Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

jack74, а за такі змістовні повідомлення в нас прийнято п#%дити мінусувати.

Хочаааа, навіть на краще - ВЕРНІТЬ "ПОДДЕРЖАЛ" У ФЛЕЙМ!!! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завідно, да, ЗАВІДНО? =)

ага, завідую Одзеру, що не можу тебе підтримати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завідно, да, ЗАВІДНО? =)

ага, завідую Одзеру, що не можу тебе підтримати))

Ну от! І знову хочеться сказати: ВЕРНІТЬ "ПОДДЕРЖАЛ" У ФЛЕЙМ!!! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВЕРНІТЬ "ПОДДЕРЖАЛ" У ФЛЕЙМ!!! )

Мо' якийсь флеш-моб у цій темці організувати?)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, а за такі змістовні повідомлення в нас прийнято п#%дити мінусувати.
По-перше, тема у флеймі, тобто дозволяється будь-яке повідомлення (в рамках дозволеного, звичайно).

По-друге, а хіба незрозумілий зміст мого повідомлення? добре, розжую: "завідувати"->ЗАЗДРИТИ! тобто "завідно"->ЗАЗДРІСНО. Ця тема, наскільки я розумію, була створена для того, щоб все ж таки писакам ставало соромно за свою писанину, і щоб вони робили якісь висновки, і щоб хоча б намагались писати грамотно. Невже ви рахуєте, що писати суржиком, русизмами, так званим чат-сленгом - це КРУТО? Ні, це якесь шкільне пацанство, і намагання видати безграмотність за "так задумано". На багатьох серйозних форумах взагалі в правилах прописана заборона писати на сленгах. І це правильно. Звичайно, не мені тут качати правила, але давайте хоч трохи будем намагатись йти до кращого, а не навпаки.

P.S. а на рахунок мінусів я тобі скажу так: я вже давно виріс з того віку, щоб перейматись тим, як мене хто оцінить, поставить мені "плюсик" чи "мінусик", підтримає чи навпаки... Я вже давно визначив для себе пріорітети, цінності і т.д. І я не буду бекати однаково зі всім стадом, бо так всі бекають. Якщо хтось пише безграмотно - я так і скажу, і не буду дивитись на кількість в нього повідомлень чи його рейтинг.

Без образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема у флеймі, тобто дозволяється будь-яке повідомлення

Практика показує, що фраза "Флейм - все обо всем без модерации" - брехня неправда. Банять)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

баран в правопису
я не буду бекати однаково зі всім стадом, бо так всі бекають

шо за слабость така до нещасної тваринки?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

живе підозра, що цей вчитель української мови, який уже всіх трохи так підз##бав - щось подібне,

тільки повернутий на філології.

нічого особистого.

+1

Паддєржал

jack74, а за такі змістовні повідомлення в нас прийнято п#%дити мінусувати.
По-перше, тема у флеймі, тобто дозволяється будь-яке повідомлення (в рамках дозволеного, звичайно).

По-друге, а хіба незрозумілий зміст мого повідомлення? добре, розжую: "завідувати"->ЗАЗДРИТИ! тобто "завідно"->ЗАЗДРІСНО. Ця тема, наскільки я розумію, була створена для того, щоб все ж таки писакам ставало соромно за свою писанину, і щоб вони робили якісь висновки, і щоб хоча б намагались писати грамотно. Невже ви рахуєте, що писати суржиком, русизмами, так званим чат-сленгом - це КРУТО? Ні, це якесь шкільне пацанство, і намагання видати безграмотність за "так задумано". На багатьох серйозних форумах взагалі в правилах прописана заборона писати на сленгах. І це правильно. Звичайно, не мені тут качати правила, але давайте хоч трохи будем намагатись йти до кращого, а не навпаки.

P.S. а на рахунок мінусів я тобі скажу так: я вже давно виріс з того віку, щоб перейматись тим, як мене хто оцінить, поставить мені "плюсик" чи "мінусик", підтримає чи навпаки... Я вже давно визначив для себе пріорітети, цінності і т.д. І я не буду бекати однаково зі всім стадом, бо так всі бекають. Якщо хтось пише безграмотно - я так і скажу, і не буду дивитись на кількість в нього повідомлень чи його рейтинг.

Без образ.

:_20: :_20: :_20: :_20: :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як ODZERу вдалось підтримати Dreamа (№1290) в темі, де відсутня кнопка "підтримати"?

Просто дуже змістовне, крайнє інформативне і головне в ключі теми "повідомлення" Дріма, перелетіло сюди з цієї теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пам'ятав дати, години, хвилини, кількості, суми, копійки і таке інше.

