Перейти до змісту

Как подключить комп’ютер к телевизору?


Рекомендовані повідомлення

Телевизор - Panasonic TX-PR42U20.

Между телевизором и комп’ютером где то 10 метров.

Интересует просмотр фильмов.

Нужен подробный мануал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі потрібен шнур HDMI - DVI

Ось такий

1355863.jpg

Знайти\ознайомитись можна

тут ТИЦЬ 10 м

тут ТИЦЬ 15,2 м

Я купував такого собі з доставкою в Луцьк (під замовлення), в магазинах 10 м. не знайшов.

Зацікавить пиши в ПМ, дам телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є навіть 15 метрів. Правда його ціна десь 180 грн.

Крім того, здається, що відяхи типу РАдеон мають здатність передавати звук через той же кабель, на відміну від Н-відії.

Треба гуглити.. влом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є навіть 15 метрів. Правда його ціна десь 180 грн.

Пригадується що 15 метрів це вже максимальна довжина таких кабелів.

Крім того, здається, що відяхи типу РАдеон мають здатність передавати звук через той же кабель, на відміну від Н-відії.

IMHO, це стало можлививм тільки починаючи з HD 2000 series і вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не стверджую. Знаю, що можливо було, ніби.

Так я ж і не заперечую. ;)

Просто можливо людині доведеться ще й аудіокабель окремо шукати. І боротись з розсинхронізацією аудіо-відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То телевізор буде виконувати роль монітора? Чи вони можуть паралельно працювати?

І підсилювачів ніяких не треба? Сигнал на такій відстані не потухне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стосовно кабелю - це економ варіант,

але можна ще придбати медіа-центр (100-300дол. вартує)... в неті їх багато: підтримують роботу в мережі, деякі з встроєними власними вінтами, деякі можуть працювати через вайфай, деякі навіть мають власні встроєні торент-клієнти... а якщо ще підтримувати айпі-телебачення - взагалі буде супер...

доречі стосовно кабелю хотів би поцікавитись в знаючих людей: чи є ймовірність того що при роботі напряму по кабелю є можливість спалити відеокарту? просто спілкувався з одним знайомим, він переконував, що ймовірність досить висока... в мене ноут, тому перспектива спалити встроєну відеокартку (хоч вона і підтримує розєм ес-відео) - мене зовсім не радує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приклади медіацентрів: http://tehnotrade.com.ua/setevye_media_pleery/ хоча є багато й інших сторінок, просто це перше що викинув гугл..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То телевізор буде виконувати роль монітора? Чи вони можуть паралельно працювати?

І підсилювачів ніяких не треба? Сигнал на такій відстані не потухне?

Можуть паралельно.

Не треба підсилювачів.

сигнал не затухне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щоб йшов звук по HDMI треба спеціальний перехідник від Радеона або пускати окремими кабелями по аналогу. При останньому варіанті підключення може бути теж проблема - у телевізорі просто не ввімкнеться аналоговий вхід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключив через HDMI, але не було звуку... Аналоговий теж не допоміг.

То проблему вирішив підключенням колонок до комп’ютера, добре що в них кабель довгий :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо не виставляються найкращі вимоги до картинки та звуку і переглядатись будуть максимум DVD9, то можна спробувати бюджетний варіант (якщо я читав правильні специфікації на ТВ і відео-картку): через перехідник "S-Video (4pin) to Composite Cable" і кабель "тюльпан-тюльпан". Крім того, драйвера до відео мають підтримувати TVout (для NVidia підходить версія 185.85). В мене таким чином під'єднано NVidia 8500gt. Звук з стерео переведено в моно, оскільки на ТВ звук моно.

post-3641-0-60730700-1296150115_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому мотку, що на фото, - 5 метрів кабеля і картинка на екрані ТВ йде не гірша, ніж по кабельному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото:

1-До телевізора

2-До компютера

yura2281, а можна фотку перехідника?)

І який софт на комп потрібно?

А на компютері стоїть NVIDIA, вибираю (Двойной просмотр) і все.

а звук?

До компютера підключено 2+1 Luxeon.

post-7103-0-18862000-1296230633_thumb.jp

post-7103-0-89341900-1296230654_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під'єднував ТВ до компа. Відеокарта Nvideo 9500 здається. Звук пішде на ТВ якщо відеокарту правильно підєднати до материнки. Для того щоб можно було дивитись по ТВ щось з компу і одночасно грати на компі, і не "змішувати" звук від гри та фільму, встановив ще одну звукову карту та розділив звук на дві карти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...