Перейти до змісту

В продажі сушарки для взуття


Deather

Рекомендовані повідомлення

В продажі постійно є сушарки для взуття українського виробництва.

Фото

Вартість: 47 грн/пара.

Сушка взуття з середини, запобігання передчасного зношування, вирівнювання підйому.

Звертайтеся за адресою пр-кт. Грушевського, 1 (з двору), "Салон модельного взуття" або за телефоном 24-40-91.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хаха, класні "божі коровки" )))

...найкраща сушарка - батареї :ok2:

P.S. соррі за офф-топ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хаха, класні "божі коровки" )))

...найкраща сушарка - батареї :ok2:

P.S. соррі за офф-топ

Не погоджуюсь - на батареях взагалі взуття із кожі не рекомендується сушити - я як здавав на ремонт взуття, якраз питав майстра про сушіння на батареях - сказав в крайньому випадку - уе під батарею ставити і щоб певна відстань була, але ні в якому разі на батарею - оскільки на кожу це має понганий вплив - може покрутити кожу і т.д..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одне мене смущає в електросушарках, хіба їх можна залишати увімкненими на ніч? а може то небезпечно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Температура по паспорту 60 +/- 15 градусів. Максимальний час сушіння - 8 годин. На практиці - 3-3,5 години мені вистачає, щоб кросівки чи берця висушити. Відносно сушіння на батареї - абсолютна правда. Тільки крім шкіри там є ще такий нюанс - підошва відклеюється. Ну і ще деякі чисто технічні нюанси. Просто в самого є майстерня з ремонту взуття. Таке часто бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Температура по паспорту 60 +/- 15 градусів. Максимальний час сушіння - 8 годин. На практиці - 3-3,5 години мені вистачає, щоб кросівки чи берця висушити. Відносно сушіння на батареї - абсолютна правда. Тільки крім шкіри там є ще такий нюанс - підошва відклеюється. Ну і ще деякі чисто технічні нюанси. Просто в самого є майстерня з ремонту взуття. Таке часто бачу.

тоді вже давайте будемо чесними - сушити шкіряне взуття варто при кімнатній температурі, бо псує взуття що батарея, що сушарка майже однаково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Температура по паспорту 60 +/- 15 градусів. Максимальний час сушіння - 8 годин. На практиці - 3-3,5 години мені вистачає, щоб кросівки чи берця висушити.

ой неправду говорите шановний, я вже маю таку сушилку але 3 години явно мало, за ніч висушить, але залишати ввімкненою стрьомно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Температура по паспорту 60 +/- 15 градусів. Максимальний час сушіння - 8 годин. На практиці - 3-3,5 години мені вистачає, щоб кросівки чи берця висушити.

ой неправду говорите шановний, я вже маю таку сушилку але 3 години явно мало, за ніч висушить, але залишати ввімкненою стрьомно

Що до цього то погоджуюсь - також маю таку сушку, вроді ще не разу нічого не замикало і все таке - працює добре, але на наіч чомусь тако боюсь залишати і сушить вона не 3-3.5 години, а так як і написано в інструкції - годин 8, але річ потрібна попри все - як на ніч оставляєш взуття в хзаті - всеодно рано - мокре, хоча трохи менше, але все ж, а так - прийшов додому - і на вечір поставив хай сушиться, а коли вже лягаєш спати то відключаю і взуття сухе до ранку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...але залишати ввімкненою стрьомно

А холодильник не страшно оставлять включённым? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...але залишати ввімкненою стрьомно

А холодильник не страшно оставлять включённым? ;)

якби холодильники робили в підвалі як ці сушарки, то "да" було б стрьомно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...але залишати ввімкненою стрьомно

А холодильник не страшно оставлять включённым? ;)

якби холодильники робили в підвалі як ці сушарки, то "да" було б стрьомно...

А ось це, будь ласка, обоснуйте, що в підвалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось це, будь ласка, обоснуйте, що в підвалі.

а що у вас є сертифікати якості? гарантію хоча б на рік даєте на виріб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Температура по паспорту 60 +/- 15 градусів. Максимальний час сушіння - 8 годин. На практиці - 3-3,5 години мені вистачає, щоб кросівки чи берця висушити. Відносно сушіння на батареї - абсолютна правда. Тільки крім шкіри там є ще такий нюанс - підошва відклеюється. Ну і ще деякі чисто технічні нюанси. Просто в самого є майстерня з ремонту взуття. Таке часто бачу.

тоді вже давайте будемо чесними - сушити шкіряне взуття варто при кімнатній температурі, бо псує взуття що батарея, що сушарка майже однаково.

Не забуваємо, що взуття, тим паче зимове, має зсередини підкладку (шкіряну, марерчасту, хутро і т.д.), ось це ми і сушимо. А шкіру треба захищати спеціальними кремами і іншими методами догляду за шкірою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забуваємо, що взуття, тим паче зимове, має зсередини підкладку (шкіряну, марерчасту, хутро і т.д.), ось це ми і сушимо...

воно-то так, але сушити взуття сушаркою з температурою +60 градусів - це, мабуть, ще гірше чим на наших "ледве живих" батареях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просмотр сообщенияDeather (14 января 2011 - 14:08) писал: Не забуваємо, що взуття, тим паче зимове, має зсередини підкладку (шкіряну, марерчасту, хутро і т.д.), ось це ми і сушимо... воно-то так, але сушити взуття сушаркою з температурою +60 градусів - це, мабуть, ще гірше чим на наших "ледве живих" батареях.

nickel, погоджуюсь. Колись кросівки на батареї сушив, постояли там цілий вечір (десь 4 год.) - як результат: підошва н.х (відклеїлась), і змушений був викинути їх. А на батареях температура була явно менша +60 С.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як у Вас, а у мене батареї з центрального опалення - так носки одного разу поплавилися. Постійно щось відкрите має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у мене батареї з центрального опалення - так носки одного разу поплавилися

Це не батареї класні, а шкарпетки ху@ві. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось це, будь ласка, обоснуйте, що в підвалі.

а що у вас є сертифікати якості? гарантію хоча б на рік даєте на виріб?

Не знаю чи вони дають гарантію - але коли придбав на аукро -в мене і інструкція в комплекті була і гарантія на 2 роки з мокрою печаткою виробника, дата виготовлення - все як положено :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як у Вас, а у мене батареї з центрального опалення - так носки одного разу поплавилися. Постійно щось відкрите має бути.

у нас лічильник на тепло, тому батареї якраз такої температури, щоб в квартирі нормально було - хожу в шортах, а вікна відкриваю, щоб провітрити.

Не знаю чи вони дають гарантію - але коли придбав на аукро -в мене і інструкція в комплекті була і гарантія на 2 роки з мокрою печаткою виробника, дата виготовлення - все як положено :)

інструкція - це ще не сертифікат якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сертифікат запросив у виробника. Гарантія від виробника 2 роки за умови виконання паспортних умов експлуатації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...