Перейти до змісту

Я не згоден з політикою президента!


Dream

Рекомендовані повідомлення

1. Спільна заява стосовно всебічного підвищення рівня китайсько-українських відносин дружби і співробітництва (підписується Главами держав);

2. Основні напрямки українсько-китайських відносин (Дорожня карта) на 2010–2012 роки (підписується Міністрами закордонних справ);

3. Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі захисту і карантину рослин;

4. Програма українсько-китайського співробітництва в галузі дослідження і використання космічного простору в мирних цілях на 2011–2015 роки;

5. Протокол між Державною митною службою України та Державною митною адміністрацією Китайської Народної Республіки про взаємну допомогу у перевірці достовірності задекларованої вартості товарів;

6. Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом КНР про надання Уряду України безоплатної допомоги;

7. Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом САР Сянган (Гонконг) КНР про взаємне скасування віз;

8. Угода між Державною митною службою України та Департаментом митних зборів та акцизів САР Сянган (Гонконг) про співробітництво і взаємну адміністративну допомогу в митних справах та інші.

заключив багатомільярдні договори по інвестиціях

Де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith,"тиха" ситуація всередині країни з "ручною" демократією без якісної опозиці, не буде влаштовувати Європу і США і імідж України не підніметься й надалі вище плінтуса.

"М'яка" валюта взагалі вигідна для експортних країн - Японія, Китай тому приклад. А для простих українців, важливе правильне державне регулювання, тому що, як самі бачите, курс гривні в останній рік не падає, а ціни ростуть. Отже, не в тому річ.

1. За рахунок чого, на Вашу думку, ПР буде піднімати економіку? За рахунок, зокрема, яких ресурсів?

2. Так все ж таки - заробляти гроші спонсорам ПР та їх ФПГ, чи для бюджету країни (з якого, після цього не все розкрадуть, і щось лишиться для громадян країни)?

(не змогла правильно виділити, звиняйте) Моє бачення про підняття економіки, знову ж так без претензій на істину:

Мій київський знайомий рік тому мене мало з своєї квартири не вигнав коли я сказала, що буду голосувати за Януковича. Він тоді працював у Київській обласній адміністрації у департаменті (чи як він називається) інвестицій. Зараз перейшов на роботу в уряд. Це я до чого. Янукович поїхав у Китай де заключив багатомільярдні договори по інвестиціях. Він активно відвідує східні країни, їде у Європу. Для залучень тих самих інвестицій "напряму". Є приклад Польщі, котра була ненабагато розвинітуша за СРСР, але яка з користю використала іноземні гроші і в минулу кризу зазнала найменших втрат з європейських країн. Є приклад країн південно-східної Азії, яких стали називати економічними драконами. В України є ресурси, є потенціал і є шанси розвинутись краще і вище.

Ну знову ж таки загальні фрази.

На рахунок "м'якої валюти" Ви не праві - бізнесмени ПР (меткомбінати, ГОКі тощо) якраз і орієнтовані на експорт.

А ось Вашій сім'ї стало краще жити за цей рік? Це що б не ходити далеко за прикладом.

Бо моїй сім'ї нічого не краще.

Можна буде повернутись до цієї розмови, щодо покращення фін.стану сімей, десь через рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахметов вклав не один мільйон гривень на боротьбу з раком в Україні. За, що я йому особисто, вдячна.

Украинское государство от громких сделок прошлого года не только не получило информации о новых владельцев, но и поступлений в казну в размере сотен миллионов долларов.

є з чого вкладати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахметов вклав не один мільйон гривень на боротьбу з раком в Україні. За, що я йому особисто, вдячна.

Украинское государство от громких сделок прошлого года не только не получило информации о новых владельцев, но и поступлений в казну в размере сотен миллионов долларов.

є з чого вкладати ;)

Не всі, хто недоплатив в казну, так роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но из всего перечня задач-максимум к вечеру пятницы, когда статья сдавалась в печать, президент реализовал лишь две: договорился о возможности предоставления нашей стране китайских займов на сумму около $8 млрд. и подписал с КНР соглашение о финансировании строительства железнодорожного пассажирского сообщения между Киевом и международным аэропортом «Борисполь». Другими словами, визит украинского президента в Китай во многом стал живой аналогией разговора немого с глухим. Президент Украины поехал в КНР, чтобы договариваться о сотрудничестве, но проигнорировал те предложения, которые звучали из уст китайцев.

