Перейти до змісту

Одессе начинается акция «Я говорю по-русски»


info

Рекомендовані повідомлення

В Одессе начинается акция «Я говорю по-русски»

09.03.07 13:44

Одесса, Март 08 (Новый Регион, Михаил Рябов) – 12 марта в Одессе начинается акция «Я говорю по-русски» с требованием к депутатам городского совета принять постановления о предоставлении русскому языку статуса регионального и недопущении реабилитации участников ОУН-УПА.

Как ожидается, с 12 марта на улицах Одессы будут установлены 15 агитационных палаток, в которых планируется проводить сбор подписей в поддержку решений горсовета, раздавать флажки, листовки и значки с надписью «Я говорю по-русски». Также в Одессе будут проводиться автопробеги и круглые столы по проблеме статуса русского языка, сообщил «Новому Региону» глава Союза православных граждан Валерий Кауров.

21 марта в 9 утра организаторы намерены собрать около 3 тысяч человек на митинг под стенами городского совета.

Участники акции собираются потребовать от народных избранников проголосовать за два постановления: «О реализации конституционных прав и гарантий граждан на свободное использование русского языка на территории города Одессы» и «Об обращении депутатов Одесского горсовета в ВР Украины и к президенту Украины относительно недопущения принятия решений по расширению категории граждан, которые приравниваются к ветеранам Великой Отечественной войны».

«Мы требуем от депутатов не просто объявить региональный статус русского языка в Одессе, но и обратиться к правительству и Верховной Раде с требованием разработать комплекс мер по защите русского языка», – говорит Кауров.

© 2007, «Новый Регион – Киев»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я в туди кожен рік їжу на 1-2 місяці. Єдине місце де можна почути українську в одесі це базар. І то в поодиноких випадках. Там навіть в держ. установах па руськи шпрехають. І ше прикол є, там всі напроч відмовляються брати 'білі' монети (номіналом 1,2,5). Я спеціально збирав таку мелоч і такі бува скандали закатував в трамваях... УХ!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ці мовні акції стають уже смішними. Які можуть бути проблеми з російською мовою в Одесі?! Таке враження, що окремі люди в Україні знайшли можливість додатково збагатитись за рахунок Великого брата, який, швидше всього, і фінансує всі ці акції. А ці псевдопатріоти є звичайнісінькими спекулянтами, єдиною метою яких є збільшення свого статку і поява імені в пресі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спеціально збирав таку мелоч і такі бува скандали закатував в трамваях... УХ!!

Пшепрашем, пан...але "усрамшіє, але не здамшіє"....лол :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спеціально збирав таку мелоч і такі бува скандали закатував в трамваях... УХ!!

Пшепрашем, пан...але "усрамшіє, але не здамшіє"....лол ;)

Дада. Саме воно. :jeer: +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав анєк...

коли сидять троє наших хлопів у лісі біля дорогі..

тут фіра з нквдешніками їде....багато їде...

москалі стають напроти них, підходять до кущів....хлопи чекають....москалі діло зробили, поїхали далі....один хлоп питає іншого: "Миколо, ти сьо сі, всрав?"...."-Так, але то не від жаху, а від ЛЮТІ" :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вони так хочуть говорити по російськи, то можна це їм влаштувати і зробити як Сталін з татарами!! Посадити їх всіх у вагони і вивезти на фіг в Росію хай там говорять!!!! :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Істінно глаголєш! :jeer:

А тих, хто хоче балакати в Криму та Херсоні українською - у вагони, та до Карпат....;)

Яка серйозна позиція....чуваче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вони так хочуть говорити по російськи, то можна це їм влаштувати і зробити як Сталін з татарами!! Посадити їх всіх у вагони і вивезти на фіг в Росію хай там говорять!!!! :jeer:

Эээ, ребята, мы скорее границу перенесем, и уж вы говорите себе как хотите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эээ, ребята, мы скорее границу перенесем, и уж вы говорите себе как хотите.

Ми живемо в Україні і повинні говорити на українській мові це наша рідна мова, а якщо для вас рідна російська то ви помилились країною!!!!! :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ці мовні акції стають уже смішними.

Таке враження, що окремі люди в Україні знайшли можливість додатково збагатитись за рахунок Великого брата..

А ці псевдопатріоти є звичайнісінькими спекулянтами, єдиною метою яких є збільшення свого статку і поява імені в пресі.

Тогда тоже анекдот.

Партизанский отряд в лесах Белоруссии. Отправили Рабиновича разбросать листовки в город, на базар. К вечеру не пришел, все решили, что схватили Рабиновича.

Через три дня появляется. Ты где был? Да никто по три рубля листовки брать не хотел…

СПЕКУЛЯЦИЯ – это купля-продажа ценностей с целью получения прибыли от разницы между покупной и продажной ценой. Что, в Одессе продают ленточки? Организация акции для увеличения состояния? Вот это действительно смешно…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ariman, тобі скільки років? А якщо хтось в Одесі, а таких багато, говорить на ідіш чи молдавською, для них це рідна, то що, у Молдову чи Ізраїль? :jeer: Ось це екземплярчик....

