Перейти до змісту

Дисководи DVD+/-RW


Дисководи DVD+/-RW  

23 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

В зв’язку з тим, що в мене були дисководи DVD-ROM i DVD-RW фірми LG, які проробили майже рік і почали глючити (проблеми з зчитування даних з дисків, запис), вирішив купити щось більш надійне.

Якої фірми краще купляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NEC, в самого такий, пише люкс. хоча в лижи краща якість самих шарнірів у висовних лотках! а по запису - однозначно NEC (ІМХО).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня DVD-ROM'ом трудится старенький Plextor 116A2, он же в раннем детстве OEM какого-то драйва Pioneer. а райтер - Plextor 755A, до него был Plextor 716A. совершенно замечательные и всеядные девайсы, но цена с непривычки может удивить :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, я за свій Plextor 760SA не так давно 180 баксів заплатив. Непогано, як для ери 30-доларових райтерів :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, я за свій Plextor 760SA не так давно 180 баксів заплатив. Непогано, як для ери 30-доларових райтерів smile.gif

А сенс в 180-баксовому приводі? Особливо вдома...

Другий рік юзаю на дому Sony, придбаний за 50 у.е. Претензій до швидкості,запису та читання жодного разу не було. Хоча продавець стверджував що не люблять Sony дешевих дисків (читай паршивих :smile3: )

На работі пишиться масса дисків. Рахунок списаних приводів - 1 х LG, 2 х Nec. Причому LG та другий Nec схоже були просто браковані, мінялися по гарантії в перший же місяць роботи. Зараз основну массу пише Lite-On (десь більше року), поки претензій не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот мому LG поки що місяця 2, вроді не глюкає, але потім ше NEC прикуплю на всякий..... Але якість дисків теж грає роль причому одну з головних. В пачці дисків на 20-30 штук обовязково знайдеться дефектний, часом через такі диски грішиш на привод

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мой первый Plextor 716A был вообще всеядный, мог картонный диск записать :smile3: вот серия 755/760 уже похуже стала, по крайней мере мой 755A иногда перебирает харчами, некоторые диски отказывается даже тестировать, не то что нарезать. но главное достоинство этих приводов в том, что они не зависят от предустановленных в прошивке таблиц калибровки для каждого диска - мало того, что на дешевых дисках часто подделывают идентификаторы под брендовые, так и брендовые попадаются с непонятными ID. Plextor 716A позволял просто создать профиль для неизвестного диска, а 755/766 позволяют вообще любой диск заново "обсчитать" - мало ли как у производителя меняется качество в зависимости от партии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модненько, особливо з картонним диском))), цікаво скіль ж такий привод ща коштує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самый дорогой, Plextor PX-B900A, $1230.00

а вообще цена от $112 за новый 755A Bulk до $139 за 760A Retail. пожалуй единственный официальный дилер плектора на Украине - киевская фирма Окта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NEC кажуть зара велика кака стала,навіть самі продавці комп техніки,я вирішив взяти Асус 1814BLT .побачу що буде )) До цього мав лижу ,проблем особливих не було ні з зчитуванням ні з записуванням, (привод і зараз робить ) Були тільки проблеми з дисками новіших версій я так зрозумів, бо привод я купляв ще десь 2 роки тому за 98 уо Плюс до того моя лижа витримала марафон, за два місяці більше террабайта інформації записав ))

ЗІ

Shkoder

Plum

Скажу вам відверто,що більшості юзерів пропонувати врайтер за 150 уо пиблизно те ж саме що людині ,яка прийшла купувати москвич пропонувати купити мерседес )) Ніхто не спорить що мерседес набагато кращий але й ціна :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу так:

Нек більш надійні але при таких хороших продряпинах вже не хочуть читати діскі...

ЛиЖи менш надійні але читають норм діскі...

Різниця між ними в 5 зелених...

Я купив Нек і думаю правильно зробив :D

Вон лише в сусідів поламалися 2 ЛиЖи за пів року:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3_137.jpg

Я планував купити NEC, але теж чув про те, що вони зараз почали робити не дуже добре, але якби був вибір між LG i NEС, вибравти всерівно NECa.

Сьодня купив ASUS DRW-1814BLT !

Сподобалось те, що він має інтерфейс SATA, підтримує технологію Lightscribe. В комплекті є диск з NERO, непоганий бокс для дисків і 2 ДВДшкі Verbatim з Lightscribe "в подарунок" :D

вся характеристика дисковода пише тут

А на рахунок того чого в мене глюкнули дисководи LG, я всетакі думаю, що причина була браком, поскількі я купляв 2 зразу і вони були по ідеї з одної ж партії, але всерівно більш LG не куплю :D

Ну побачим як поведе себе ASUS, покішо подобається :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На работе стоит Benq. Процентов 5-7 дисков глючит. Даже одноимённые (Benq-и) и - о ужас! - супер-пупер-мега-квази-диски Verbatim. Ни один двухслойный диск на нём записать не удалось. Перепрошивка не помогла.

Дома юзаю LG. За полтора года глюков не наблюдалось. Один диск запорол по причине выдёргивания шнура питания :D 3 или 4 РВ-шки глюкнуло (одна - Philips, остальные - Verbatim) то ли от времени, то ли от "качества сборки" самих дисков. На новом компе так же стоит LG. Пока доволен :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... а плекстора в списке нет, потому что вне конкуренции?

Он из другой весовой категории :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... а плекстора в списке нет, потому что вне конкуренции?

Он из другой весовой категории :)

Ну можна сказати що і так, ціна на самого дишевого з дисководів Plextor значно вища за інші моделі DVD+/-RW виробників з переліченого списку, да і я просто шукав заміну для свого попереднього LG, з тої ж самої вєсової категорії :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв NEC, бо вони крім DVD непогано прописують і звичайні CD

Я сейчас Неки просто не продаю уже... Глючные они стали покоцав злий модер... Или ЛыЖа или Асус... Ну и Филипсы еще... Это если из примерно одной ценовой категории...

:)

mix_forever отримав бан на 5 днів за матюк в цьому повідомленні. Хто наступний? :lol:

Plum

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...