Перейти до змісту

Вдаримо тверезістю по бездоріжжю!


Deemon

Рекомендовані повідомлення

З 1 березня в нічну пору у цілодобових закладах торгівлі Луцька не продаватимуть спиртне – пиво, вино, слабоалкогольні й алкогольні напої.

Таке рішення прийняли в четвер, 3 лютого, на засіданні Луцького міськвиконкому.

Відповідно до рішення, цілодобові заклади торгівлі не матимуть права реалізовувати спиртне із одинадцятої години вечора до восьмої ранку.

До переліку цілодобових точок внесли і кіоски «Волиньтабака».

Як пояснив начальник міського управління розвитку підприємництва та реклами Олександр Козлюк, частину кіосків «Волиньтабак» здає в оренду, відтак там можуть продавати не лише цигарки, а й алкоголь.

Стосовно нещодавнього рішення міськвиконкому заборонити продаж спиртного у 100-метровій зоні навколо шкіл, то міський голова Микола Романюк зазначив, що це питання обговорюватимуть на найближчій сесії міськради.

звідси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер, наконец-то не буду слышать пьяных криков из под магазина под балконом!!! Хоть высплюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно пора, а то малолітній алкоголізм процвітає.

Дорослі дяді купують собі "пабухать" до 23:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер, наконец-то не буду слышать пьяных криков из под магазина под балконом!!! Хоть высплюсь.

да ладно, кто захочет сможет побухать и затаритсо до 23.00, так что не думаю что песен станет аж так меньше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер, наконец-то не буду слышать пьяных криков из под магазина под балконом!!! Хоть высплюсь.

да ладно, кто захочет сможет побухать и затаритсо до 23.00, так что не думаю что песен станет аж так меньше

Я о том, что магазин круглосуточный под балконом у меня. И летом, когда балконы открыты, ну уж никак уснуть нельзя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

магазин круглосуточный под балконом у меня. И летом, когда балконы открыты, ну уж никак уснуть нельзя

Водку купят у бабки на хате, а бухать придут к магазину с закусоном...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

магазин круглосуточный под балконом у меня. И летом, когда балконы открыты, ну уж никак уснуть нельзя

Водку купят у бабки на хате, а бухать придут к магазину с закусоном...

Не была бы я так категорична. У особей около магазина на уме только алкоголь, закуской они мало интересуются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще б перевіряли ті самі цілодобові точки продажу щодо реалізації алкогольної продукції НЕПОВНОЛІТНІМ особам, ніж приймати це чисто популістське рішення, яке навіть на 50% виконуватися не буде. :lopata:

Скажіть, чому мене обмежують у праві купити пивка після важкого робочого дня в 23-15 вечора?? Я не хочу страждати через якихось там бидло-малолєток, так званих "гопнічків"! <_<

категорично не підтримую !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mrZED совершенно прав. те лавочки, которые продавали малолеткам бухло, продолжат это делать и дальше, так как немалая часть их заработка идет именно с такой торговли. но если раньше поводов для коррупции было немного (это ж надо отследить кто торгует, сделать закупку, оформить, а потом уже "решать вопрос"), то теперь раскрутить мелкую лавку на штраф будет намного проще. а то, что круглосуточные супермаркеты прекратят торговать спиртным ночью - это огромный минус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

були недавно у Львові, там діє така заборона. після вечірки вирішили купити собі в готель пива. просто пива. зайшли у цілодобове Сільпо, де полиці ломляться від пива і на касі отримали відмову. о другій ночі. два дорослих дяді за 30. неприємно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую. Хочеш випити пивка після роботи, купи зарання. Буде діяти тільки якщо всановлять жорсткий контроль, аж до закриття торгових точок, і штрафні санкції в казну міського бюджету. Інакше - мильна бульбашка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую. Хочеш випити пивка після роботи, купи зарання. Буде діяти тільки якщо всановлять жорсткий контроль, аж до закриття торгових точок, і штрафні санкції в казну міського бюджету. Інакше - мильна бульбашка.

купи зарання.

Малолітні алкаші так і зроблять. А я приїзджаю з відрядження в 23-30, заїзджаю в цілодобовий маркет. і скуповлююсь (їжа, пиво і тп)

Щоб приїхати до дому повечеряти на ніч, посмакувати пляшечку пива тай лягти спокійно спати.

А тепер я буду нервуватись :dont:

Як на мене АХІНЕЯ. Якщо п"яниці захочуть купити, то куплять. (треба знов всім робити самогонний апарат, шоб заробляти бабло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українці - нація яка постійно дружить з алкоголем.

Якесь свято - вживаємо алко

РОдини, хрестини, весілля, похорони... вживаємо алко

Вихідний день, їдем на природу, в командировку, за кордон на відпочинок - алко

Після роботи, по пятницям, при зустрічі давніх знайомих (просто знайомих, друзів).. вживаємо.

Малі дітки копіюють своїх батьків - чокаються і випивають - а ми милуємся цим

Те що заборонили - це вже +, ще б контролювали заборону - було б супер

P.S. Достаю з горища самогонний апарат і йду працювати таксистом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер я буду нервуватись :dont:

Як на мене АХІНЕЯ. Якщо п"яниці захочуть купити, то куплять. (треба знов всім робити самогонний апарат, шоб заробляти бабло)

Мова не про пяниць,а про малолеток, які спиваються. повір, ефект буде, при умові жорсткого контролю, як в Білоруссії, наприклад. Там після 23-00 заборонено продавати алк. напої. Вітрини з горілкою закриваються ширмою. І не дай бог продавцю порушити закон, дзвониш на гарячу лінію МВС і в торг. точки стільки проблем виникає, що мама нє горюй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий прикол вже давно в Франику (до 8:00) і у Львові діє - і нічого, народ дуже не жаліється.

як на мене то правильний крок - пофік хто ти, чи чесний дядько за 30, чи дитина до 14 - однаково не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І волиньньюз, і ТС не звернули увагу на важливе речення:

Загалом, визначено 80 об’єктів торгівлі, на яких розповсюджується це рішення.

луцьк.юа

Тому - чекаємо на офіційну публікацію рішення виконкому і вичитуємо, які кіоски в радіусі км будуть не торгувати пивом по ночам. Імхо, магазини і супермаркети в списку не представлені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І волиньньюз, і ТС не звернули увагу на важливе речення:

Загалом, визначено 80 об’єктів торгівлі, на яких розповсюджується це рішення.

луцьк.юа

Тому - чекаємо на офіційну публікацію рішення виконкому і вичитуємо, які кіоски в радіусі км будуть не торгувати пивом по ночам. Імхо, магазини і супермаркети в списку не представлені.

Супермаркети і спеціалізовані магазини до переліку не потрапили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супермаркети і спеціалізовані магазини до переліку не потрапили.

а також "Сова", "Хутірець" і т.п. також, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супермаркети і спеціалізовані магазини до переліку не потрапили.
Покажи хоч 1 цілодобовий супермаркет.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...