Перейти до змісту

Питання до знатоків


Rock

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 263
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Тікі шо загрузив сторінку і побачив шо Yaryk вспів за мене на одну хвилину :D ! З такою ж відповідю! Значить відповідь правильна... Yaryk опередив значить йому і став +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тікі шо загрузив сторінку і побачив шо Yaryk вспів за мене на одну хвилину :D ! З такою ж відповідю! Значить відповідь правильна... Yaryk опередив значить йому і став +

двом по + Yaryk як першому ,а Iron Death як за повну точну відповідь.

в цому альбомі був прикольний вкладиш post-533-1183582185.jpg

коли діск в конверті, то в вікнах написана назва альбому ,коли виймаєш вініл ,то вікнах мінялися різні картинкі ,вікна просто були вирізані. :D

post-533-1183582445.jpg post-533-1183582463.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще питаня (да пробачать мене металічні боги :D )про Boney M-Nightflight To Venus-1978року

заголовна Nightflight To Venus пісня здерта майже один в один ,з одної рокової пісеньки.

її виконував дуже шонований в хард-рок колах музикант.

питаня -хто виконував оригінал,

маленька підказка ця пісенька не виходила на лонгплеї тільки на сінглі.

потім на різних солянках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, а что там сдерто то по сути?

Исполнял барабанщик что ли :D

а це і є питання.

звісно вона в оригіналі не називалась Nightflight To Venus

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще підказка ,

як повноправний учасник різних груп ,також випускав дискі під свої іменем, і як сесійний музикант приймав участь в записах близько 60 альбомів ,і дуже багатьог сінглів,ще він загинув в 1998 році.

розбивсяна машині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да бачу важке питаня ,

підказка ,

цей чоловяга грав в таких групах

Jeff Beck group, Rainbow,Michael Shenker group,Whitesnake,Phenomena,ELP,Black Sabbath,

приймав участь в сольних проєктах Гэри Мур, Роберта Планта, Джона Лорда, Ингви Мальмстина,Брайана Мэя,

вот такий був музикант ,всюди вспівав.

ну і остання підказка ,єдиний учасник Rainbow,який сам пішов:P ,а не був разрахований Блекмором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cozy Powell. Железный человек с золотым сердцем. Кози Пауэллом (Колин Пауэлл, р. 29 декабря 1947, Англия, умер 5 апреля 1998)

Не так много рядовых слушателей знают и помнят это имя. Зато многим о чем-то говорят такие названия и имена, как Rainbow, Whitesnake, Black Sabbath, Питер Грин, Брайан Мэй, Ингви Малмстин. С ними, а также с многими, многими другими играл этот замечательный барабанщик, добившийся всего, чего он хотел, исключительно благодаря своему упорству, трудолюбию и просто сверхчеловеческой силе воли.

Кози Пауэлл был, пожалуй, одним из самых плодотворных музыкантов как в рок-музыке, так и за ее пределами. На его счету более 70 альбомов, записанных с его участием (и это не считая записей, вышедших посмертно), бесчисленное количество синглов и сессий, и это только официальные данные - в самом начале карьеры Пауэлла порой даже не упоминали на обложке. В его активе как работа с рок-монстрами, так и сессии звукозаписи с малоизвестными исполнителями, совершенно далеких от рок-музыки. Его творческий путь - бесконечные странствия от одной группы к другой, его жизнь - безумное мнгновение, пролетевшее и оборвавшееся на полной скорости, которую он так любил. Его музыкальное наследие - океан ритмов и сбивок, в котором по сей день продолжают плавать верные и преданные поклонники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cozy Powell. Железный человек с золотым сердцем. Кози Пауэллом (Колин Пауэлл, р. 29 декабря 1947, Англия, умер 5 апреля 1998)

Не так много рядовых слушателей знают и помнят это имя. Зато многим о чем-то говорят такие названия и имена, как Rainbow, Whitesnake, Black Sabbath, Питер Грин, Брайан Мэй, Ингви Малмстин. С ними, а также с многими, многими другими играл этот замечательный барабанщик, добившийся всего, чего он хотел, исключительно благодаря своему упорству, трудолюбию и просто сверхчеловеческой силе воли.

Кози Пауэлл был, пожалуй, одним из самых плодотворных музыкантов как в рок-музыке, так и за ее пределами. На его счету более 70 альбомов, записанных с его участием (и это не считая записей, вышедших посмертно), бесчисленное количество синглов и сессий, и это только официальные данные - в самом начале карьеры Пауэлла порой даже не упоминали на обложке. В его активе как работа с рок-монстрами, так и сессии звукозаписи с малоизвестными исполнителями, совершенно далеких от рок-музыки. Его творческий путь - бесконечные странствия от одной группы к другой, его жизнь - безумное мнгновение, пролетевшее и оборвавшееся на полной скорости, которую он так любил. Его музыкальное наследие - океан ритмов и сбивок, в котором по сей день продолжают плавать верные и преданные поклонники.

+1,так це Кози Пауэл ,ще залишилося назвати пісню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніхто і не вгадав

треба плюсика собі потавити :closedeyes:

Cozy Powell - Dance With The Devil-1973 рік

http://www.dp-life.ru/downloads/08%20-%20D...il.mp3?id=13972

лінкі зовнішні.

post-533-1183670859.jpg post-533-1183670897.jpg во коли ще використовувалися двойні бочки,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно, но именно драм секция у Бони М лучше исполнена, на мой вкус:)

ну ще не відомо скількі разів у Бони М наложувалась ритм секція ;)

покрайній мірі в британськіх чартах 1973 року Dance With The Devil піднялася до третього місця,

ще одна пісня Бони М -Rasputin-,слідуюча в альбомі , душе смахує по ритму на наще одну пісню

Cozy Powell 1974 -Na Na Na - но запис цієї пісні в інеті я не знайшов ,а сам її чув багато років назад,ще на бабіному магнітофоні ,так що співставити на даний час немає можливості. B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот є пісня качаем і слухаєм! Це пісня відомої групи яку зробила тоже одна група хороша.

