100 км, а у Вас 150 ?

 

 

власне, цифра 150 взята з повідомлення madkotа... я не перераховував... просто абстрактна цифра... а я пояснив що то за цифра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Чому у мене виходить 100 км, а у Вас 150 ?

 

 

власне, цифра 150 взята з повідомлення madkotа... я не перераховував... просто абстрактна цифра... а я пояснив що то за цифра

 

Крюк довжиною в 100км чи 150 км не вартий трати бензину із-за 1км поганої дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію де ви знаходите крюки в 150 км через Дубно і у яких місцях Дубно-Львів погана - можете розказати? 

 

p.s. іноді краще проїхати лишніх 50-100 км по хорошій дорозі ніж бовтатись по нормальній. да і швидше буде

Погана там (до Дубно) дорога. три тижні назад влетів в ЯМИЩЕ (їхав 60-70 не більше). Наслідок - довелось діставати запаску, а диск викатувати на СТО.

 

Через Горохів 150, На Дубно 220, Ітого туди й назад  мінус 140 км. ПРУФ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...