Перейти до змісту

Я не згоден з політикою президента!


Dream

Рекомендовані повідомлення

Більшість населення України констатує погіршення свого матеріального становища за рік президентства Віктора ЯНУКОВИЧА.

Про це свідчать результати опитування «Українського демократичного кола» на замовлення Інституту політики

http://www.unian.net/ukr/news/news-421899.html

Не работают, вот и ухудшаетсо положение... А президент тут не при чем :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість населення України констатує погіршення свого матеріального становища за рік президентства Віктора ЯНУКОВИЧА.

Про це свідчать результати опитування «Українського демократичного кола» на замовлення Інституту політики

http://www.unian.net/ukr/news/news-421899.html

Не работают, вот и ухудшаетсо положение... А президент тут не при чем :g05:

:ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович і Азаров срали на конституцію

Сьогодні, 21 січня, активісти «Чорного Комітету» перейменували лайт-бокси з написом «Конституція — не місце для самовираження», які розміщені в столиці України, на «Конституція — не місце для іспорожнєнія» й символічно показали, як Янукович та Азаров «клали» на Конституцію і думку громадян.

Про це Molotoff.info повідомили організатори акції.

«Сьогодні відбулося засідання науково-експертної групи з підготовки Конституційної асамблеї — органу, що створений владою, аби легалізувати чергові зміни до Конституції України. Ясна річ, це засідання носить чисто формальний характер», - зазначили в Чорному Комітеті.

1298306473_02.jpg

«Всім зрозуміло, що на меті цього є повна узурпація влади донецько-калузьким режимом злочинців-комедіантів. Зараз по Києву розвісили лайт-бокси із текстом, що в контексті дій влади звучить брутальним стьобом: «Конституція — не місце для самовираження». Активісти «Чорного Комітету» під час засідання вище згаданої науково-експертної групи, переробили лайт-бокси на «Конституція — не місце для іспорожнєнія» й символічно показали, як Янукович та Азаров клали на Конституцію зокрема і думку громадян загалом. На нашу думку, хай краще діти розмальовують обкладинку Конституції, ніж влада гадитиме всередині», - заявили в Чорному Комітеті.

1298306530_01.jpg

Джерело -

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Журнал "Плейбой" провел конкурс "Лучшая жопа планеты"!

Победительницей стала экономическая политика Кабмина Азарова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість українців (майже 80%) відзначають погіршення економічної ситуації в країні впродовж останнього року.

Близько третини українців (32,0%), оцінюючи своє матеріальне становище заявили, що ледве зводять кінці з кінцями, іноді їм бракує коштів навіть на харчування.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість українців (майже 80%) відзначають погіршення економічної ситуації в країні впродовж останнього року.

Близько третини українців (32,0%), оцінюючи своє матеріальне становище заявили, що ледве зводять кінці з кінцями, іноді їм бракує коштів навіть на харчування.

Джерело

Та вже й ніхто не говорить "про покращення життя вже сьогодні":

Позитивні зміни будуть. Моя команда робить усе для того, аби покращення життя відбулося якомога скоріше. Успіх – завжди трохи далі від місця, де ти зупинився. Тому всі ми, кожен на своєму місці, не маємо права зупинятися.

джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позитивні зміни будуть. Моя команда робить усе для того, аби покращення життя відбулося якомога скоріше. Успіх – завжди трохи далі від місця, де ти зупинився. Тому всі ми, кожен на своєму місці, не маємо права зупинятися.

08440878b941d1e87161c4afec8a02ee.gif bb8182c284c32d99c6c6db2a56d0d0e7.gif

aabe8ea841e3aaa115ce80d5f17f80f2.gif http://www.kyivpost.ua/politics/article/rik-yanukovicha-pri-vladi-pokrashennya-zhittya-v-mezhigiryi-vzhe-sogodni.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте :) - одне це чого варте. Але це так для загального розвитку :D толку з того абсолютно ніякого - повозмущались в коментарях і статтях, а прєзідєнт буде гробити і без нього вже загроблену країну і далі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невдоволення політикою ВФЯ на всеукраїнському рівні - сайт Хроники Покращень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У президента спрашивают, почему нельзя смотреть кино на русском и чем ему не угодила Тимошенко

Посилання

Які ж будуть варінти відповідей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до Президента:

ПІБ: Кормош Василь Васильович Область (або закордонна країна): Закарпатська

Населений пункт: Іршава

Вік: 33

Питання: Доброго дня Віктор Федорович. Я інвалід дитинства 2-група, хворію на Гемофілію з трьох років. Для лікування мені потрібен ФАКТОР якого на жаль наша країна не виробляє і не закуповує для нас гемофіліків. Влада нам обіцяла що буде тендер і фактора буде достатньо але то тільки обіцянки.На сьогодні в мене і в других гемофіліків це болюче питання. Прошу Вас відповісти коли буде Фактор в достатній кількості і як його може отримати гемофілік. Дякую.

"гемофілік" - мені навіть страшно уявити, як ВФЯ може вимовити/перекрутити або трактувати це слово. :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПІБ: Юрачковський Всеволод Леонідович

Область (або закордонна країна): Волинська

Населенний пункт: Володимир-Волинський

Вік: 38

Професія: військовий

Категорія питання: інші питання

Питання: Що для вас означає вислів - я українець?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понимаю критики настаивают на революции или перевороте , мне бы хотелось чтобы они привели пример из мировой практики революций или переворотов когда после стало жить лучше чем до.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понимаю критики настаивают на революции или перевороте , мне бы хотелось чтобы они привели пример из мировой практики революций или переворотов когда после стало жить лучше чем до.

