Перейти до змісту

Питання до знатоків


Rock

Рекомендовані повідомлення

Я не є користувачом Фатакома і читати пости в розділі Музика скучно ,бо вони в основному зводяться до реплік :є така група –заливати?.заливай,куди залив?,все скачав клас,після цього раздача подарків +++.

А щоб не було так скучно предлагаю +,тому хто може відгадати просту загадку.

Є така група ,,АРІЯ ,в альбомі Штиль (2002) пісня Беспечний ангел ,є плагіатом

пісні західної групи ,як та група називається.?

Може хто має записи цієї групи ,і змігби записати на CD тому окремий респект і… :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 263
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ця група, якщо не помиляюсь, називаєтсья Golden Earing. http://www.goldenearring.nl/index2.htm. Як точно називаться ця пісня, зараз не згадаю. Але буде час - пошукаю.

додано через 20 хвилин

Пісня називається Going to the Run. Вже лежить ТУТ :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0-1 перемогли знатоки.

Ця група, якщо не помиляюсь, називаєтсья Golden Earing. http://www.goldenearring.nl/index2.htm. Як точно називаться ця пісня, зараз не згадаю. Але буде час - пошукаю.

додано через 20 хвилин

Пісня називається Going to the Run. Вже лежить ТУТ :)

Альбом Naked II,ця пісня в мене є.

Мене ТУТ не пускають,так що

Я не є користувачом Фатакома.Може хто має записи групи <Golden Earring> ,і змігби записати на CD тому окремий респект і… ^_^

все ще в силі.

Бажано альбоми 60-70 років ,в мене є на касетах і бобінах,але переганяти в цифру зараз немає сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арія сакс, ця грепа передарла багато груп....такіх як Grand Fucnk Railroad, Judas Priest, Motorgead ця група (гренд фанк саме більше) і в мене є багато записів цієї групи можу "залити ^_^ " так що Арія Сакс а старі групи (які я раніше перерахував) то вони рулять.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ще вони передирали пісні Iron Maiden, Metallica.

Підтримою @Andrew@!!!

Iron Maiden рулить! В Metallica є також не погані пісні в перших трьох альбомах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Не надо гнать на Арию, это рулезная група!!!! а SlipKnot гавно, вернее гавнище!!!!!! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ария - это скучно. И чем дальше - тем всё более тоскливо их слушать, у ребят регресс (или, возможно, он и не прекращался?)

2Artem-87

И при чём тут вообще SlipKnot?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ария - это скучно. И чем дальше - тем всё более тоскливо их слушать, у ребят регресс (или, возможно, он и не прекращался?)

2Artem-87

И при чём тут вообще SlipKnot?!

Арія крадуни і цим все сказано! вони переграли все шо їм хотілось на свій манєр і видавши це все за своє!

Краще слухати оригінал, ІМХО!!!!

А SlipKnot це класна штука, кажи шо хочеш про нього мені всерівно і його фанатам також!

Цитата з пісні SlipKnotа:

Fuck it all! Fuck this world!

Fuck everything that you stand for!

Don't belong! Don't exist!

Don't give a shit!

Don't ever judge me! :ok2:

Фанати мене підежать! А якщо ти нерозумієш альтернативи це твоя справа а SlipKnot РУЛЕZZZZZZZZZ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Artem-87

Ария действительно плагиатчики...

Доказательства на лицо..

И причем здесь SlipKnoT. :blink:

Они нигде не привлекались и нигде не были замечаны...))) :angry:

Не слушаеш не гони...)))

Да хорош флудить...

