Перейти до змісту

Что посмотреть?


Arden

Рекомендовані повідомлення

Сподобався фільм "Жизнь других" 2006року

http://www.imdb.com/title/tt0405094/

31579212.jpg

"Жизнь других" 2006

сильно затянутий фільм і сюжет не дуже, якби знімали в Росії про НКВД і борцов з Совєт. властю то фільм би не отримав нічого а так німці завезли на парочку фестівалей і набрали оскарів да номінацій)

Фільм таксобі але дивитись можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Меняющие реальность / The Adjustment Bureau (2011)

12_500.jpg

Конгрессмен Дэвид Норрис стремительно поднимается по карьерной лестнице. Где-то по пути он встречает красавицу-балерину Элизу, но не может понять, почему никак не может познакомиться с девушкой поближе — постоянно возникают странные обстоятельства, благодаря которым герои всё время отделены друг от друга.

P.S. Приключенчиская мелодрама с элементами фантастики :P Мне понравилось, легкий фильмец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобався фільм "Жизнь других" 2006року

http://www.imdb.com/title/tt0405094/

31579212.jpg

"Жизнь других" 2006

сильно затянутий фільм і сюжет не дуже, якби знімали в Росії про НКВД і борцов з Совєт. властю то фільм би не отримав нічого а так німці завезли на парочку фестівалей і набрали оскарів да номінацій)

Фільм таксобі але дивитись можна

фшоке :blink: а шо тоді не "так собі"? ну мені так для себе цікаво...

дивитись тим хто не бачив перші 3 частини))

тому що після перегляду їх в цьому фільмі бачиш стільки ляпів і нестиковок...

дивився попередні 3 і плюс "Росомаху". є ляпи, але фільм від того гіршим не стає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

написав своє враження від фільму, почитавши мої пости в цій темі ранєє ти побачиш що деякі фільми мені подобаються а деякі не зовсім - я пишу тільки мої власні враження

А що в цьому фільмі дійсно такого що "Вау"? Задумайся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меняющие реальность / The Adjustment Bureau (2011)

12_500.jpg

Конгрессмен Дэвид Норрис стремительно поднимается по карьерной лестнице. Где-то по пути он встречает красавицу-балерину Элизу, но не может понять, почему никак не может познакомиться с девушкой поближе — постоянно возникают странные обстоятельства, благодаря которым герои всё время отделены друг от друга.

P.S. Приключенчиская мелодрама с элементами фантастики :P Мне понравилось, легкий фильмец.

Ну просто чудовий фільм!

тут тобі і лябов, і містика, і погоні..Дуже сподобався! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

potustaronnee.jpg

Потустороннее 2010

Хотів Клінт зробити мелодраму з елементами надприроднього да не вийшло( хотя спецефекти там нічого хоть і мало...

Кінець ужасний просто, невже не могли придумати щось краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

potustaronnee.jpg

Потустороннее 2010

Хотів Клінт зробити мелодраму з елементами надприроднього да не вийшло( хотя спецефекти там нічого хоть і мало...

Кінець ужасний просто, невже не могли придумати щось краще?

А мені сподобалося :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не отпускай меня

Жорстокий фільм, про придуману Велику Британію в якій *вирощували* дітей клонів.

трошки занудне, але безумовно варте перегляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобався менi фiльм "Кремень" Фільм про сильного хлопця, насамперед психологiчно мiцного, зі своїми правилами і зі своєю думкою на все, який відразу з дембєля приїжджає в Москву до улюбленої дівчини, показано у фільмі всі "прєлєсті" московської міліції, закони виживання в Москві, фільм можливо не для всіх, оскільки з першої хвилини подавляє оптимізм і до останнього тримає у напрузі.

%D0%9A%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%8CDVD.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1280579802_kinovam.com_dom-voskovykh-figur-house-of-wax.jpg

Дом восковых фигур 2005

нормальний жастік для одного перегляду, понравились спецефекти... коли графіки мінімум а дії максимум то це і дивитись приємно)

Любителям поціновувачів хорора на кшталт "аАаАа, він біжить за мною, АааА, моя нога, АаАаА, бєєєєє"

mars_needs_moms_poster.jpg

Тайна красной планеты 2011

таксобі, для любителів мультиків

але якщо так захотілось переглянути мульт то краще 2-й раз подивитись Рапунцель)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1591.jpg

Бал монстров 2001

сильний фільм, про переплетення різних судьб про стосунки, наслідки...

дивитись усім

1289388549_isxodnik.jpg

Окись 2008

залишає дуже сильні враження, гра акторів....

нагадує реквиєм по мечте

дивитись усім

Лиота крут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КременьDVD.jpg

Кремень 2007

Кремень ( он же гавно в шикаладке) сурровий тіпок з славного города ВАЗ 2115, заслужений клоун Швецарской Маскви....

