Перейти до змісту

Проблеми з ICQ


Plum

Рекомендовані повідомлення

Кілька днів тому почались проблеми з одним з моїх UINів в ICQ. Жоден клієнт не може з'єднатись з сервером. QIP Infium, яким користуюсь вдома, з'єднується на секунду і відразу розриває з повідомленням "Связь прервана. Проверьте настройки подключения". Таке спостерігалось кілька днів поспіль, а вчора та аська чудовим чином запрацювала. Просто при черговій спробі підключитись, без зміни налаштувань. А сьогодні -- знову не працює.

Той же UIN не працює і в асьці з телефона (з різних ІР пробував). Але разом з тим і на тому ж телефоні, і на тому ж QIP Infium інший UIN працює взагалі без проблем, зі всіма тими ж налаштуваннями.

Пароль через icq.com міняти пробував. Поміняв, але змін в роботі аськи -- жодних.

Ніхто з таким не стикався і не знає, в чому проблема? Як би, не складно зареєструвати новий UIN і розіслати всім по контакт-лісту повідомлення про зміну, але хотілося б, все ж, вияснити, в чому проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Женя, проблема ЛИШЕ З ОДНИМ UIN'ом, розумієш?

Може, той UIN просто хтось бомбить, підбираючи пароль?.. Не знаю вже навіть, що думати. Але як цьому протидіяти?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж з моїм одним ЮІН-ом така грабля.

Вирішилося усе запуском &RQ. Приймав колись участь у підтримці даного проекту. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пробував і R&Q, і IM+ на телефоні (в різних мережах -- МТС, Візор, Утел) -- не допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з таким стикався, колись навіть тему на борді створював. Раджу перестати з'єднуватися, або з'єднуватися рідше. Я так і зробив - у мене до кінця робочого дня все минуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вчора вже нормально було, а сьогодні -- знову біда.

Тільки що &RQ з'єднався, витягнув списак контактів і роз'єднався знову. Більше не з'єднується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в налаштунках постав "восстанавливать соединение при обриве". Та "Соединяться по возможности".

upd. Можливо, твій юін крутиться десь на якихось серверах, що зазнають апгрейду чи переїзду. Через кілька днів повинно все стати на свої місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав такі ж проблеми з Qip на роботі обриви постійні давав (було враження що десь ще конектиться мій UIN) змінив пароль і перейшов на qutIM. Обриви є але вже не так часто ато і взагалі немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на той неделе пол дня миранда не коннектилась - потом сама заработала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічна проблема була півтора місяці назад. Вдавалось з'єднатись з 10-15 разу. Після купи, мабуть таки, непотрібних "рухів" проблема не вирішилась. А вирішилась десь днів за десять - сама по собі. Зараз все Ок. (користуюсь QIP).

Під час цих моїх проблем, в робочій локальній мережі, без проблем працювало під квіпом біля десятка чоловік. Ніяких проблем з підключенням вони не помічали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Скільки користуюсь аською - завжди проблеми з нею якісь... зло карочє.

Один плюс - "халява". ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А тим часом Mail.ru Grouр відкрила протокол icq для альтернативних клієнтів:

Протокол сервиса по обмену мгновенными сообщениями ICQ открыли для альтернативных клиентов. Об этом говорится в пресс-релизе, поступившем в редакцию "Ленты.ру".

Условия использования протокола прописаны в новой редакции лицензионного соглашения, которая была опубликована 10 апреля. В соглашении уточняется, что альтернативные клиенты смогут пользоваться протоколом без ограничений, если будут выполнять ряд условий.

Протокол ICQ, который является собственностью Mail.ru Group, сможет свободно использоваться некоммерческими сервисами. Также разработчиков альтернативных клиентов просят не рассылать с помощью протокола спам и не "выгружать" информацию из баз данных и каталогов сервиса.

При этом уточняется, что для тех клиентов, которые являются коммерческими и монетизируют свою аудиторию, Mail.ru Group предоставляет возможность обсуждения условий партнерства. В качестве примера подобного сотрудничества приводится подписанное в феврале соглашение о поддержке ICQ клиентом Nimbuzz.

Протокол ICQ используется в ряде сервисов по обмену мгновенными сообщениями. В первую очередь, в популярном в России официальном клиенте ICQ.

До 2010 года ICQ принадлежал компании AOL, которая выставила его на продажу как непрофильный актив. Предыдущие владельцы неоднократно закрывали этот протокол для сторонних клиентов с целью побудить пользователей перейти на официальный клиент.

В то же время, по словам представителей Mail.ru Group, перед нынешними владельцами стоит задача легализовать все неофициальные ICQ-клиенты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...