Перейти до змісту

Велорюкзак


KolaT

Рекомендовані повідомлення

Набридло навіть після поїздки по хліб до найближчого кіоска приїжджати з мокрою спиною. В мене звичайний рюкзачок куплений на Варшавці 2р тому для перевезення обіду на роботу. З'явилось бажання придбати щось більше пристосоване для велосипеда. Поділіться своїм досвідом, хто з чим їздить і де його купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їжджу з отаким:91546.jpg

Це звісно не рюкзак для дальнього походу, але набір ключів, запаска, насос, курточка і бутерброд влазять разом)

А в бокові оці, що з сітки, можна ще по 0,5 води впихнути або по бутерброду\пачок серветок\ще щось компактне.

А ще в ній застібки на рівні грудей і живота, що дуже добре.

І в спину вона не душить, бо там по середині виямка.

А ще 2 місця під мобільний телефон і він там держиться теж добре.

Є ще кріплення для водяного мішка, але я ніколи його не використовував, тому нічого про це не скажу.

Ну і звісно світловідбиваючі вставки є.

В загальному сумка хороша, хоч і не супер містка. Для недовгих покатушок :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На подвеске - Deuter Cross Air - только по цене раза в три ниже. "Бон Вояж" в ЦУМе или "Юванте". Чем отличается от дорогущего оригинала - непонятно. Качество отличное. За два года стали расходиться замки, но возил в нём крайне негабаритные и тяжёлые грузы, поэтому не считаю это показателем ненадёжности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю аналогичный с ursa. Спина всетаки мокреет, но в разы меньше чем с обычным. Есть место под гидратор и для шлема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поддерживаю Deuter Cross Air :ok2: он, кстати, и для трекинга отлично годится если поднянуть лямки - проверено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що спина буде мокра від будь якого рюкзака. Особливо в холодну пору року, коли ти або мокрий, або напів заморожений.

Сам користуюсь Поларом звичайнісіньким. Зараз на роботу катаю з сумкою типу для ноута через плече. Якщо на педалі не налягати, то спина суха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Atarax, знаешь, не мокрая. чесслово. разве что в рюкзак нагрузить кирпичей и сетка-тетива прогнется до спины, но и тогда места для обдува будет достаточно.

недостаток эти Deuter'ов только один - центр тяжести находится на удалении от спины и они сильно меняют баланс, особенно если неграмотно спаковаться. ну и еще назад оттопыривается, впрочем это я уже привередничаю. за свои деньги он лучший :ok2: кстати, я к нему еще докупил правильный гидропак и теперь хоть на турдефранс :smile3:

если мне большой объем не нужен, а наоборот важно рюкзак куда-то деть после использования, то я одеваю котомку aka "gym sack". многие меня с ней видели, я думаю. но только не покупайте фуфляндию по 40-50 гривен в веломагазинах, поищите что-то качественное. я катаю с Nike Total 90 gymsack - он двухсекционный; все дырки правильно окольцованы и усилены; шнурки толстые, в оплетке и не тянутся; материал очень прочный и внешняя часть непромокаемая. стоит такой от $20, но за последние два года отработал каждый цент пережив массу падений, стирок, ящики пива и даже щебенку. использовался и как ягтдаш (кровища, кишки) - после стирки как новый :ok2: если не нужен, то сворачивается в объем двух пачек сигарет и прячется в кармане или подседельной сумке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Atarax. Я починав їздити з подібною сумкою через плече, як на мене це дуже не зручно (має погану властивість сповзати з того місця куди її закидаєш), тому і купив рюкзак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, за такие бабки как он стоит(~250-300грн), лучше ничего не найти.

А чому він коштує (~250-300грн)??? :blink:675 грн., 784 грн., 696 грн., 672 грн. і т.д.... Ціни міняються не в кращу сторону =((( .... В такій ціновій категорії є Рюкзак Deuter Cross Bike та український Commandor CrossCountry 20, доречі з більшим функціоналом ніж попередній...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, за такие бабки как он стоит(~250-300грн), лучше ничего не найти.

А чому він коштує (~250-300грн)??? :blink:675 грн., 784 грн., 696 грн., 672 грн. і т.д.... Ціни міняються не в кращу сторону =((( .... В такій ціновій категорії є Рюкзак Deuter Cross Bike та український Commandor CrossCountry 20, доречі з більшим функціоналом ніж попередній...

Раджу уважно почитати 3 пост цієї теми. Особливо 2 речення. Автоматом відповісиш на своє запитання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потому что в "Бон Вояже" он стоит именно столько. Последний раз покупали такой за 260 грн. Пару лет назад он стоил 220 грн.

Если для кого-то важнее осознавать, что рюкзак сшит не во Вьетнаме, а в Германии - велкам, платите в три раза больше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потому что в "Бон Вояже" он стоит именно столько. Последний раз покупали такой за 260 грн. Пару лет назад он стоил 220 грн.