йоли-пали, як мене пре від цього персонажа дуже схожого на Левина з стажоров-убийц...

вопшім, хто із Самари або хто сильно нуждається в туповатих висловах типу "не гуди - я сам гудок"

а по поводу палиции - да ми і так все знали :D

proletaja_nad_gnezdom_kukushki.jpg

Пролетая над гнездом кукушки 1975

ох і класне ж кіно, Ніклсон на висоті + дуже посмачена оскаром історія виложена в сценарії...

впшм дивитись усім, до самого кінця)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kinopoisk.ru-Siren-1510398.jpg

Сирена/Siren, 2010р, Великобританія, жахи, триллер.

Группа друзей планируют прокатиться на выходных вдоль побережья, однако неожиданно встречают препятствие на своём пути. Один из приятелей замечает соблазнительную девицу, которая машет им с одного из многочисленных островков. Попытка спасти девушку оборачивается битвой за собственные жизни.

Від себе: полюбляю ужастіки виробництва європейського кінематографа, цей не підвів також. Фільм для любителів жанру.

Кінопоіск

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фiльм Турiстас, зачіпає тему продажу людей на органи,без їхньої волі насильно ітд, а саме туристів які полюбляють подорожувати на "легке" протуровуючи свій маршрут в іноземній країні.

8547695.jpg?800

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

proletaja_nad_gnezdom_kukushki.jpg

Пролетая над гнездом кукушки 1975

ох і класне ж кіно, Ніклсон на висоті + дуже посмачена оскаром історія виложена в сценарії...

впшм дивитись усім, до самого кінця)

Кіно не понравилось, читав книжку - набагато круче!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

написав своє враження від фільму, почитавши мої пости в цій темі ранєє ти побачиш що деякі фільми мені подобаються а деякі не зовсім - я пишу тільки мої власні враження

А що в цьому фільмі дійсно такого що "Вау"? Задумайся

без лишнього пафосу атмосферно і дуже драматично. а фінал фільму так взагалі неперевершений. це ще треба вміти так грамотно у картині поставити крапку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не отпускай меня

Жорстокий фільм, про придуману Велику Британію в якій *вирощували* дітей клонів.

трошки занудне, але безумовно варте перегляду.

так себе кино чуть чуть грустное, но в основном скучное

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

драм взагалі не люблю, але цей фільм дививсь від першої хвилини до завершення

Водитель для Веры (2004)

одна з кращих ролей Ступки

Награды:

Золотой орел, 2005 год

Победитель (2):

* Лучшая женская роль (Алена Бабенко)

* Лучшая мужская роль второго плана (Богдан Ступка)

Номинации (4):

* Лучший фильм

* Лучший режиссер (Павел Чухрай)

* Лучшая мужская роль второго плана (Андрей Панин)

* Лучшая музыка

Ника, 2005 год

Победитель (3):

* Лучшая музыка

* Открытие года (Алена Бабенко)

* Лучшая работа художника-постановщика

Номинации (5):

* Лучший фильм

* Лучшая мужская роль (Богдан Ступка)

* Лучшая женская роль (Алена Бабенко)

* Лучшая мужская роль второго плана (Андрей Панин)

* Лучший режиссер (Павел Чухрай)

Выпущено: Россия, Украина | Канал 1+1, Первый канал

Продолжительность: 01:50:42

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свет вокруг - класний фільм, дуже багато прикольних фраз, дивився роки два назад ше досі з другом юзаєм "Дедушка говорит это не возможно", подивитесь зрозумієте :D , правда є там пару ляпів, про достовірність пейзажів не сильно подбали, але переглянути варто 100%

ше понравились - В диких условиях

Мэри и Макс

і гляньте якшо не бачили - Пробуждение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свет вокруг - класний фільм, дуже багато прикольних фраз, дивився роки два назад ше досі з другом юзаєм "Дедушка говорит это не возможно", подивитесь зрозумієте :D , правда є там пару ляпів, про достовірність пейзажів не сильно подбали, але переглянути варто 100%...

нормальне кіно, вперше зустрів такий жанр.

ЗІ Не в кожному зарубіжному фільмі побачиш рідні місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рестлер / The Wrestler (2008)

Главный герой фильма — Рэнди «Баран» Робинсон — был звездой 80-х, но стал бледной копией самого себя. Получив инфаркт во время одного из матчей, борец услышал от врачей неприятную весть: если он продолжит выступления, то может умереть. Пытаясь начать жизнь заново, Рэнди устроился работать в магазин и налаживал отношения с дочерью. Но уж больно заманчивой была перспектива матча-реванша со старым соперником по кличке Аятолла…

Ну так, посмотреть стоит...

Оскар, 2009 год

Золотой глобус, 2009 год

Премия канала «MTV», 2009 год

Британская академия, 2009 год

Венецианский кинофестиваль, 2008 год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...