А борги прийдеться віддавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один фашистський генерал ступивши на українську землю сказав : "Знищити українців дуже легко! Варто тількі одному братові дати автомата а іншому ні" правда не помню його фамілії....

Люди які немають своєї думки і "холодного погляду" на сьогодення прислухаються до "більшості"! Правда в нас "білішостей" тоже багато, в кожній "більшості" своя напридумана казочка!

Так отож!

Тому я й вважаю, що наступні вибори Гаранта будуть ще "цікавішими" за 2004-й рік. Втім якщо багато з тих спрощень, які заплановано, про які говориться, дійсно запрацюють, а не будуть лише популістською фікцією, то може й лишиться Янукович на другий термін. Побачим.

Залита кров"ю "холопів" які билися за? за шо вони билися? ах да за те шоб скинути царя бо відать при царі живеться погано! "Октяберська революція"?

потім якась "революція" аля Свобода України в 91? спасибі дяді Горбачову! (Доречі дядя Горбачов належав до однієї з "розвідок" світу, це тмпу аля "за деньги хоть мать родную продам")

потім "Помаранчева революція" (яка була профінансована...) і ненада ля-ля про те, що то було "волевиявлення" народу!

Зараз яка революція буде?...

Якшо вже реально хочете напакостити Якубовичу и владі то підірвіть ВР під час засідання! а чому би і ні?

Нашо робити багато мільйонну революцію, проливати тисячі літрів крові(БРАТСЬКОЇ КРОВІ) якшо все можна вирішити одним елементарним, банальним вибухом?

Всі такі "герої" шо мол "завтра хоть на вайну!"

Я просто впевнений, що якшо почнеться кровопролиття,(а воно таки неодмінно буде бо всі ж вже "ножі точать") то вмішається якась стороння одна з держав... шось таке відчуття...

Ми не Єгипет чі Турція.... в нас все набагато серйозніша ситуація з територіальним розміщенням...

Дивіться аби з тої революції(ну яка планується) не получилось так шо в самий розпал "політичних страстей" одна з країн просто всуние своє військо до нас, мотивуючи проживанням великої кількості її громадян!!

І ось тоді "революционерам" "Подякує щиро" вся Україна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі, хто недоплатив в казну, так роблять.

Не всі крадуть в таких масштабах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну знову ж таки загальні фрази.

На рахунок "м'якої валюти" Ви не праві - бізнесмени ПР (меткомбінати, ГОКі тощо) якраз і орієнтовані на експорт.

А ось Вашій сім'ї стало краще жити за цей рік? Це що б не ходити далеко за прикладом.

Бо моїй сім'ї нічого не краще.

Можна буде повернутись до цієї розмови, щодо покращення фін.стану сімей, десь через рік.

Так я і писала про експортноорієнтовані країни яким вигідна м'яка валюта.

Моїй сім'ї стало жити не гірше. Тому, що погано було давно, а зараз видряпуємось як можем. Тож давайте повернемось доо розмови восени. Рік без покращення держава не витримає.

Не всі, хто недоплатив в казну, так роблять.

Не всі крадуть в таких масштабах.

Ага. Багато крадуть в більших. І потім копійку жаліють жебраку подати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож давайте повернемось доо розмови восени. Рік без покращення держава не витримає.

Та ні, давайте про це (покращення фінстану семей) поговоримо через рік. Осінь - трохи маленький термін. Хіба що, можна буде підбити попередні підсумки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народна мудрість гласить: "курчат по осені рахують".

Хоч я і згідна на "фору" для влади в річний термін. Але надіюсь на покращення життя вже через пів року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Багато крадуть в більших. І потім копійку жаліють жебраку подати.

Статистика вперта річ: більше Ахметова ще ніхто не накрав (в Україні).

Якби нас не обкрадали, то ми б і самі подавали жебракам, а можливо і жебраків би не було. Перебільшую, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо до осені нам не відключать інет, щоб лишнього не говорили

Самі вірите у відключення інтернету, чи просто "краскі згущаєте" аби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік без покращення держава не витримає.

А що, на твою думку, станеться без покращення?