отім йому поставили правильний діагноз і відправили на лікування.

При чём здесь лечение? скорее всего талант... у меня в универ был препод, преподавал, как ни странно, Мат методику и статистику... так ему стоило всего лишь один раз увидеть студента, спросить его фамиилию - имя - отчество, и потом он не только на протяжении всех учебных дней помнил его в лицо, но и помнил все данные, услышанные от студента...а там их (студентов) через него прошло уж точно over пару тысяч. Лично мне довелось случайно с ним встретится лет так 8 после окончания института на улице... последний раз мы с ним виделись, когда я учился на 3 курсе..то есть ещё плюс три года... он спокойно подошел ко мне, назвал моё имя отчество, спросил, как сложилась моя жизнь - карьера после учёбы.... я был в шоке...

Да и среди лютых болельщиков, например той или иной футбольной команды, найдутся те, которые знают всю историю клуба, начиная от года основания, и заканчивая тем, на какой минуте, и кто забил мяч, и в чьи ворота...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ну може так треба

Може й так не треба, але я б не відмовився))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти тоже знаєш що ти робив 16 листопада в 14.32?

я частенько не помню, что делал полчаса назад :) но я бы тоже не отказался от такой фишки, хотя Доктора Пи помните? у него тожепамять "феноменальная" была... и где сейчас этот Доктор Пи ? :)

повний даун чувак, но от цифри - винос мозга - можна перевіряти -

ніхєра не розуміє, але пам'ятає капєц.

вчився в школі шось три рази в 6-му чи в 7-му класі,

після цього третього разу в тому ж класі перестали мучити -

відправили у якийсь спецзаклад.

ну... это кардинально меняет суть разговора :)

лучше я не буду помнить, что делал пол часа назад...))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повний даун чувак, но от цифри - винос мозга - можна перевіряти - ніхєра не розуміє, але пам'ятає капєц.

Швидше всього, якийсь вид аутизму. Доречі такі люди не дауни, найчастіше вони не готові до життя в соціумі.

Я зрозумів про що ви, але памятати цифри, так як описуєте не відмовився б))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти тоже знаєш що ти робив 16 листопада в 14.32?

я частенько не помню, что делал полчаса назад :) но я бы тоже не отказался от такой фишки, хотя Доктора Пи помните? у него тожепамять "феноменальная" была... и где сейчас этот Доктор Пи ? :)

А хдє детектів і інтріга, яку ти нам пророчив в темі про "Пі"? Там ж мали бути страсті, летіти голови і інші цікаві плоди фантазії. Хдє ето всьо??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... По-друге, а хіба незрозумілий зміст мого повідомлення?..

... Невже ви рахуєте, що писати...

Хто б казав, умнік. Якщо ти ще не второпав що тема створена для стьобу над висловлюваннями типу "продам красофкі", то перечитай усі 27 сторінок а тоді задроцтвуй на здоров"я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б казав, умнік. Якщо ти ще не второпав що тема створена для стьобу над висловлюваннями типу "продам красофкі", то перечитай усі 27 сторінок а тоді задроцтвуй на здоров"я.

Да його від одного поста покоробило, а від 27 сторінок крєатіфа, воно ж з загнеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, погано, що вік людини не є обов'язковим для вказування при реєстрації і не відображається в профілі... Хоча трішки поспілкувавшись і так, звичайно, починаєш розуміти ХТО перед тобою...

Так і почав би з себе.

Також, як на мене, добре було б (за бажанням) мати можливість вказувати своє реальне ім'я... Мені, наприклад, приємніше спілкуватись з людиною називаючи її по імені...

Хочу побачити скан паспорта чувака, з іменем - jack74. Чи це також було аби пагавірть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, погано, що вік людини не є обов'язковим для вказування при реєстрації і не відображається в профілі...

Так і почав би з себе, jack74

І чого мені здається, що джек 1974го року народження?)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто дуже змістовне, крайнє інформативне і головне в ключі теми "повідомлення" Дріма, перелетіло сюди з цієї теми
дякую)

І я дякую! :)

ВЕРНІТЬ "ПОДДЕРЖАЛ" У ФЛЕЙМ!!! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВЕРНІТЬ "ПОДДЕРЖАЛ" У ФЛЕЙМ!!! )

пАддЄржАл)

ВЕРНІТЬ "ПОДДЕРЖАЛ" У ФЛЕЙМ!!! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програмно це може зробити тільки t0rik. Не впевненний, що він читає теми, де ви влаштували "флеш-моб".

Створюйте на свій страх і ризик тему, ще варіант - пишіть листи йому.. або в спортлото :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...