Перейти до змісту

Пірсинг носу


Valyanok

Рекомендовані повідомлення

Мала захотіла собі сережку в ніс, по великому рахунку нічого проти немаю, якщо це в межах норми і не висить автомобільний диск в носі. Можливо хтось підкаже де можна зробити якісно та недорого. Дякую за пораду, відгуки, пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Визаже" на Соборности делают неплохо. В принципе во многих салонах можно спросить.))) Я делала в салоне "Сонечко", ничего плохого сказать не могу. Правда, давно это было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХЗ, кожному своє, я ж написав - якщо це все акуратно то чому б і ні, мені в деяких вухах і сережки як бородавки, і вуха як бородавки, і голова як бородавки, і люди як бородавки, і планета як прищ на сраці.

Р.С. А взагалі людське тіло ідеальне, навіщо з ним щось робити?!?!?!

Р.С.С. Давайте ходити голими і не будем користуватись ні парфумами ні прикрасами!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще робити в салоні, який спеціалізується на пірсі, а не в перукарні... Ну звідки у майстра-перукаря мед. освіта? І звідки навички?

Краще їхати на Рівненську в салон до Юри. Я колола там губу. Ніс колола сама, але не голкою з шприца, а нормальною з США для пірси.

В перукарні (Ортеол) моїй подрузі занесли таку заразу... Жах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Краще їхати на Рівненську в салон до Юри...

точніше

Рівненська 54 1й поверх (Ремпобуттехніка)

(0332)788781

(050)519-14-82

11-00 - 19-00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь уже ursa з цього приводу розповідав. Тільки він в язиці робив пірсинг.

Все це речі суто індивідуальні. Якщо воно в ноcі не заважатиме - то хай би собі дитина мала. Чим би дитя не тішилося, аби не завагітніло.

Ну і спостерігати за наступними новими бажаннями щось проколоти: пупок, язик, брову, сосок, клітор..

Ви пробачте за відвертість, але факт є фактом.

по темі. Малій проколювали вушка у тому ж Візажі. Швидко, якісно, не боляче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадався анекдот:

Дружина каже чоловікові: "даремно ми були проти того, щоб наш син поставив собі кальце в ніс"

Чоловік: "Чому це?"

Дружина: "Мені стало значно зручніше будити його в школу..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Грушевського. Між стадіоном та Салютом є спец заклад. Забув саму назву - самому там пробивали вухо. Там декілька кабінетів: татуювання, пірсинг, і тд. Дуже приємна дівчина попалась. Уважна, прислухається до клієнта, не боляче пробиває:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...