Перейти до змісту

23 лютого


kudrom

23 лютого: свято чи ні  

28 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

http://pravda.com.ua/news/2007/2/23/54909.htm

Приближається 23 лютого. Одна з дат, що випробовує українське суспільство на зрілість, тестуючи кожного з нас на громадянську свідомість. А точніше – на рівень здатності сприймати і творити реальність з точки зору громадянина України, а не людини совково-малоросійської. Тобто, як розумієте, дуже потрібна дата!
23 лютого – день радянського дезертира

Як стверджують комуністи, 23 лютого 1918 року загони Красної армії отримали свої перші перемоги під Псковом і Нарвою над регулярними військами кайзерівської Німеччини. Все, що тоді відбулося і було оголошено всенародним святом “День Радянської армії і (чомусь?) військово-морського флоту".

Подробиці перемог ніколи не наводилися. Бо було це так. Під Нарву і Псков В. Лєніним були послані 6 тисяч балтійських матросів під командуванням П.Дибенка. Інших сил тоді не було.

При перших же зіткненнях з противником (є свідчення, що це була рота велосипедистів) матроси на чолі з “полководцем" П. Дибенком побігли. Бігли до самої Гатчини (близько 120 км). У Гатчині вони захопили ешелон, і втеча на схід відбувалася вже більш комфортно.

Отже: свято чи ні? Прохання без провокацій і флуду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні 23 лютого офіційно визнано Днем захисника Вітчизни. Цей день не є вихідним і тому не може вважатись повноцінним святом, хоча й стосується усіх чоловіків (а як я сьогодні взнав і деяких жінок), які вважаються військовозобовязанними до 40-45 років у разі потреби захисту Вітчизни. Відповідно "свято" стосується більшості громадян України.

З рештою, навіть не побувавши в армії, не можу вважати цей день своїм святом. Проте мушу визнати, що приємно приймати вітання від дівчат.

В будь-якому випадку голосую "Ні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для меня праздник - хотя бы потому, что привык, да и в Сов. армии послужить пришлось...

(а кто не служил - для тех праздник 8-го марта :blink: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для моего отца 23-е - праздник, он 20 лет отдал службе в РВСН. Я это вполне понимаю и принимаю.

Но лично для меня - это не праздник. Я в армии был. Но желания праздновать сегодня нет. У меня вообще к армии отношение не очень...

Имеем 6 декабря, тогда вот и нужно отмечать. 23-е февраля для нового поколения - лишний. А пытаться сохранить навязанную и уже потерявшую актуальностьтрадицию - наверное, не стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я служив, але святом не вважаю.

Щось я не отримав задоволення від "процесу". :blink:

Якби я був професійним військовим, то можливо і святкував би.

Ну так як святкують день тракториста трактористи. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня в армию не приглашали, да я бы и сам не пошел :blink: поэтому праздную 11 марта, а с 23'м февраля поздравляю деда-ветерана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23-е февраля для нового поколения - лишний. А пытаться сохранить навязанную и уже потерявшую актуальностьтрадицию - наверное, не стоит.

Это не сохранение традиции, а дань все таки сохранившему актуальность празднику. Большинство людей служили в СА и имеют не самые плохие впечатления. Адаптация - только название праздника. А 6 декабря - это уже желание какой-то независимости в праздиках. Ведь с 23 февраля в украинцев нет никаких ассоциаций касательно знаменательных событий. Поэтому решили практически продублировать этот день 6 декабря.

На половині поста тільки зрозумів, що пишу російською мовою. Сам здивувався, адже це мені абсолютно не притаманно. :blink: Мабуть також адаптація до співрозмовника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня в армию не приглашали, да я бы и сам не пошел :blink: поэтому праздную 11 марта, а с 23'м февраля поздравляю деда-ветерана

11 березня - уже скоро. Розкажи нам, ми також хочемо мати не зайвий привід випити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2georg

ursa&Ukrod - обижали Вас, наверное?

Сколько можно сарказма (не только этой темы касается)? :blink:

Нет, не обижали. Совершенно. Сам кого хочешь мог обидеть. Дело совершенно не в этом. Сила не решает ничего!

Просто я и армейский образ жизни - вещи не совместимые в принципе. Конечно, приспособиться можно ко всему, но зачем себя насиловать?

Не знаю, как было при Союзе, но сейчас мои знакомые повально увольняются из-за отсутствия перспективы. Я сам ушёл из-за нежелания отупеть там. Честно скажу - не жалею.

2Taurus Я ж совсем не против этого праздника ^_^ Но у меня к нему, так сказать, душа не лежит :)

Я бы вообще перенёс все эти праздники на 14 октября (на Покрову) - для Украины эта дата, мне кажется, ближе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ursa, я теж не проти і визнаю його як необхідність існування, але сам голосував, що для мене 23 лютого - не свято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітчизна для мене це Україна.

Тому ніколи день біди мого народу не буде моїм святом, це принципово. Хто служив в СА і хоче відсвяткувати той святкує.

