Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну що ж, минулий сезон порадувались, а цей... будем дивитись на іностранців. :blink:

А щодо Шахтаря, пора гнати Луческу, щось він засидівся в клубі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цирк якийсь, а не гра. Зупинити м"яч, подивитись навколо, примоститись до удару/пасу: та куда їм з такою грою :angry: настільки все повільно і незграбно :angry2: Я взагалі команди не впізнаю, навіть і причини не придумаєш за такої гри... недооцінка суперника чи що?

Лажа карочє:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PavelS

Цілком з тобою згідний!

Але мені здається, що Шахтар не попадає в Лігу Європи, там якісь нові правила...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PavelS

Цілком з тобою згідний!

Але мені здається, що Шахтар не попадає в Лігу Європи, там якісь нові правила...

Навпаки, зараз можливостей потрапити в Лігу Європи більше ніж було)

Козли бразильські

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів зі слів коментатора, то Шахтар автоматично попав в ЛЄ, жеребкування групового турніру якої буде в цю п"ятницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паша, цього року в Лізі Чемпіонів після 3 кваліфай раунду ввели щей стиковий тур, або тур плей-офф, де б в разі перемоги Шахтаря, його б чекали 5 клубів з топ-чемпіонатів - Арсенал, Ліон, Штуттгарт, Фіорентина і Аякс (з останнім можу помилятись). Ті хто вилітають з 3 кваліфай раунду, потрапляють в стиковий тур Ліги Європи. Ті хто вилітають з раунду плей-офф Ліги Чемпіонів потрапляють напряму в груповий раунд Ліги Європи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шахта пролетіла Лігу Чемпіонів, треба міняти Луческу, без зміни тренера, який вже хотів піти, але не пішов, нічого не буде і далі Ахметов буде затримувати зарплати, і звільняти з металургічних підприємств працівників, щоб утримувати нерентабельний Шахтар на плаву...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто немає слів... да і що тут говорити? Позор!

Завтра будемо тримати кулаки за Металіст та Металург.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolser, та Металіст теж ще ті "красавци". Після минулого сезону зазвіздились. І Маркевич сам на себе не схожий Видно геть паскудно з дисципліною в гравців, якщо тільки такими методами її поправити можна:

penalties_mx.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий розповідав (в "Україні" працює) як металісти пили, а сам Девіч все ходив і доказував "Девіч ще покаже, от побачите!". А хіба харківський клуб один такий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не один... Але рано ще їм так себе вести, ніби вони уже Зідани і Роналди з Бекхемами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні виграють - будете говорити зовсім інакше.

Останніх десять постів мені нагадують "Стіну" на сайті Шуріка ;).

Футболісти - ті ж люди... і погулять, і розслабитись.. І, краще, в сезон увійти важко, ніж восени в групах в єврокубках зливати все підряд, "патамуша неасилил", бо літом на пік вийшли.

Не подумайте що я захищаю наші клуби. :)

ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є різні ступені распітія спиртних напоїв, тобто в різних кількостях і з різною чостотою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все одно Металіст ніякий :)

З такою грою сильніші клуби швидко на місце поставлять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луческу намутив що з замінами що з тактикою,ці тупі закідання вперед де купа рослих хлопців,настрій на гру нульовий,ні швидкості ні думки, пару моментів зі стандартів-позоріще!!!Будуть на новому стадіоні двірниками відробляти :D Ото Ахметов на рік попав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Девіч таки ніякий :) Ну як можна стільки моментів паскудити?)) З метра, іноді навіть менше)

Коментатор навіть каже: "Марко, ну що це таке, чому так не щастить? Може піти свічку в церкві поставити?"))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Девіч таки ніякий :) Ну як можна стільки моментів паскудити?)) З метра, іноді навіть менше)

Коментатор навіть каже: "Марко, ну що це таке, чому так не щастить? Може піти свічку в церкві поставити?"))))))

Позбавити українського громадянства - знову заграє :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від себе скажу тільки те, що суперник у Металіста був значно слабший, а про гру і тактику, то і це вже діло третє за такої ситуації. Принаймі харківці метадони зіграли так, як від них очікували -- норма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого... Металіст і в тому сезоні не надто вдало стартував в єврокубках, довго втягувався, але як прекрасно виступив :)

Завтра чекаємо не благополучне жеребкування для наших команд ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...