Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Насправді діло було так: Про туалетну бумагу під назвою Волинь я дізнався значно раніше, тре було купити мені бумаги бо в дома кінчилась, от я й пішов у вопак, що на театральному тай купив цю бумагу ! Йшовши по дорозі додому я бачу вже стоять дурікі а біля них куча людей, я ж недовго думаючи витянув з пакету один рулон і підійшов до них і кажу: Нате хлопці підітріться , бо я вже бачу, що ви дійсно накладети у штани зараз, ментами себе окружили так боїтеся чуть не всретеся, кажу до них ще: ідіть краще додому і не позортеся бо до кінця квітня будете зірками позору вашої горе партії ! Ті звичайно нікого не слухали і продовжували стояти далі, але на другий день ми їм влаштували бунт ! Порвали їх як мавпа газету ! А вони всерівно : Сталин жывой и памятнику в Луцке бить и он когдато будет стоять ! Всі люди звичайно ж в догонку за ними і відправили десятки крилатих слів в їхню сторону, І вже з того часу втянувся я в ту подію, цікаво просто стало яка в нас країна абсурду: Кононович як ініціатор цього всього взагалі виявився громадянином білорусії і такі провокації на тереторії іншої держави він взагалі немає права робити, а у нас їх щей міліція охороняла і забирала палатку кожен день щоб їх не побили і вивозила їх з майдану на власному уазіку !

Що російська, що українська мова, що побудова речення, що розділові знаки - з усього видно, що деяким

шкільна освіта нічого хорошого окрім вміння читати, писати недає !!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вказувати і глузувати з чужих помилок не добре, бо до тебе це поверниться вдвічі !

А це як? Від твоїх помилок всі стають тупими?

Забаньте його, щоб дійсно хто не заразився :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тебе життя ще ненавчило, що вказувати і глузувати з чужих помилок не добре, бо до тебе це поверниться вдвічі !

Я стану дурепою :blink: ?

І взагалі вже задовбала мене

Ще навіть не починала :P .

ти тут сама модна ... !:blush:

:D:g15:Заметьте, не я это сказал... :D

"Хто високо літає, той низько падає"

Рожденный ползать - летать не будет. Падати, відповідно, також.

Це інтернет, а не залік з Української Мови !!!

І там і там треба бути грамотним.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибач !!! всьо, я не витримав! [censored] ТУПА, ТИ !!!

І тут без помилок не зміг написати. :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут Ксюха спірне питання. Якщо речення зі звертанням, то комою виділяється так:

[censored], тупа ти!

Якщо речення ствердне, то тоді твій варіант:

[censored] тупа, ти!

Учітє матчасть, ГМБ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GBM2010

а ти олень тупий, чи можливо тобі, як деяким індивідумам, потрібно вказувати в якій державі ти живеш і де вона знаходиться на географічній карті.. заодно, і нагадати яка тут державна мова..

хоч би посоромився для жіночої статі таке писати.. олень він і в Африці олень..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже, якийсь вброс назріває :rolleyes:

ось власне і він, зустрічайте - GBM2010

PS: Це інтернет, а не залік з Української Мови !!!

тільки не в цій темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я напомню, что подобные переходы на ненормативную лексику с оскорблениями наказуемы даже здесь. Автор-грамотей в РО на 10 дней.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зараз у нас в місті на кожній зупинці громадського транспорту можна побачити табличку з назвою зупинки на українській та англійській мові. Напевно,всі це бачили

Але от зупинка "Міська лікарня" привернура мою увагу, точніше "Sity hospital"

Ну розумію, в повідомленні на борді зробити помилку.... Але щоб на вивісці, яку читають лучани, гості міста та іноземці (для яких напевно це і зроблено). ПОЗОР!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут, до речі, ціла тема про ті таблички була...

Прикол в тому, що з іншого боку дороги, написано вірно - "City". А неподалік є (чи вже був?) магазин "Сток Sity", було з ким звіряти правопис. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне стыдно за мой город из-за этих вывесок... стыдно, как перед друзьями из других городов, так и из з других стран....

Гетто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та таблички - то дрібниці.

Куди більше бруд та сміття (якого до речі помітно менше за останній місяць стало) в очі кидаються.

Люди, які кидають "бички", папірці і обгортки прямо на асфальт, коли смітник поруч.

Я вже не кажу про любителів "відлити" в дворах.

Ось за це соромно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди більше бруд та сміття

мусор можно убрать... а этот светящийся в ночи позор... как убрать ? как мне обьяснить человеку из Туниса, перевод улиц ? как? и я говорю им только одно предложение:Мне стыдно за этот город... млять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

getto, ну не перегинай палку))))) Кожен починає з себе (от переглянь свій пост, що вище)))))

О! Доречі, в Тунісі розмовляють арабською. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своїх 5 коп :rolleyes: як країнознавець

Арабська є державною мовою Тунісу, але більшість населення непогано володіє англійською

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але більшість населення непогано володіє англійською

Подпись. Гетто.точка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панти в селі велике ділоbiggrin.gif

)))))

В готелях звичайно говорять англійською, як і у всіх туристичних країнах світу))))

Мовознавці, не меліть дурниць - погугліть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене дані перевірені! Навіть спілкувалась з декількома жителями Тунісу за допомогою скайпу!

З.І. Для тих, хто розуміє

English language has recently become a compulsory subject in tunisian schools well. Especially people of higher education degrees speak english very well.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...