Я святкую Покрову бо цей день святий для українця християнина воїна чи просто чоловіка який в душі є козаком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітчизна для мене це Україна.

Тому ніколи день біди мого народу не буде моїм святом, це принципово.

Какая беда приключилась с Украиной, ещё и 23 февраля? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене - не свято. Не служив в радянській армії (за віком) і в українській армії (не було бажання :) )

Загалом, схиляюсь до думки, що людина повинна займатися притаманною їй працею, тобто воєнна служба має бути професією. І я дійсно хочу, щоб мою державу захищали професіонали, а не такі як... я, наприклад :)

Тепер щодо свята:

Свято має мати певну причину святування і певну дату. А що таке 23 лютого? Почитайте історично, яка подія трапилась в цей день? Свято було вигадане штучно комуністами, хоча той день явно не був днем слави радянської армії (див. посилання на статтю в першому пості). Якщо це день просто чоловіків, то який смисл? Типу щоб жінки нам щось дарували? Якщо день захисника Вітчизни, то давайте дату, яка якимось чином обгрунтовується, на ту ж Покрову. Тоді це буде свято для тих, хто здійснює почесну справу з захисту нашої Вітчизни, тобто професійне свято військових.

Нехай би цей день залишався таким собі особистим святом для тих, хто служив в радянській армії і отримував від цього задоволення. Але до чого тут Українська Держава? Адже первинно саме ця армія не дала українському народу сформувати свою державу ще в 1918 році...

Я думаю, чим швидше ми викинемо Радянський Союз з наших голів і почнемо жити в новому реальному світі, тим краще буде для всіх.

Свято - це те, що приносить якісь приємні емоції в душу... В мене таких нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свято - це те, що приносить якісь приємні емоції в душу... В мене таких нема...

Тяжело тебе , наверное, без души и без эмоций... :ban1:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без емоцій з приводу непотрібного радянського свята 23 лютого :ban1:

А емоції щодо справжній свят, наприклад Різдва, Паски чи Дня Незалежності в мене є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какая беда приключилась с Украиной, ещё и 23 февраля? :mdr:

Раджу все ж почитати: http://www.pravda.com.ua/news/2007/2/23/54909.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Имеем 6 декабря, тогда вот и нужно отмечать.

Пардон, кого имеем, куда имеем, и сколько раз имеем? :D

23-е февраля для нового поколения - лишний. А пытаться сохранить навязанную и уже потерявшую актуальностьтрадицию - наверное, не стоит.
Я, как представитель нового поколения, не считаю его лишним :)

Тому ніколи день біди мого народу не буде моїм святом, це принципово. Хто служив в СА і хоче відсвяткувати той святкує.

Пан, а хто служив не тільки в СА, а в СС і СД, той теж святкує? Чи ні?:)

Я святкую Покрову бо цей день святий для українця християнина воїна чи просто чоловіка який в душі є козаком.
Геніально. Я подібні сентенції вже декілька років колекціоную, шукаю на теренах мережі.
Для мене - не свято. Не служив в радянській армії (за віком) і в українській армії (не було бажання :) )

В Радянській не служив, бо віком не вийшов, до лав української не пішов ТОМУ ЩО ПАТРІОТ, мабуть :) То де ж твій патріотизм щодо держави Україна, якщо ти від військомату бігав, як чорт від ладана? А хто ж від клятих москалів та ляхів буде боронити терени рідної неньки?

І я дійсно хочу, щоб мою державу захищали професіонали, а не такі як... я, наприклад :)
Моя хата с краю, ничего не знаю :smile3:
Я думаю, чим швидше ми викинемо Радянський Союз з наших голів і почнемо жити в новому реальному світі, тим краще буде для всіх.

Джалізове +1 :angry: Вже 15 років тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бейбарс. Запиши собі ще такі слова Шевченка

"Якби учились так як треба то й правда би була б своя"

Я переконаний на 100% що ізза таких неуків які попадають в владу або просто голосують на виборах страждає весь український народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бейбарс. Запиши собі ще такі слова Шевченка

"Якби учились так як треба то й правда би була б своя"

Я переконаний на 100% що ізза таких неуків які попадають в владу або просто голосують на виборах страждає весь український народ.

А щодо тих, хто рідною мовою пишуть з помилками на кшалт тих пунктуаційних помилок, яких припустився ти, що скажеш? :smile3: Ніхто не страждає?

Запиши краще ти слова Шевченка: "Свого навчайтесь, і чужого не цурайтесь". Може, не досить вірно процитував, але ж даруйте....

Доречі, я задав питання щодо СА, СС і СД, то як? Їм теж святкувати? Побачу відповідь чи ні? Ти ж, як справжній чоловік, як поважна людина, відповісиш мені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Beybars - Ты сначала подумай, а потом спрашивай.

Не напрягай своими провокациями!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Beybars

А ваше прізвище, випадково, не Амінодав? <_<

Ти знаєш, пречитував і та сама думка пробігла. Почерк дуже схожий, але гостроти не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...