Перейти до змісту

Я не згоден з політикою президента!


Dream

Рекомендовані повідомлення

Ну правильно: як можна посадити чєловєка за якусь там люстру, наприклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну правильно: як можна посадити чєловєка за якусь там люстру, наприклад?

отримав я хабар в 1 000 000грн, зловили на гарячому, заплатив штраф в 500-700грн і працюю собі дальше :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віктор Фе
БЛІІІІІІІІІІІН! Це ще круче ніж "Сірожа Підрахуй"!!!:ok2:

Майже як Ернесто Че:

0af3e9a5e95f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BIKTOP1970, Фе - революціонер?!?! Да Ви чьо! Це те ж саме, що я балєріна! )

Це було з певною долею іронії. Життя Че - боротьба за якісь всезагально-ідеальні цінності. А все життя Фе - також боротьба. Але вже цілковито за якісь свої власні матеріальні цінності. Якщо просто - за БАБЛО і його примноження. Так що це радше - криве дзеркало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Чомусь аналітика саме від Портнікова сприймається в мене з найбільшою довірою. Біле називає білим а чорне чорним, якщо політики заганяються то говорить прямо: "ви гоните". Нема ніякої лапшової шушери в його інформації як у політиків усіх кольорів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь аналітика саме від Портнікова сприймається в мене з найбільшою довірою. Біле називає білим а чорне чорним, якщо політики заганяються то говорить прямо: "ви гоните". Нема ніякої лапшової шушери в його інформації як у політиків усіх кольорів.

Ще від Портнікова :

Один из спикеров Партии регионов Владислав Лукьянов выступил с критикой российской позиции на недавних переговорах премьер-министров Владимира Путина и Николая Азарова и заявил, что меняет свое отношение к Таможенному союзу. Конечно же, это не личная позиция депутата – спикеры, как правило, выражают партийную позицию и приходят на телевизионные эфиры не для того, чтобы просто покрасоваться в свете софитов, а для того, чтобы эту позицию обнародовать. Оскорблен не Лукьянов – оскорблен Азаров. Взбешен не Азаров – взбешен Янукович. Меняет позицию не один человек – происходит изменение позиции всей нынешней украинской власти. И под каким соусом, заметьте! Таможенный союз – это, конечно, очень хорошо и выгодно, но как они с нами разговаривают!

А как они должны с вами разговаривать? Это же у них газ с нефтью, столь необходимые предприятиям спонсоров вашей партии. Это же вы рассказываете, что вы их любите, души в них не чаете! Это же вы избиваете собственных коллег, когда они пытаются в украинском парламенте отстоять государственные интересы и помешать ратификации харьковских соглашений! Это же вы обещаете сделать государственный язык их государства государственным языком своей страны (правда, потом как-то об этом забываете, но это уже детали). Это же вы превращаете страну в свободную зону для деятельности особо информированных дипломатов – назовем этих людей из Ясенева так – соседнего государства и гоняетесь за чешскими шпионами. Это же ваш министр просвещения – назовем это так, ладно уж – пытается сделать вид, что никакой истории Украины не было, что была лишь история России, а то, что кто-то ошибочно считает историей Украины – это история Австро-Венгрии. Это же в вашей стране Генеральная прокуратура по указанию свыше "прессует" оппозицию, делая невозможным реальный диалог Украины с Западом. Это же вы пришли к власти по трупам украинских законов! Так как же с вами разговаривать? Они так и разговаривают – как барин с камердинером. И любая ваша попытка высунуть нос из прихожей вызывает у них приступ ярости. Сиди, Ванька, жди пока позовут! Все равно никуда не денешься!

А вы думали, с вами будут делиться деньгами, да? Большими такими деньгами, нефтегазовыми? Когда сколачивали коалицию под правительство Азарова, когда меняли Конституцию под Януковича, когда проигрывали арбитраж Фирташу – аж пьянели от предчувствия больших денег?

Александр Григорьевич Лукашенко тоже думал. Тоже пьянел. А зря. Теперь вот трезвеет.

Вы тоже, видать, трезвеете. Пора бы уже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Правительство выполнило свое обещание и ограничило ряд социальных выплат. В частности, пенсии инвалидов–участников ликвидации последствий на Чернобыльской АЭС и детей войны будут меньше положенного на 240-480 грн и 141 грн соответственно.

http://dengi.ua/news/84440_Pravitelstvo_urezalo_pensii_chernobylcam_detyam-invalidam_i_detyam_vojny_.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правительство выполнило свое обещание и ограничило ряд социальных выплат. В частности, пенсии инвалидов–участников ликвидации последствий на Чернобыльской АЭС и детей войны будут меньше положенного на 240-480 грн и 141 грн соответственно.

http://dengi.ua/news/84440_Pravitelstvo_urezalo_pensii_chernobylcam_detyam-invalidam_i_detyam_vojny_.html

