Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

Чегринський після суперкубка має підписати контракт з Барсою(5 млн.чого прослухав).Наші в Барсі!

Бангуру сплавили за 11млн.(чого не помню)в Ренн,і він вже забивав.

Наскільки мені відомо, там сума на кілька порядків цікавіша ;)

25млн євриків)

з.и ібрагімович - тлумок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Звук в телевізорі вимкнув шоб не чути того коментатора! Про гру - ніслова! Про барселону цілий матч триндить. Хвалить і тд )

То звісно фігня шо Барселона не забила і 100% моментів майже не було ;)

Подивимось шо буде далі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З купою помилок але з дуже пристойними випадами,Кобін красава.Нормальок,достойно програли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думал сразу будет гайка, но боролись нормально и показали хороший футбол.

ну и вацко:

"такий гламур не проходить в цьому горОді..." (когда игрок барселоны хотел сфинтить пяткой)

"ЯЯ болять....ммм....болить" (ЯЯ - имя футболиста. фраза была когда ему наступили на яйца)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звук в телевізорі вимкнув шоб не чути того коментатора! Про гру - ніслова!

особливо після моменту коли Срна наступнив Я-я Туре на "достоїнство":

"-Я-я болять......В Я-я болить....! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звук в телевізорі вимкнув шоб не чути того коментатора! Про гру - ніслова!

особливо після моменту коли Срна наступнив Я-я Туре на "достоїнство":

"-Я-я болять......В Я-я болить....! :D

не Срна а Рац

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж,матч що треба.Мауріньо розписав Мілан 0:4 і поділу,гарно грал.Мені цікаво скільки Динамо пропустить за всі матчі,більше 10 точно :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переніс повідомлення Tumoxa44 про відбір на ЧС-2010 в тему про відбір на ЧС-2010.

І давайте тут надалі писати про футбольні новини (про що тема і створена), якщо про цю ж подію/новину/матч/турнір/т.д. немає більш підходящої/створеної теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Мені цікаво скільки Динамо пропустить за всі матчі,більше 10 точно

думаю тільки від самої барси буде 10)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто як відноситься до рейтингу IFFHS, але Шахтар на 01/XI.2009 у ньому третій :) Вище тільки МЮ і Барса.

---джерело---

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж ніколи не розумів цього рейтингу, непонятно для чого і для кого він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если б ещё знать по каким критериям выстраиваеться тот рейтинг. Одно могу сказать - четвёртый номер Челси (и многие ниже команды) хрен бы так позорно продул(и) тимишуаре. Если конечно это был не хитровыипаный тактический ход цыгана - сдать румынам и не попасть в ЛЧ(где ничего не светит), а потом дать бой в ЛЕ и выигать первый кубок. такие себе донецкие понты - последний КУЕФА и первый ЛЕ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Во вторник, 10 ноября, скончался голкипер Ганновера и сборной Германии Роберт Энке.

О смерти 32-летнего футболиста сообщил президент Ганновера Мартин Кинд. Пока более детальная информация не разглашается.

По предварительным данным немецкой полиции Энке погиб в автокатастрофе, по другим данным смерть голкипера может оказаться самоубийством.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

От, вичитав що поклав око на запорізький Металург місцевий крупний бізнес:

icon_plus_1.gifстаття

Запорожский бизнесмен, депутат городского совета Евгений Черняк готов купить футбольный клуб Металлург. Об этом бизнесмен сообщил в интервью изданию Политсовет.

В частности, Черняк сообщил, что он думал над тем, чтобы приобрести команду, однако ему пока никто не предлагал купить клуб.

«Я думал над этим. Если мне предложат купить Металлург, я рассмотрю предложение. Люди вкладывают деньги в футбол не ради бизнеса, а ради любви к этому виду спорта. Футбол – это не дорогая игрушка, а серьезное мероприятие. И до тех пор, пока наших футболистов будут тренировать прыгуны в высоту, футбола в нашем городе не будет. К сожалению», - сказал Черняк.

Он также заявил, что постоянная смена тренеров и отсутствие профессионалов сказывается на результатах команды.

«На сегодняшний день я не имею никакого отношения к Металлургу. К моему сожалению и к сожалению команды. При мне такого бардака, как происходит сегодня в клубе, не было бы. Я футбольный человек и разбираюсь в футболе ровно настолько, чтобы понять, что на тренерской скамейке должен быть тренер, которому нельзя мешать», - отметил бизнесмен.

Кроме того, он раскритиковал футболистов, которые выходят на поле без особой любви к команде и без рвения к победе.

Добавим, что Черняк является владельцем ТМ Хортица.

--джерело--

Можна припустити що таке відбулось і обмозгувати варіанти можливої назви команди ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мірча Луческу отримав пропозицію очолити збірну України, про це сьогодні оголосив президент ФФУ.

Моя думка, це просто супер!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дель Боске як пішов, то Реал нічого не показує (що не може не радувати особисто мене, так як ніколи не любив цей клуб) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дель Боске як пішов, то Реал нічого не показує (що не може не радувати особисто мене, так як ніколи не любив цей клуб) :)

Ледь стримався, щоб не вліпити мінус. :angry:

Давно вболіваю за цей клуб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...