Але надіюсь на покращення життя вже через пів року.

Ти серйозно розраховуєш на якийсь економічний ефект від цих реформ вже на осінь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, язиком п.здєть, нє мєшкі тягать.

Ти думаєш, що людина такого рівня може "п*здєть" без даної на то команди зверху? Чи сумніваєшся, що США можуть зруйнувати нашу країну при бажанні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо до осені нам не відключать інет, щоб лишнього не говорили
Самі вірите у відключення інтернету, чи просто "краскі згущаєте" аби...

Краски згущаю ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік без покращення держава не витримає.

А що, на твою думку, станеться без покращення?

Протестні настрої в суспільстві "скакнуть" чим скористається опозиція.

Але надіюсь на покращення життя вже через пів року.

Ти серйозно розраховуєш на якийсь економічний ефект від цих реформ вже на осінь?

Розраховую. З новим ПК збір до бюджету бути проходити більш дисципліновано і збільшиться кількість платників (ті що відмовляться від "єдиного"), тобто буде можливість платити і збільшувати "соціалку". Рано чи пізно буде проведена пенсійна реформа, що дасть можливість збільшити пенсії.

Навіть на цих двох пунктах вдасться показати покращення життя пересічного українця.

Інтернет технічно не зможуть вирубати. "Квартал" не прикриють і "5 канал" далі буде працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розраховую. З новим ПК збір до бюджету бути проходити більш дисципліновано і збільшиться кількість платників (ті що відмовляться від "єдиного"), тобто буде можливість платити і збільшувати "соціалку". Рано чи пізно буде проведена пенсійна реформа, що дасть можливість збільшити пенсії.

Навіть на цих двох пунктах вдасться показати покращення життя пересічного українця.

Інтернет технічно не зможуть вирубати. "Квартал" не прикриють і "5 канал" далі буде працювати.

Ні, я не про це питав. Мені цікаво, що, буде з країною, людьми, владою, якщо покращення не відбудеться (гіпотетично) на осінь чи за рік. Що станеться тоді: революція, голод, імпічмент, референдум, вбивство, самогубство?

І так само цікаво, в чому буде проявлятися покращення, якщо все-таки воно відбудеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вірте Люді, він їй просто як мужчина нравиця :rolleyes:

Нє, Толік, я брюнетів не люблю, бо сама кароока, чорноброва і взагалі чорнява. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что станєтся с німі? со всємі звєрямі лєснимі?(с)

ми всє умрьом!

Люда, ти хочеш сказать,шо він тебе заваражує як лідєр, а в сєксє ти прдпочітаєш блондінів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розраховую. З новим ПК збір до бюджету бути проходити більш дисципліновано і збільшиться кількість платників (ті що відмовляться від "єдиного"), тобто буде можливість платити і збільшувати "соціалку". Рано чи пізно буде проведена пенсійна реформа, що дасть можливість збільшити пенсії.

Навіть на цих двох пунктах вдасться показати покращення життя пересічного українця.

Інтернет технічно не зможуть вирубати. "Квартал" не прикриють і "5 канал" далі буде працювати.

Ні, я не про це питав. Мені цікаво, що, буде з країною, людьми, владою, якщо покращення не відбудеться (гіпотетично) на осінь чи за рік. Що станеться тоді: революція, голод, імпічмент, референдум, вбивство, самогубство?

І так само цікаво, в чому буде проявлятися покращення, якщо все-таки воно відбудеться?

Ну nickel , мене ж не Ванга звати. Щось буде. Народ буде дуже незадоволеним, опозиція цим скористається. Протестні настрої "скакнуть" і в щось виллються.

что станєтся с німі? со всємі звєрямі лєснимі?(с)

ми всє умрьом!

Люда, ти хочеш сказать,шо він тебе заваражує як лідєр, а в сєксє ти прдпочітаєш блондінів?

Толік, йди спати, бідо. Я в сексі надаю перевагу стабільним стосункам. Без політичного підтексту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згоден, політичний підтекст муляє. кста, не така уже я біда;-)

о!тому що стабільний!от і розгадка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну nickel , мене ж не Ванга звати. Щось буде. Народ буде дуже незадоволеним, опозиція цим скористається. Протестні настрої "скакнуть" і в щось виллються.

ну що ж, чекаємо на осінь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...