Если для кого-то важнее осознавать, что рюкзак сшит не во Вьетнаме, а в Германии - велкам, платите в три раза больше ;)

Поняв ... :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене Terra Incognita Freerider 22 - цілком влаштовує :)

Доречі, останнім часом Terra робить дуже якісні речі для туризму. Як для українського виробника це величезний +. Користуюсь їхньою продукцією (палатка, рюкзак для альпінізму) скарг нема ніяких. Функціонал, фурнітура те ж саме, що і в Deuter-ів ... Найоптимальніший вибір на українському ринку ... imho

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В магазині "Альпініст" є таке добро. А якщо чогось і нема зараз в наявності, те Саша може привезти на замовлення.

А ще "Розетка" тепер рюкзаками торгує. http://rozetka.com.u...ita;21964=7306/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є також магазин "Анамандрія" по вул. Грушевського 6. Там також таке ж саме добро знайти можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Atarax. Я починав їздити з подібною сумкою через плече, як на мене це дуже не зручно (має погану властивість сповзати з того місця куди її закидаєш), тому і купив рюкзак.

Гггг, в мене вона сповзла на ходу лише раз, на перших 30 метрах. Після того більше не сповзає.

Рюкзак звичайно зручніший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня Terra Incognita Freerider 28.

Для частого/повседневного использование 28л. конечно много, но есть вариант 22л. Для ежедневного пользования как на веле так и без - старый дешевый DERBY :smile3:

Что касается Freerider - сравнивать с другими марками мне не приходилось, но мне не очень нравится <_<

"-"

1. Даже пустой, он ощутимо увесист. Это конечно субъективно;

2. Местами торчат ниточки; такое чувство, что в скором времени пойдет по швам; подозрение на не высокое качество пошива;

3. Хлипкие молнии;

4. Доступ к нижней секции ужасный - трудности с подступом к собачкам молнии, трудности с застегиванием;

5. По-моему, не самый лучший материал. Промокает на "ура". Хорошо, что есть тент на этот случай;

6. Невозможно отстегнуть пояс. Эти "уши" иногда мешают. (не точно:по-моему, на меньшем(22)отстегивается);

"+"

1. Классно смотрится; :rolleyes:

2. Хорошо лежит, множество настроек;

3. Много удобных карманов и секций;

4. Памятка на случай ЧП.

Не против иметь что-то поменьше.

Смотрите описание рюкзака по ссылке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Даже пустой, он ощутимо увесист. Это конечно субъективно;

Черес підвісну систему з каркасом. Без каркасу є легший Рюкзаки Dorado 22. На 18 л всього 0,8 кг. Доречі Deuter Cross Air на 18 л - 1,1 кг з каркасом, на 0,2 важчий ... Так для порівняння... Так що 1,4 кг за 22 л. з каркасом, на мою думку, то не є багато.

2. Местами торчат ниточки; такое чувство, что в скором времени пойдет по швам; подозрение на не высокое качество пошива;

5. По-моему, не самый лучший материал. Промокает на "ура". Хорошо, что есть тент на этот случай;

Відомо, що ранніх моделях у Terra були пробеми зі швами та "пропіткою" матеріалу (як в таких рюкзака так і в туристичних). В нових дана проблема усунена, хоча ... хз ... брак всюди буває. У нових моделях довговічність служби рюкзака залежить від правильності догляду за ним.

4. Доступ к нижней секции ужасный - трудности с подступом к собачкам молнии, трудности с застегиванием;

Це не рюкзак такого типу, де нижній вхід є дуже необхідним, щоб не розпаковувати весь рюкзак з самого верху. А тут краще розстібнути перегородку між відділеннями. 1) Виросте корисний об'єм рюкзака. 2) Рюкзак не є таким високим, що часто виникатиме необхідність користуватись нижнім входом. imho... Принаймні так багато хто робить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе знайшов найкращий рюкзак "The North fase" . Купив в ЦУМі за 190 гривень.

Для мене він ,можна сказати,ідеальний для велосипеда.

Достатньо вмістний,добре зшитий,задня спинка і лямки мають "бугри" щоб спина не потіла,замки скриті,

Спереду можна закріпити додатковими (один на рівні грудей,інший - живота) ДВОМА поперечними "шлейками" - сидить як "рідний".

В спеціальному кармані є чехол,який можна швидко і легко надіти на рюкзак ( коли попав в дощ)

і додому можна приїхати з чистим рюкзаком.

Кращого я ще не зустрічав.

Гляньте на фото,на задню спинку.

post-6552-0-41705400-1296284684_thumb.jp

post-6552-0-46842600-1296285076_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 роки тому позарився на Deuter Race X Air. Тоді взяв його за 300 грн. в інтернет магазині. Спинка Aircomfort - забув, що таке мокра спина. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я використовую Black Diamont Demon 32l рюкзак купувався і використовується для 2-3 денних вело та пішохідних походів, мультигонок, при сходженнях атакувальний рюкзак. Влаштовує на всі 100%

кому цікаво можуть зайти в магазин "Альпініст" подивитись на вело рюкзак які є в наявності:

Black Diamond puls22

Black Diamond axiom30

Fjord Nansen Bikki

Trek sport Odin22

Terrainkognita dorado 22

Terreinkognita ventura 22

досить непогані рюкзаки Osprey

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Climber, ты бы сразу цены огласил, а? ведь выйдет также, как со мной, когда я рюкзак выбирал - зашел, посмотрел, офигел от цен, взял жабу под ручку и вышел :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...