Аlice, на кшалт "Пєрєкопаєм Пєрєкоп"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми живемо в Україні і повинні говорити на українській мові це наша рідна мова, а якщо для вас рідна російська то ви помилились країною!!!!! :jeer:

Я никому ничего не должна, тем более Вам.

Мой родной язык РУССКИЙ. И этот язык является родным по разным оценкам от 30 до 50 процентов граждан ЭТОЙ СТРАНЫ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говоріть собі як хочете, але нехрен навязувать леву мову в державі. Є державна мова - українська. 'а давайте зробим російську другою державною' - а кукіш з маслом? а давайте українську другою державною зробим в росії? і неважливо який там відсоток наших живе, так буде справедливо, чи не так? в інших країнах би від сорому повимирали, таке питання навіть стояти не має, а такі акції на пропаганду інших мов треба наказувати законом, ніхто не забороняє їх вивчати і користуватись ними, але нівякому разі не заважатии розвитку основної.

Я никому ничего не должна, тем более Вам.

Мой родной язык РУССКИЙ. И этот язык является родным по разным оценкам от 30 до 50 процентов граждан ЭТОЙ СТРАНЫ.

вкусися.

це число так як і число ветеранів з орденами і пільгами - з кожним роком все росте і росте, хоча має бути навпаки

gallery_791_14_7199.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аlice, на кшалт "Пєрєкопаєм Пєрєкоп"?

Вопрос в том, где делать талию.

Перекоп - первая талия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми пайдьом на сєвєр?

О, кльова.....прямо по історії - два гетьмана....лєтс гоу ту середньовіччя...дорошенко супроти сагайдачного....каммон еврібаді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені одна одеситка так казала - хай зарплату піднімуть, тоді і будем говорить державною.

Я думаю, що якшо її опустить (зарплату :jeer:) то тож заговорять)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, да!

Один раз Ярослава Стецько казала, що коли всі в Україні будуть говорить тільки українською, то на нас чекає екомонічне диво на кшалт Німеччини 50-х!

Так, я з тобою згоден! :jeer:

Ось це - реальні економічні важилі - переходити з мови на мову, і збирати врожай доллярів.

Я б тебе у Кабмін замість отого зека ;) Чом ти не в Кабміні, друже?

Та й лексикон то й самий - "опустити"....Вітя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
домовилися, Вітюха :P

Тож, летс гоу ту норс?

Щас тут кто-та в баню пайдет за мультоводство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СПЕКУЛЯЦИЯ – это купля-продажа ценностей с целью получения прибыли от разницы между покупной и продажной ценой. Что, в Одессе продают ленточки? Организация акции для увеличения состояния? Вот это действительно смешно…

Спекулюють на настроях місцевого населення. І дурню зрозуміло, що більшість жителів Одеси розмовляють російською. Ця мова там панівна в державних установах та органах влади, відповідно ніхто її там і не думає пригнічувати.

А одного ранку чолов'яга, прокинувся з гарною ідеєю: протрубити на всю Україну, що одесити не допустять ущемлення своїх прав і розмовлятимуть тією мовою, якою захочуть (в нашому випадку російською). Звісно, що противників такого твердження в Одесі (як і в будь-якому іншому місті) не знайдеться, так як мова йде про конституційні права. А запитавши будь-якого перехожого на вулиці Одеси, чи погодиться він на те, щоб російську мову заборонили для спілкування (чисто теоретично), і так зрозуміло, яка буде відповідь.

Отож я й кажу, що спекулюють на висмоктаній з пальця проблемі. І роблю припущення, що такому "патріоту", не складно заручитися підтримкою серед окремих політичних кіл Росії - при відповідних навиках і фінансовою. Відчуваєш запах грошей?

Поки що ці акції мають хаотичний характер і не носять в собі загрози державності України. Але хто знає, як розвиватимуться події далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож я й кажу, що спекулюють на висмоктаній з пальця проблемі. І роблю припущення, що такому "патріоту", не складно заручитися підтримкою серед окремих політичних кіл Росії - при відповідних навиках і фінансовою. Відчуваєш запах грошей?

Поки що ці акції мають хаотичний характер і не носять в собі загрози державності України. Але хто знає, як розвиватимуться події далі.

Запах денег на ветре предположений до меня не доносится...

Моя родная речь представляет угрозу государственности? ну-ну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя родная речь представляет угрозу государственности? ну-ну...

Контр-запитання (як полюбляють це робити одесити): Твоя рідна мова ущемляється?

Цікаво яким чином. Твоя рідна мова - російська, і за даними, які ти навела, нею спілкується до 50% населення України. Якось не в ту сторону ущемляється російськомовне населення, якщо їхня частка росте.

Запах денег на ветре предположений до меня не доносится...

Роблю припущення - сьогодні я заробив понад 100 грн. Alice, але жоден вітер не донесе до тебе запаху цих грошей. Хіба що ти погодишся випити зі мною філіжанку кави в затишному кафе. :P ... з коньяком - залежить від того, який запах тобі подобається більше - кави чи коньяку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...