Перейти до змісту

Собачник атакує стипендіїї)


Plutos1

Рекомендовані повідомлення

«Бутафорська» Всеукраїнська студентська рада при Міносвіти, яка проходила в Києві 25-26 лютого, підтримала… скасування стипендій студентам. Стипендії пропонується виплачувати лише студентам-пільговикам, а також у вигляді академічного заохочення та за наукові досягнення.

Поки Янукович під заготовлену заздалегідь фонограму гіпнотизував громадян України звітом про перші роковини перебування при владі, його підлеглі затіяли чергову чорну справу – цього разу руки горе-реформаторів вчепилися у горло студентам, йдеться у заяві.

«Опозиція» вимагає від режиму Януковича негайно відмовитися від таких антисоціальних планів і публічно дати чіткі гарантії того, що стипендії усім студентам «бюджетникам» будуть не просто збережені, але й істотно збільшені. А Також закликають студентство не мовчати. “Тільки активною позицією вони зможе відстояти плани режиму Януковича фактично скасувати стипендії”.

Навіть у часи світової економічної кризи, йдеться в заяві,виплачувалася стипендія студентам, а їхнє останнє істотне збільшення відбулося в 2008 році за ініціативи уряду Тимошенко.

Натомість, за рік свого президентства Віктор Янукович не виконав своєї головної виборчої обіцянки, даної студентам під час президентських виборів - забезпечити 75% державне замовлення у ВНЗ України. Виконання цього пункту програми Януковича дивним чином обернулося у скорочення державного замовлення на 42% в 2011 році.

tabachnik-fuck-off.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уроди, депутатам і міністрам зарплати не відміняють, не дивлячись на те, що їм і без зарплат не бідно живеться. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читав нещодавно, що в Росії теж хотіли відмінити стипендії, типу "студент - іди працюй, мінімальну зарплату можна отримувати без проблем" %)

Табачник ще більше підштовхує молодь до виїзду за кордон <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Студенту, щоб виконати в повному обсязі всю ту хрєнь, яку на стаціонарі задають, дня і ночі не вистачить. А якщо ходити на роботу і ніфіга не вчитись, то заробленої мінімальної зарплати не вистачить, щоб платити викладачам за заліки-курсаки-екзамени. Так що дійсно, наш уряд створює всі умови, щоб молодь покидала країну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ви шо мало б**ть, потрібно відмінити взагалі державні місця і зробити освіту по 15000... Як такого га*до*а ще не замовили??? Кіллери ви де????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ризикнуть. Навіть "такі" рішення прийняті на "таких" студентських радах вже епікфейл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це і не так страшно.

А чого ви всі так в нього вцепились ?

Коли я вчився стипендія була тільки тим в кого середній бал >4 і становила 9.56 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це і не так страшно.

А чого ви всі так в нього вцепились ?

Коли я вчився стипендія була тільки тим в кого середній бал >4 і становила 9.56 грн.

У мене в групі "Державники" отримують ~ 600 Грн. різницю замічаєш коли ти вчився, і коли я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це і не так страшно.

А чого ви всі так в нього вцепились ?

Коли я вчився стипендія була тільки тим в кого середній бал >4 і становила 9.56 грн.

в мене на першому курсі перший семестр стипендія була (тоді всім давали) 43 гривні. а наступного її вже підняли до 130. і постійно поки вчився платили її тільки тим в кого бал був >4, уяви собі)))

а зараз +500 гривень на місяць для студента то непогані гроші, особливо якщо сам не з міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...500 гривень на місяць для студента то непогані гроші, особливо якщо сам не з міста.

це ми студенти любимо називати "ХАЛЯВА" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіллери ви де????

Ще поки навчаються (студенти) або працюють (викладачі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли відмінят стіпуху, то 90% студентів покладе [censored] на пари: хтось піде на роботу, хтось буде бикувати по підїздах, остальні вернуться в село і будуть грязь місити :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це і не так страшно.

А чого ви всі так в нього вцепились ?

Коли я вчився стипендія була тільки тим в кого середній бал >4 і становила 9.56 грн.

в мене на першому курсі перший семестр стипендія була (тоді всім давали) 43 гривні. а наступного її вже підняли до 130. і постійно поки вчився платили її тільки тим в кого бал був >4, уяви собі)))

а зараз +500 гривень на місяць для студента то непогані гроші, особливо якщо сам не з міста.

Я згоден.

Але халяви не буде, вища освіта в усьому світі дорога річ.

Там студенти беруть кредити на навчання, але і є система грантів.

В нас 70% студентів вчиться тільки заради диплому, а факультети на кшталт економічних - профанація 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли відмінят стіпуху, то 90% студентів покладе [censored] на пари: хтось піде на роботу, хтось буде бикувати по підїздах, остальні вернуться в село і будуть грязь місити

а ще будуть люди, які підуть на мітинг до Києва, і, я впевнений, що вони будуть не тільки з Луцька

В нас 70% студентів вчиться тільки заради диплому, а факультети на кшталт економічних - профанація 100%

маю купу знайомих, які клали болт на вищу освіту, після ПТУ або перший 1-2 курсів ішли на роботу і зараз не жаліються що не мають диплома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в групі є пару таких, хто вже має підготовлене міцсе на хорошій роботі і їм всеодно на учобу.

Коли відмінят стіпуху, то 90% студентів покладе [censored] на пари: хтось піде на роботу, хтось буде бикувати по підїздах, остальні вернуться в село і будуть грязь місити

а ще будуть люди, які підуть на мітинг до Києва, і, я впевнений, що вони будуть не тільки з Луцька

звичайно такі будуть, але навряд що зміниться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то вже закінчую навчання і мене подальші ситуації не стосуватимуться. Але якби я був на першому-третьому курсі, і відмінили б стипендію, або лише давали її ти в кого сер. бал - 5, пішов би мітингувати, чи інші радикальні методи. Але, навчання би не закінув. Мені диплом важливіший ніж стипендія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...