Перейти до змісту

Как подключить комп’ютер к телевизору?


Рекомендовані повідомлення

По посту №24:

По відео все так само як і в мене, тільки кабель між перехідником і ТВ в мене "заводський", в yura2281 - саморобний. Якщо десь в загашніках валяється ТВ-коаксіал, то можна яку десятку на пиво зекономити. Великий плюс: коаксіал набагато надійніший на фізичні навантаження за той кабель, що в мене, - якщо враховувати, що в мене він йде поперек кімнати від компа до ТВ; його, звісно ж можна сховати під килим/короб/металеву пластину, але то вже інша історія.

По звуку - в мене він йде з ТВ, а в yura2281 - з приставлених колонок. Як по якості, імхо, що звук з ТВ, що з 2.1 - одне й те ж саме. Були б в мене лишні колонки, мо' й так само зробив; звісно, якщо є вільне місце біля ТВ :).

По софту:

В "Установке нескольких дисплеев" "Панели управления" - "Режим работы": Dualview. В "Свойства: Экран", "Параметры" - ТВ перетягнув в лівий верхній кут відносно монітору - відповідно мишка з монітору на екран ТВ переміщається з лівого верхнього кута монітору в правий нижній кут ТВ. Як тре - зроблю скріншоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По налаштуванню ТВ і NVidia 8500GT в Windows 7 SP1: помодохався добу поки підібрав драйвера - вдалось вивести картинку на ТВ лише на релізі 191.07. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UPD: support.asus.com підказав що для Asus EN8500GT і Він7 найкраще використовувати Version 259.19 і Version 197.45. Останні були проінстальовані, помучені і врешті-решт налаштовані. ) Тьху-тьху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хоче таки сімка, хай навіть і з СП1 і завантаженими через Віндовз Апдейт драйверами, нормально працювати з Нвідіа і ТВ через С-відео. То є картинка, то немає... Одне "расстройство" :(

UPD. Проблемка, по ходу, стара як вінь7, - ще з грудня 2009-го на еНвідійовському форумі ніхто офіційної відповіді так на питання не дав. :(

UPD2. Чергове вкл-викл панелі управління еНвідіа і загравання з налаштуваннями привели до включення картинки на екран ТВ. Боюсь перезавантажувати комп. :/

UPD2.1. Версія драйверів - 258.96 (більш стабільніша за новіші на цей час (266.58)), про неї згадується тут, і саме їх майкрософт роздає через віндовз апдейт. Налаштування для ТВ - Connector: S-Video; TV format: M/NTSC; Refresh rate: 29 Hz; Resolution: 480i, 720*576; Color Depth: 32-bit.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, Dream,

якщо ваш телевізор - має вхід HDMI,

то рекомендував би вам придбати хоча б недорогий Радеон типу EAH4350 (якщо ігри не важливі),

який має апаратне декодування відео і підтримку HDMI з HDCP(шифрування даних для передачі відео-аудіо на телик)

й не танцювати з бубном над застарівшим С-відео,

а насолоджуватись хорошою якістю відео і аудіо на телику.

Бюджет:

Радеон EAH4350 = ~40уо.

кабель HDMI-HDMI 10м =~20уо.

ПС: кабель DVI-HDMI не передає звуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ваш телевізор - має вхід HDMI,

немає.

й не танцювати з бубном над застарівшим С-відео,

а насолоджуватись хорошою якістю відео і аудіо на телику.

на 24" ТВ все одно чи ДВДріп 1,4гіговий чи mkv 30гіговий. І в такому разі С-відео зовсім не застарівший :)

Інша справа, що під віндовз 7-мку 8-мі ДжиФорси некоректно працюють, і щоб нормально (тут - стабільно) давати сигнал на ТВ певно таки прийдеться відеокартку міняти... :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 24" ТВ все одно чи ДВДріп 1,4гіговий чи mkv 30гіговий. І в такому разі С-відео зовсім не застарівший :)

Згоден з вами, що для виведення зображення на телевізор в стандарті SECAM/PAL/NTSC достатньо і С-відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є навіть 15 метрів. Правда його ціна десь 180 грн.

Крім того, здається, що відяхи типу РАдеон мають здатність передавати звук через той же кабель, на відміну від Н-відії.

Треба гуглити.. влом.

нвідіа теж подає звук! так шо не нада гнать на нвідіа! може старим відяхам і треба було підключати звуковуху бо не мали власних кодеків, але зараз ситуація виправилась. В мене GTS450 подає звук по HDMI на LCD 32" без проблем. Ну а через DVI хіба проходить звук?

ТС, почитай ще тут:

а вабщє то на такому тєліку варто дивитись Full HD, і я канєшно можу помилятись, але ніщо крім HDMI таку картінку на тєлік не подасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв GeForce 9600 GT і маю щастя :)

Але звук не через стандартні колонки, а через підключені до комп’ютера :) 80Вт проти 20Вт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там тре підєднати до мамки ту відюху тонееенькими проводочками що ідуть в комплекті. Я сам приєднував відюху по інструкції і був здивований звуком в ТВ, в мене HDMI - DVI кабель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...але в мене HDMI - HDMI

вийшло ніби 2 монітора в комп’ютера :)

ага, пів-вікна дивишся на моніторі, пів - на тєліку, можна вікна просто перетягувати мишою)))

я свою GeForce 9600GT поміняв через те що та не мала HDMI-інтерфейса.

Тільки незрозуміло як в повноекранних додатках робити щоб на другому моніторі роздільна здатність не змінювалась вслід за першим. А то на 1 грати на 2 дивитись кіно трохи через це незручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

упс я трошки збрехав)) 9800 GT))

хм... в мене монітор і телевізор 1920х1080, то на рахунок зміни розширення нічого не скажу, нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...