Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

правило блокування походу на ШД не поширюється, як і багато інших правил...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ДК судейка тупо "вбивав".

Ці ідіоти (функціонери від футболу та політики) перетворили матчі за участю ШД та ДК на чистої води футбольну політику та звичайну політику.

Гадаю і сподіваюсь, що таке суддівство в УПЛ вилізе ШД в Європі "боком".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварц казав, що суддя шукає і чекає на момент. Вболівав за ДК, чесно. Дивитись було боляче на не зіграність, на помилки Ярмоли. На фоні новачків він просто вже як тіло з укр.паспортом. Картки давались Хачеріді за дотик пальцем до суперника. Він як дійсно кріт той суддя, не бачити фальш зі сторони Сируна і Ракицького це нонсенс. Пробивали штрафний Сирун сам бл сам падав і качався по полю, пряма нога Тайсона знов пройшла, прошла як лезо по тілу Ярмоли, Ракицький фолив грубо-підставлявся, спиною зупиняв гравців а суддя знов тупить. Самі коментатори вели мову за кротів і тихо засирали ДК.

Повний балаган.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто вболівав за Динамо в таких протистояннях завжди. Але народ погодьтесь яке б там суддівство не було - якщо Динао грати не вміє, то тут нічого не допоможе.

Блохін як тренер футбольного (не збірної!) клубу ніякий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блохін як тренер футбольного (не збірної!) клубу ніякий!

Погоджуюсь.

Але це все одно не спростовує той факт, що суддя судив в одну сторону. Нехай ШД і сильніший зараз ДК - то нафіга, питається, "заряджати" суддю? Чи ці хлопці вже без фальсифікацій не можуть прожити? Як наркотик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все таки надіюсь, що судівство вийде на професійний рівень...було два порушення шахтарів у штрафному майданчику.

хоча захист Динамо бажає кращого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть один момент: куди пропали теми "ЧС-2014" і про поточні сезони в ПЛ і Першій лізі? А то я їх щось ніде не бачу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так можна знайти

http://www.google.co...utsk.ua чс-2014

але це тільки модератор розділу знає, чому вони сховані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикро.

Прикро, що футбольне свято вже давно не свято.

Прикро, що футбол як спортивне змагання згідно встановлених і однокових для всіх правил в Україні - не існує.

Об'єктивно - Шахтар виглядав дещо сильнішим. Наскільки - не дав зрозуміти суддя.

Як можна не бачити блокування зі сторони ракицького в карному майданчику?

Як можна не дати картку Едуардо за напад на воротаря?

Відверто продовжує розчаровувати Велозу. Тейшейра пробіг все поле і забив гол, а Велозу, який біг за ним, відстав метрів на 20.

З позитиву - Хачеріді і Селін в момент, коли захищали Коваля. Оце - дійсно МОЛОДЦІ. Бо як згадаю, як напали на Рибку в ЛЧ, захисники навіть не підійшли (здається, тоді грали Родріго і Юсуф), непогано Мбокані, відзначу вихід Безуса, який намагався нагнітати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в "Профутболі" дуже сподобалося інтерв'ю з Михаликом - щирий волиняка, яка хочеться побажати удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже прикро за Ярмоленка - за це Тайсону ні жовтої, ні червоної карточки не дали. а циган кричин - Швецов судив відмінно. Мені пригадується матч Волинь - Шахтар в кубку України (коли тренер був Демяненко) - Шевчук сфальшував, що його збили в штрфному. матч був брудний з боку арбітра, а циган типу обідився коли на прес конференції його журналісти трішки гучно зустріли. Я ввзагалі думаю, що тут даже в більшості івипадків не причина в підкупі арбітрів ( маю на увазі такі матчі як з ФК Волинь), а в тому. що реально бояться засудити не в сторону Шляхтьора. Це реально банда, справжня гниль яка розїдає як всю країну так і весь футбол...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суддівство суддівством, а на сьогодні навіть рідна "Волинь" виглядає більш зіграною саме командно, ніж "Динамо"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть один момент: куди пропали теми "ЧС-2014" і про поточні сезони в ПЛ і Першій лізі? А то я їх щось ніде не бачу....

Спробуй так:

post-2346-0-12772600-1375692789_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі судді "ополчились" проти суперкоманди

Коллина: В матче Динамо – Волынь судья ошибочно не назначил пенальтиhttp://sport.bigmir.net/football/ukraine/1585442-Kollina--V-matche-Dinamo---Volyn--sud-ja-oshibochno-ne-naznachil-penal-ti

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от ще сюрприз!

Як на мене він не звслуговував на це. Хоча я не знаю як там в команді, але 2 програші не роблять погоди. Зробив він більше.

Його звільнили.

www.ua-football.com/ukrainian/high/51ffc78f.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі судді "ополчились" проти суперкоманди

Коллина: В матче Динамо – Волынь судья ошибочно не назначил пенальтиhttp://sport.bigmir....nachil-penal-ti

Всі судді зараз працюють за Ахметова його прибічників і його вложення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава підбірка:

Легендарный защитник киевского «Динамо» Стефан Решко поделился своими впечатлениями о матче 4 тура чемпионата Украины по футболу между донецким «Шахтером» и киевским «Динамо» (3:1).

