Перейти до змісту

Браузер


NashLutsk

вікно у віртуальний світ  

124 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Мозіла супер... тільки от останнім часом якісь глюки появляються частенько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

І ІЕ користуються ті люди які мало в цьому розбираються, їм що поставили те й вони і юзають :)) а чогось нового бояться, і більшість з них дуже консервативні.

А деякі люди просто змушені використовувати IE, бо деякі сайти використовують специфічні ActiveX та іншу хрєнь, яка ніде більше не підтримується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мозіла вже на першому місці... неочікував.. я думав що опера буде перша =)

голосуєм-голосуєм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІЕ це окрема тема, ним користуються бо юзири нічого крім нього не знають, і не хочуть знати :)

Лично мне абсолютно пофиг, какой браузер я запускаю - IE9, Opera, Mozilla, Chrome или Safari. И плевать я хотел, сколько памяти они хавают. И абсолютно не интересует, насколько быстро грузят страницу - это не тот случай, когда от скорости добегания до унитаза зависит чистота штанов :)

Глючат все. Поголовно. 100 одновременно открытых вкладок нормально не тянет ни один. А вкладки мне закрывать в лом по причине, что когда через неделю мне захочется глянуть какую-то страницу, то в хистори её искать неохота, а в избранное добавлять всё подряд нет смысла :)

Подвисает один - запускаю другой, не открывается в одном - открывается в другом. И всё, никаких проблем :)

А ещё мне кажется, что всё это отстаивание любимого-лучшего-классного браузера - чистой воды задротство ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...але результат голосування буде показувати, що користувачі Борди (де було задано питання), визнали кращим браузером Оперу.

Ну не зовсім так. Голосування не покаже який браузер найкращий, воно покаже який найпопулярніший. А найпопулярніший не завжди означає найкращий, наприклад, найпопулярніше пиво в Україні є нехай Чернігівське світле, але це ж не означає що воно найкраще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того, щоб дізнатися який браузер найпопулярніший серед бордівчан треба глянути статистику форуму, а не голосування проводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не зовсім так. Голосування не покаже який браузер найкращий, воно покаже який найпопулярніший. А найпопулярніший не завжди означає найкращий, наприклад, найпопулярніше пиво в Україні є нехай Чернігівське світле, але це ж не означає що воно найкраще?

Люди користуються тим, що на їхню думку краще, отже в даному випадку найпопулярніший = кращий. Порівнювати браузери з чимось, як мінімум, некоректно. Адже більшість погоджується, що найкращими авто є мерседеси/фольксвагени/бмв/німці/і т.д., а їздять на джилі, чері, вазах, зазах. Екплорери всі безкоштовні, тому я не буду користуватися якимось із них, тому що він популярніший чи дешевший чи ще якийсь, а виберу, той, що влаштовує мене найбільше, тобто є найкращим, на мою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. ...Екплорери всі безкоштовні...

2. ...є найкращим, на мою думку...

1. Аргумент хороший!

2. Суб*єктивно так, але якщо мова зайшла про "безкоштовні" продукти для масс, то можна провести паралелі з каналами телебачення - я скажу що найкращий канал - Перший Національний))) а ти, приміром, Євроспорт.

Тому, ІМХО, все-таки не найкращий, а найпопулярніший.

Та й в топстарті і в опитуванні питання поставлене "Яким браузером ти користуєшся?" або "Яким браузером Ви користуєтесь і поясніть чому саме "вибраним"?", в нас не питають який найкращий.

З.І. Хром форева)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Аргумент хороший!

2. Суб*єктивно так, але якщо мова зайшла про "безкоштовні" продукти для масс, то можна провести паралелі з каналами телебачення - я скажу що найкращий канал - Перший Національний))) а ти, приміром, Євроспорт.

Тому, ІМХО, все-таки не найкращий, а найпопулярніший.

Та й в топстарті і в опитуванні питання поставлене "Яким браузером ти користуєшся?" або "Яким браузером Ви користуєтесь і поясніть чому саме "вибраним"?", в нас не питають який найкращий.

З.І. Хром форева)))

А ти уважніше топстартера почитай:

Значить кращого браузера не існує, є тільки браузери які мають перевагу в чомусь! =)

Він-то краще за тебе знає, що він сам мав на увазі.