Ця пісня з оригіналом відрізняеться тільки тим шо в оригінала трошки довший початок, ця група яка зробила кавер трохи початок зменшила. Пісня хібашо відрізняеться від оригіналу це настройкою гітарного дісторшина і вокалом а все остальне ну і головне мелодія і ритм збережена! Ці дві групи хороші і мені подобаються, так само як оригінал так і кавер мені подобаеться! В кавері чучуть зіграно швидше ніж в оригіналі але ця група що зробила пісню в оригіналі на концертах грає її в такомуж темпі і ця група на концертах піднімае темп гри своїх пісень дуже часто!

Ця група яка грала Кавер нічого не робила не видоізміняла пісні вона просто зі своїм вокалом і дісторшином зіграла пісню і це все що її відрізняє від оригінала!

Кавер і оригінал рулять :blink:

Тепер питання:

1.Назва пісні і групи яка зробила оригінал!

2. Назва групи яка зробила Кавер!

Unknown_Artist.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є рацуха перевести цю тему в новий топік, щоб сторінки швидше гортались

:) Та там потім таке саме буде!

PS: Ну Знатоки де ви ділися! Ну вгадуйте! Група дуже відома!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь наші знатоки поділися, чи такі заняті що не побачили питаня....? Навіть не одної версії ніхто недав ;)

Ну давайте, не спіть! :)

Підсказочка: пісня в оригіналі зроблена в 1988році а кавер в 1998.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь наші знатоки поділися, чи такі заняті що не побачили питаня....? Навіть не одної версії ніхто недав :)

Ну давайте, не спіть! :)

Що там гадати ;) ,орігінал Iron Maiden <Moonchild> Seventh Son Of A Seventh Son 1988 року

чесно скажу ,якби не початок пісні не відгадав би,а так пісні не похожі ,виконані зовсім в різних стилях,

ну а хто виконує кавер не зрозуміло.

PS.<Moonchild> ще виконував King Crimson, но це зовсім друга пісня і було це в 1969 році. ;)

PS2. Ще Necrophobic виконала пісню Moonchild на альбомі A Tribute To The Beast, Vol. 2,якщо ця група відома то напевне в дуже вузькому колі в себе в Швеції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я коли почув Кавер то я почув його не спочатку а десь з середини і сразу вгадав шо це Айрон Мейден! Я знаю що могло тебе збити з пантелику то це голос і агресивніша настройка гітари і все а для мене це не має значення це навіть ще пісні надало певного шарму а так то пісня нечим більше не відрізняеться хібашо ще трошкі додали швидкості але для Мейдена це не проблема вони компенсують це на концертах!

2 Rock за половину відповіді +1 (подумай вдруг знаеш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу відрадрегував свое повідомлення ;)

Так правильно це група Necrophobic!

Кажеш відома у вузькому колі Швеції :) але я не швед ;) маю майже всі альбоми, група хороша !

А як ти взнав шо це Necrophobic?

Ну шо лови ше +1

ЗІ:Скажи чесно Кавер тобі понтравився чи ні? ну я здогадуюсь але скажи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу відрадрегував свое повідомлення ;)

Так правильно це група Necrophobic!

Кажеш відома у вузькому колі Швеції :) але я не швед ;) маю майже всі альбоми, група хороша !

А як ти взнав шо це Necrophobic?

Ну шо лови ше +1

ЗІ:Скажи чесно Кавер тобі понтравився чи ні? ну я здогадуюсь але скажи!

Як кажуть орігінал завжди кращий ,а так цікаво вийшло ,я думав що в death гітарні соло грати не вміють :) , а закінченя пісні так зовсім в кращих традиціях хард року 70, правда виглядає як стьоб,іншіх пісень їх не чув, а так може бути. :)

а знайшов тут,

тільки там по 30 секунд грає.вона там 16 номером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О ти помиляешся! Дезові гррупи вміють грати соло! Послухай таких класиків як ДЕЗ і Обітуері, таких хлопців як Атеїст і Цинік які грають Джаз-Дез Метал там соло непогані але їх коньок це всеж Бас гітара, тих самих Некрофобік з Сатанік Дез Металом , послухай Садиста який грае Прогресив Дез метал а який тут сінтезатор афігеть рульний, послухай Вітал Ремейнз який грае Мелодік Брутал Дез Метал тут майстерні мелодичні соляки з швидкісним бруталом ваще класно! О ці групи що я назвав то вони зовсім не НЕЗДАРИ вони майстри свого діла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дайте я задам вопрос :)

Всем известная группа "Metallica" имеет в своём репертуаре песенку, которая не является ихней, а есть по сути кавером одной в своё время известной британской панк-команды.

Вопрос - что это за песня и что за группа? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The Misfits - Die Die My Darling

І взагалі їхній альбом "Garage Inc." - це цілий диск кавер пісень інших груп :Killing Joke, The Misfits, Thin Lizzy, Mercyful Fate и Black Sabbath,Nick Cave , Bob Seger.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...