Огорчила меня ситуация с Андреем Ярмоленко. Это вообще какой-то беспредел! В современном футболе игроки уже просто обнаглели — «ломают» друг друга, калечат. Вот и сейчас Тайсон едва не проткнул насквозь Ярмоленко — ну разве так можно поступать?! Зачем заносить ногу аж на уровень головы соперника — это ведь не прыжки в высоту! Еще хорошо, что касание получилось вскользь — иначе последствия могли быть куда серьезнее.

К сожалению, игроки «Шахтера» поступают так уже не первый раз — подобным образом они вели себя и в прошлом сезоне. Что хотят, то и творят. Я знаю этому объяснение: когда людей не наказывают, они чувствуют вседозволенность. И что особенно обидно — судьи находятся рядом, но ничего не видят!

Такого судейского беспредела еще никогда не было. Руками то голы забивают, то мяч выбивают. В чемпионате СССР я играл 18 лет, но такого безобразия и близко не было. Сейчас явно видно, кого «убивают», а кого защищают. Я в шоке! — цитирует Решко «СЭ в Украине».

Экс-арбитр ФИФА Мирослав Ступар подробно разобрал судейство матча «Шахтер» — «Динамо».

— Когда меня спросили, кто мог бы обслуживать этот матч, я назвал Абдулу, Годуляна или Можаровского. Арбитр должен соответствовать статусу соперников, но Швецов не является у нас топовым рефери. Сам Коллина тоже ошибался, но выделялся харизмой. Удивительно, почему этот специалист применяет у нас другой принцип?

Давайте по порядку: штрафной, после которого отличился Срна, в Европе вряд ли назначили бы. Да, было какое-то незначительное нарушение, но штрафной — не обязателен. И почему через пять минут, когда в штрафной Срна и Гречишкин взяли в «коробочку» Беланду, арбитр промолчал? А это — «чистый» пенальти!

Кроме этого, можно предъявить серьезные претензии по вынесению дисциплинарных наказаний. Без внимания остался эпизод, когда Тайсон нанес травму Ярмоленко. Аруна непонятно за что получил «горчичник». В моменте, когда Эдуардо намеренно ударил Коваля, Швецов почему-то наградил предупреждениями Хачериди и Адриано, хотя можно было наказать виновника, а не раздувать страсти.

Еще имели место единичные случаи, которые судья неоднозначно трактовал. Мирча Луческу определил такой арбитраж как замечательный. Было бы интересно послушать тренера «Шахтера», если бы ситуация была с точностью до наоборот, — отметил Мирослав Иванович в интервью «Украинскому футболу

Российский спортивный телекомментатор Алексей Андронов на своей конференции на сайте rsport.ru прокомментировал результат матча 4-го тура чемпионата Украины между донецким «Шахтером» и киевским «Динамо» (3:1).

«Ощущения неприятные, Швецов крутил игру много профессиональнее Вакса. И я не думаю, что тут дело в Ахметове лично. Было ли нарушение правил на Мбокани? Считается, но этот эпизод более дискуссионный, чем фол в начале игры на Беланда. Там точно был пенальти.

Беспредел? Рано или поздно все заканчивается...» — написал Андронов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

orig_197910.jpg08.08.2013 12:36 ФУТБОЛviews.gif7824 comment.gif105

ОФИЦИАЛЬНО: Бернард подписал контракт с Шахтером

Бразильский полузащитник подписал соглашение с донецким клубом сроком на пять лет

Донецкий «Шахтер» оформил контракт сроком на 5 лет с Бернардом. Трансферная стоимость бразильского полузащитника, ранее выступавшего за клуб «Атлетико Минейро», составила 25 миллионов евро.

Ранее мы сообщали о том, что Бернард прибыл в Донецк и подписал контракт с командой Мирчи Луческу.

Справка

Полное имя – Бернард Анисио Калдейра Дуарте

Родился 8 сентября 1992, Белу-Оризонти, Бразилия

Амплуа – полузащитник

Предыдущий клуб – «Атлетико Минейро» (Бразилия)

В чемпионате Бразилии – 62 матча, 12 голов

В Кубке Либертадорес – 11 матчей, 4 гола

Обладатель Кубка Либертадорес – 2013

Игрок национальной сборной Бразилии – 5 матчей

http://football.sport.ua/news/197910
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуть-чуть оффтопа, так як нову тему створювати бачу нераціональним.

Написане викликало в мене посмішку і ностальгію. А також розчарування від нинішніх спустошених занедбаних майданчиків, де ще десяток років тому м'ячі і дитячі ноги піднімали стовпи пилу від світанку до зорі...

evDor.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Результати жеребкування 1/16 розіграшу Кубку України, яке відбулося сьогодні - 4 вересня:

1239894_645512425473529_533344489_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційно: Мілевський - гравець "Газіантепспора"

20058b.png

Екс-нападник "Динамо" Артем Мілевський, чий контракт з київським клубом закінчився 5 вересня, як і передбачалося, став гравцем "Газіантепспора".

28-річний футболіст підписав угоду терміном на три роки, інформує офіційний сайт турецького клубу. У новій команді українець гратиме під номером 77.

Нагадаємо, близько року Мілевський провів у дублі українського клубу через конфлікт з головним тренером клубу Олегом Блохіним.

Я просто не вірю в це - Міля нарешті хоча б кудись перейшов!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б прикольно, та і хотілося б, якщо чесно, щоб в нього там все вийшло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...