п.с. про безкоштовність - аргумент просто суперовий, бо при виборі пива я звертаю увагу на ціну, так само як і при виборі авто чи будь-якого іншого товару, а при виборі браузера увага звертається на зовсім інші фактори, так-як питання ціни не стоїть. Я провів аналогію, ти її не зрозумів, подальша дискусія буде "ні а чьом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочу некого обидеть, но Mozilla фуфел :dont:

Недавно перешел с нее на Google Chrome (точнее его opensource аналог Chromium) - ни разу не жалею - никогда раньше не использовал Opera или IE.

задумался о переходе как почитал первый коммент по сабжу от gates'а =)

Наприклад я користуюсь Mozilla FireFox але вже думаю про перехід на Opera 11

почему? не знаю - надоела firefox

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опера и только она.Единственный минус-кушает много оперативы.

На робочем калькуляторе стоит хром-меньше грузит машину,но не настолько удобен как опера-закрывает браузер после закрытия последней вкладки,невозможность вернуть закрытую вкладку(ибо хз как),и отсутствие быстрого набора+хром оставляет слишком много следов в хистори и куксах....да и еще на слабых мащинах он часто виснет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку користувався Opera, потім перейшов на Mozilla FireFox. Десь 2 місяця назад спробував Google Chrome, сподобався, зараз користуюся тільки ним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опера и только она.Единственный минус-кушает много оперативы.

На робочем калькуляторе стоит хром-меньше грузит машину,но не настолько удобен как опера-закрывает браузер после закрытия последней вкладки,невозможность вернуть закрытую вкладку(ибо хз как),и отсутствие быстрого набора+хром оставляет слишком много следов в хистори и куксах....да и еще на слабых мащинах он часто виснет.

Хром нормально працює з вкладками, і мпри закритті відновлює останні і швидкий пошук інтернет сторінок. А хісторі і кукі можна зробить щоб при закритті видалялись.

Хром набирає популярності :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку користувався Opera, потім перейшов на Mozilla FireFox. Десь 2 місяця назад спробував Google Chrome, сподобався, зараз користуюся тільки ним

Спочатку користувався Наташкою, потім перейшов на Альону. Десь 2 місяця назад спробував Галину, сподобалось, зараз користуюся тільки нею.

100 одновременно открытых вкладок нормально не тянет ни один.

Зараз 46 відкрито (це менше, ніж звичайно), не скажу в якому браузері ;) все бігає на Селероні 2.1 і 2 Гб на ноуті, ніби у ФФ чи Хромі відкрита одна вкладка. Стартує, правда, трохи довше. Але на роботі, де змушений користуватись ФФ, з такою кількістю вкладок, ФФ стартує на кращій конфігурації разів в 5 довше і я не перебільшую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але на роботі, де змушений користуватись ФФ, з такою кількістю вкладок, ФФ стартує на кращій конфігурації разів в 5 довше і я не перебільшую.

Про тормознутость ФФ можешь не рассказывать - он и "чистый" запускается, словно система :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але на роботі, де змушений користуватись ФФ, з такою кількістю вкладок, ФФ стартує на кращій конфігурації разів в 5 довше і я не перебільшую.

Про тормознутость ФФ можешь не рассказывать - он и "чистый" запускается, словно система :D

4 шустрий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку користувався Наташкою, потім перейшов на Альону. Десь 2 місяця назад спробував Галину, сподобалось, зараз користуюся тільки нею.

це в тебе такі жарти? бо суті цієї цитати до мого посту я ніяк не зміг зрозуміти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь "Фоксом" номально працює + addon AD Bloker + Speed dial + XP plugin drweb далі на вибір (Flagfox і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-295-0-75672500-1301134665_thumb.png

собственно вот =)

при нажатии shift+esc в окне chrome вызывается внутренний диспетчер задач - х.з. зачем он - возможно когда открыто 20+ страниц и какая-то из них тормозит систему(из-за криворукости программеров что ее делали) можно этим диспетчером вычислить ее и закрыть,

но вот зачем "Телепортация коз"? Оо откуда в мом нотику козы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось про ці кози написано. :D

Це теж саме, що і в FireFox - about:robots, тобто пасхальні яйця. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обновил firefox до 4-й версии и окончательно запутался чем же все таки пользоваться - буду пока двумя до конца след. недели...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше клацав оперу 9.25, навіть коли вийшла 10та (в старої кеш нормальний),

зараз - "Версия:10.62"

переходити не збираюсь (пробував файрфокс - не попер, хром - так само, ІЕ - тим більше);

багато хто каже що от в хрома інтерфейс простий шо доска - так і в опери одна стрічка з закладками;

що в фокса плагінів купа - а нафік вони для звичайного серфінгу?

..і взагалі, браузер - то більше по власних вподобаннях)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...