Грузія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПІБ: Юрачковський Всеволод Леонідович

Область (або закордонна країна): Волинська

Населенний пункт: Володимир-Волинський

Вік: 38

Професія: військовий

Категорія питання: інші питання

Питання: Що для вас означає вислів - я українець?

http://censor.net.ua/ru/video_news/view/157815/repetitsiya_shou_yanukovicha_slyshish_a_lyudeyi_mne_ubirat_iz_kadra_video

... і ще: ВФ, чи памятаєте Ви назву своєї дисертаційної роботи? Які кандидатські мінімуми Ви здавали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина возвращается в прошлое. Президент Виктор Янукович оживляет старых демонов — Коррупцию и Репрессии. Путин этому рад, пишет немецкая «Вельт».

«Еще десять лет назад, изучая ситуацию в Украине, американский политолог Кейт Дарден придумал термин «государство шантажа». Эта форма правления имеет три характерных признака. Во-первых, власти попустительствуют коррупции. Во-вторых, правоохранительные органы тщательно собирают информацию, досье как на политиков, так и на бизнесменов и простых граждан. В-третьих, в случае необходимости компромат используется для шантажа. Главная валюта — подчинение», - говорится в статье.

«До 2004 года Украиной правил Леонид Кучма. Не все, что он делал, было плохо, но его власть опиралась именно на смесь коррупции и репрессий. Это и привело к мирной революции. Виктор Ющенко и Юлия Тимошенко начали проводить прозападную политику. Однако этому препятствовало соседство со все более авторитарной Россией, задействовавшей все рычаги. Поддержка Украины со стороны ЕС была недостаточной. Все это в сочетании со слабостью «оранжевого» руководства привело к разочарованию населения и реваншу Виктора Януковича. И вот появляются явные признаки возвращения к прошлому, к «государству шантажа», пишет «Вельт».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь :-) я читав статейку і довго думав....Платити податки це бути з владою заодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бывшая глава Госкомпредпринимательства Александра Кужель говорит, что в вопросе взяток на таможне все указывают на президента Виктора Януковича.

«Для меня страшная боль – это Макаренко (глава Гостаможслужбы в правительстве Юлии Тимошенко, сейчас под арестом по делу «РосУкрЭнерго» - ред.). Я считаю Макаренко глубоко порядочным офицером и специалистом. Когда возникал вопрос на таможне, Макаренко сразу садился, приезжал, тут же были разборки – где задержка, кто требует взятки», - цитирует «Украинская правда» заявление А.Кужель.

«Сегодня мне разведчики с таможни прислали справку о том, сколько недополучил бюджет за прошлый год. Взяли коды внешнеэкономической деятельности и посмотрели все товары, что прошли за это время. Взяли по средним ценам господина Макаренко – и вышло, что в 2010 году должно было прийти в бюджет на 26 миллиардов больше!», - сообщила А.Кужель.

Она привела такой пример: «Девушка завозила контейнер с китайской мебелью. Раньше она платила 22 тысячи гривен. Сейчас ей говорят – 66 тысяч плюс 40 тысяч, где 40 – это взятка. Она им ответила: «Подавитесь этим контейнером». Потому что свою дешевую мебель она не продаст за такие деньги. И так по каждому направлению».

«Когда мы отправили президенту обращение по таможне, я в открытую написала о том, кто это может крышевать: «Виктор Федорович, нам везде показывают на вас». Если это неправда, тогда примите решение по (нынешнему главе Гостаможслужбы – ред.) Калетнику», - заявила А.Кужель.

При этом она отрицает, что её борьба с коммунистом Калетником на таможне – это ответ на борьбу коммунистов с лидером ее партии Сергеем Тигипко. «Если бы я боролась с коммунистами, то у меня есть гораздо более интересные материалы», - сказала Кужель.

Она сомневается, что Калетник находится во главе «коррупционной пирамиды на таможне». «Думаю, что он не во главе. Он бы не посмел. А кто во главе - не знаю», - сказала А.Кужель. «На таможне пусть разбирается президент, потому что в конечном итоге все ссылаются на него, когда говорят, что взятки уходят «в общак» наверх», - подчеркнула экс-глава Госкомпредпринимательства.

При этом она отметила: «Коррупция при Ющенко была совершенно другая. Происходящее сейчас я воспринимаю просто как каток».

http://kontrakty.ua/novosti/politika/28897-kuzhel-vzyatki-na-tamozhne-uxodyat-lv-obshhakr

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луганськ, бувший Дім офіцерів, 13.03.2011

Янукович оказался сволочь

Фото тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вбивайте Януковича!

Юрій Луканов, серпня 11, 2010

Не вбивайте Януковича, шановні!

Бо інакше не досягнемо мети:

до позначки в п`ятдесят мільйонів

ми не зможемо без нього дорости.

Він запліднив не самих лиш українок,

українці теж вагітні від ідей.

В нас перейми почалися без затримок –

це реформа Януковича іде.

Хай нам пенсії скасують, нам не треба -

це не страшно, коли з нами Віктор Фе.

Хай на газ ціна росте до неба.

Він не дасть нас ображати еМВеФе.

Вже сьогодні він поліпшить нам житуху.

Він учора слово дав своє тверде.

Завтра з клятої нас виведе розрухи

і до щастя післязавтра поведе.

Не вбивайте Януковича! Не треба!

Закликаю вас до цього позаяк

Ми нікчемні всі без нього, як амеби.

Ми ніхто і звати нас ніяк.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні верховна Рада прийняла законопроект президента про корупцію - де він запропонував кримінальну відповідальність замінити на адміністративну... маразм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...