Давайте по теме...!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А SlipKnot ваш гавно только потому что он как попса, какого гопника не спроси "о-о-о слип нот круто, рулез", в тоже время спосишь их что такое Metallica "та якесь старьє галіме ніколи толком і не слухав" вот поэтому я и не перевариваю всякое гавно типа слипнота, это гоповский рок, попса мля, а не легендарный Hard Rock&Heavy Metal, видно не доросли к харду или хеви, видно им еще до этого далеко! :90:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Aria & Metallica Forever!!!! :90:

Ніхто не спорить це твоє ІМХО і я проти цього нічого не маю, Metallica цю групу поважаю і в неї є непогані пісні! А Арія цепрсто не цікаво ІМХО! А саме головне будем без обід просто факт є фактом про Арію! а Сліпів сюди приписувать не надо і обсирати всіх підряд! Є набагато кращі і поважніші класики ніж ця група!

Як сказав R@mon "Да хорош флудить...Давайте по теме...!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сказав R@mon "Да хорош флудить...Давайте по теме...!!!"

Тема задумувалась як невеликий конкурс щоб чесно заробити ++++,ну і знати історію музики ,тоже не завадить,і предполагалось сюди постити інфу про плагіати (відомі) та інші курйози.

ІМНО.про модну і не модну музику- музика має тільки два віміри хороша і хренова,атакого виміру як час не має.Попса і пост советска музика в першу категорію ,ІМНО не попадає.(хотя проблескі разума в поп музиці бувають так за років 5 один проблеск.)

Я не є користувачом Фатакома і читати пости в розділі Музика скучно ,бо вони в основному зводяться до реплік :є така група –заливати?.заливай,куди залив?,все скачав клас,після цього раздача подарків +++.

А щоб не було так скучно предлагаю +,тому хто може відгадати просту загадку.

так що конкурс продовжується,

загадка № 2.

Всі напевно чули таку групу Scorpions і їхню пісню <Білий голуб> ,питанячко, в якої групи взята ця пісня і перероблена,плагіатом це назвати тяжко ,так як вони разам виступали довгий час разом .може якось договорились.хотя ця група старіша за Scorpions на років 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что-то я когда-то такое слышал в какой-то радиопередаче, би-би-сишной, что ли....

Румыны или венгры, кажись, звались Omega и песенка "Pearls In Her Hair"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0-2 перемогли знатоки.

Что-то я когда-то такое слышал в какой-то радиопередаче, би-би-сишной, что ли....

Румыны или венгры, кажись, звались Omega и песенка "Pearls In Her Hair"?

Бистро відгадав +,група венгерська - Omega ,одна з східно-европейськіх груп ,яка була популярна

на заході ,за що мала купу проблем в дома. Omeg-у ще називали венгерскім Urian Heep ,хотя Urian Heep

почав виступати набагато пізніше.<July Morning> Urian Heep тоже сильно нагадує Omeg-у,

"Pearls In Her Hair"в нас вона була відома під назвою "дівчина з перламутровим волосям"дуже достойна пісня ,між іншим з 1968 року,(а ви тут спротите що модне і не модне)

рекомендується для прослуховування.залити не можу так як користувач Телекому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Rock Так залий кудась в інше місце, я перенесу. Думаю, для загального розвитку послухати даний сабж буде корисно всім.

Їдемо далі. Загадка від мене. Гадаю, всі знають пісню "The Man Who Sold The World" у виконанні групи Nirvana. Проте мені на вуха трапилась доволі цікава оригінальна версія даної композиції. Які будуть припущення?

P.S. to ALL Будемо флудити - закрию тему нафіг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

David Bowie 1970 год))

Зы А на слипкнот Artem-87 гнал потому что Iron Death (фан слипа) задел арию)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зы А на слипкнот Artem-87 гнал потому что Iron Death (фан слипа) задел арию)

Проти Artem-87 і Арії я не чого не маю я просто назвав Факти! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це КОРН (мені здається)

ну від мене таке собі питання яка перша ПАНКОВА ГРУПА ? і по моєму стилю СКІЛЬКИ БУЛО ВИКОНАВЦІВ НА ФЕСТИВАЛІ "WOODSTOCK" В 70-МУ РОЦІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...