Перейти до змісту

my PaperCafts


ursa

Рекомендовані повідомлення

А це як тіпа креслення роздруковується, і по лініях згинається а потім склеюється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vespa 150 Scooter Papercraft. Складна, але гарна модель

pic1.jpg

Частина моєї підбірки: авто та громадський транспорт часів СРСР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це як тіпа креслення роздруковується, і по лініях згинається а потім склеюється?

Ага :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скидай сюди

Забирай.

Печатай на бумаге 140-180 г/м, матовой (мелованой). Глянец и фото-мат плохо склеиваются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись давно накачав пару гіг "Maly Modelarz" випуски з 1960-х до 2000-х, але ніяк руки дійти не можуть ))

От хіба дуже сильно попрошу ursa розрукувати мені пару примірників в кольорі, то візьму ПВА в руки. :)ursa?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми б теж з малою поклеїли жираф і Воллі. :g15: Будемо вдячні, якщо нам теж роздрукуєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tra.jpg

Как бы в целях рекламы предстоящего мероприятия, о котором можно узнать, перейдя по одной из двух ссылок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, а ти на трекері ннм-клаб не дивився розділ Хоббі? Там веееееееличезна кількість різних "витинанок", починаючи від найпростіших викройок з 1 листа А4 і закінчуючи лінійним кораблем "Бісмарк" в масштабі 1:200.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неа, я ищу по конкретным темам, которые актуальны в данный момент :) Просто просматривать всё подряд - утомительно :)

Но если будет время - гляну тот раздел :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довший час (вільний)займаюсб моделями всього послідня миг-29 1:31 досить велика зараз Сан Джован Батіста клею з журнала є готовий ми 24 звертайтесь поможу чим можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...