Jump to content

свет мигает в центре..


Shkoder

Recommended Posts

Posted

обратил внимание, что по ночам в центре (район Дома офицеров) пропадает электричество на 3-5 минут. вчера и сегодня дважды. кто-то знает, с чем это связано? телефон диспетчера молчит..

  • Адміністратори
Posted

"Градний Узвіз" - нічого не пропадає. Вже тиждень комп'ютер ввімкнений, без ББЖ.

Posted

Пів місяця назад було на Конякіна (біля рибази). Дві-три носі підряд на пару хвилин світло пропадало.. Зараз все добре...

Posted

два-три рази на місяць на Стрілецькій пропадає, і теж на кілька хвилин

Одна з причин, чому на ноутбук перейшов

Posted

У п'ятницю (на початку просп. Волі в самому центрі) світло пропало десь біля 12 ночі, коли включили не знаю.

Posted

3-й месяц наблюдаю как скачет напряжение в сети, 33-й квартал, свет в квартире то ярко то потускнеет и так периодически в 1 минуту

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...