Дітям війни доплату до пенсії не платять один фіг, тільки через суд можна добитися і то не завжди. Справи тягнуть рік-два, а виплати назначають тільки за останні пів-року, тому треба кожних пів-року подавати нову заяву в суд, не маючи рішення на попередню заяву. Брєд, а відмінити ту пільгу не можуть - закон забороняє, от і вирішили зменшити. А пенсійному фонду закони не писані, не платить доплат і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йому пофіг, що Ви тут говорите, пишете, думаєте, міркуєте

А ти в якийсь момент думав, що ні? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Януковича подали до суду за невиконані обіцянки

Вищий адміністративний суд України відкрив провадження за позовом Дмитра ІЛЬЧЕНКА до Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА про визнання протиправною бездіяльність Президента України щодо не запровадження податкових канікул для малого бізнесу терміном на 5 років. Про це повідомляє “Українська правда”. При цьому на її сайті розміщено фотокопію ухвали суду.

Як стало відомо "Українській правді", автором позову проти Президента є правозахисник із Херсона, помічник-консультант народного депутата Юрія ОДАРЧЕНКА (фракція БЮТ-Батьківщина) – Д.ІЛЬЧЕНКО. За його словами, позов був поданий з метою з’ясувати, "чи можна в нашій державі домогтися виконання передвиборчих обіцянок політиків, а також для того, щоб дізнатися, яким чином юристи В.ЯНУКОВИЧА будуть виправдовувати пряме порушення його передвиборчих обіцянок".

Як відомо, ініціатива щодо податкових канікул була озвучена в передвиборчій програмі В.ЯНУКОВИЧА ще в 2009-2010 роках. Також позивач вимагає визнати протиправною бездіяльність В.ЯНУКОВИЧА, оскільки не виконано і обіцянки щодо зниження ПДВ до 17% з 1 січня 2011 року, податку на прибуток - до 19% з 1 січня 2011 року та переходу до системи контрактної армії з 1 січня 2011 року.

Уніан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Керівництво Держагенства лісових ресурсів змусило 300 лісництв закупити на 15 мільйонів гривень портретів президента Віктора Януковича та гербів.

Пр оце йдеться в розслідуванні "Економічної правди".

"Пару місяців тому з центру прийшла вказівка сплатити за сувенірну продукцію якійсь київський фірмі. Невдовзі нам прислали рахунок: треба було купити 70 портретів Януковича на 12 тисяч гривень та майже сорок сувенірних гербів на 40 тисяч. А скажіть мені, куди я повішу 70 портретів президента, якщо у мене всього 20 кімнат на все лісництво? В туалет хіба що. Там ще Янукович не висить", - розповів керівник одного з лісництв.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/08/9/6474196/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
2011-й. Лето. Самолет.

Ива склонилась и спит.

И кажется мне, соловей на ветке —

Это ее душа.

«Не так, давай я покажу, Настуня!» Девочка лет шести молниеносно спрятала за спину фломастер, крошечной ладошкой другой руки заслонила картинку, решительно пресекая любую попытку грубого вмешательства в творческий процесс. «Мам, отстань, я лучше знаю». Не отыскав убойного контраргумента, родительница обреченно махнула рукой, отвернулась к иллюминатору и принялась сосредоточенно изучать атмосферные явления. Дитя облегченно вздохнуло и вновь обратилось к трудам. Я осторожно глянул на творение своей соседки по креслу.

Тоненькое дерево клонилось к самой земле. На уродливой, усеянной чудовищными колючками ветке восседала диковинная птица. С маленькой головкой, увенчанной причудливой короной, крошечным, каким-то курносым клювом, с хрупким тельцем и огромными распростертыми крыльями. Казалось, что пернатая гладит несчастное больное деревцо. Хвост странного создания почему-то украшал большущий цветок, похожий на подсолнух.

«Мам, а Янукович — хороший президент?» — «Кто? А… Не, не очень…» Дама с трудом выплыла из облаков. «А Ющенко был лучше?» — «Нет, не лучше… Господи, ну зачем тебе это?» — «Мам, а из-за того, что у нас все-все президенты плохие, ты ж Украину меньше не любишь?» Не дождавшись ответа, барышня решительно заявила: «А я люблю. Потому что она моя. И потому, что ба-а-альшая!» Девчушка раскинула ручонки.

Это было похоже на робкий взмах едва оперившихся крылышек.

Асоціації - 20 років незалежності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Отправлено 08 лютого 2011 - 23:53

Моїй сім'ї стало жити не гірше. Тому, що погано було давно, а зараз видряпуємось як можем. Тож давайте повернемось доо розмови восени. Рік без покращення держава не витримає.

nickel , маю надію восени цивілізовано і толерантно провести таку ж дискусію, оцінивши всі плюси і мінуси пройденого етапу.

Пані Luychi, пагаварім?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...